Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Soki, nektary i herbatki
od 4 miesiąca
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko marchew po 4 miesiącu
Sok 100% jabłko marchew po 4 miesiącu Baby KUBUŚ 300ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko marchew po 4 miesiącu

300 ml
KUBUŚ
Polska
1 szt.6 szt.

Cena3,59 zł
11,97 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Dla zdrowia dziecka ważne są urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Cechy

częściowo z soku zagęszczonego, z witaminą C

bez dodatku cukru, bez konserwantów*

*Zgodnie z przepisami prawa żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera dodanych substancji konserwujących, barwników i wzmacniaczy smaku


KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko marchew po 4 miesiącu


Produkt dostępny
Dostępne warianty
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
157.00 kJ
1.9%
Wartość energetyczna (kcal)
37.00 kcal
1.9%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.02 g
0.1%
Węglowodany (g)
8.50 g
3.3%
w tym cukry (g)
8.40 g
9.3%
Błonnik (g)
1.10 g
Białko (g)
0.40 g
0.8%
Witamina A (µg)
400.00 g
50.0%
Witamina C (mg)
25.00 mg
31.3%
Sód (g)
0.02 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.09.2025
0
0
Dmytro
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.09.2025
0
0
Kornelia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,97 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
300 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
KUBUŚ
EAN:
5901067404761
Cena za kg:
11,97 zł/l
Pojemność:
300 ml
Marka:
KUBUŚ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067404761

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: - Można pić bezpośrednio z butelki lub porcję przelać do kubeczka. - Podawaj w temperaturze pokojowej pod nadzorem osoby dorosłej. - Upewnij się, że osoba dorosła jest obecna przy podawaniu dziecku produktu. - Przed podaniem wymieszaj i sprawdź temperaturę produktu. - Usuń zabezpieczenie gwarantujące szczelność butelki i wyrzuć do kosza. - Po otwarciu produkt przechowuj w zamkniętej butelce w lodówce nie dłużej niż 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie piło bezpośrednio z opakowania. - Przestrzegaj instrukcji właściwego użycia. Pamiętaj o higienie ząbków swojego dziecka.


Przechowywanie

Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu. Chroń przed światłem. Oryginalnie zamknięty produkt przechowuj w temperaturze pokojowej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(miesiąc/miesiące/miesięcy):

4


Informacje producenta

Marka

Kubuś


Marka standaryzowana

MarkaKubuś

Podmarka

Podmarka Baby


Opis produktu

Żywność przeznaczona dla niemowląt i małych dzieci. Dla zdrowia dziecka ważne są urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.


Oświadczenia żywieniowe

Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry.

Wysoka zawartość witamin A i C.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Sok 100% po 4 miesiącu

Wariant jabłko marchew

Produkty z kategorii od 4 miesiąca

5.0
z 13 opinii
HIPP BIO od pokoleń Herbatka z melisy z sokiem jabłkowym Bio - po 4 miesiącu 500 ml

HIPP BIO od pokoleń

Herbatka z melisy z sokiem jabłkowym Bio - po 4 miesiącu

500 ml
14,58 zł/l
Frisco poleca
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 6 opinii
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko marchew po 4 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko marchew po 4 miesiącu

300 ml
11,97 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
HIPP BIO od pokoleń Herbatka z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców Bio - po 4 m-cu 500 ml

HIPP BIO od pokoleń

Herbatka z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców Bio - po 4 m-cu

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 5 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sok Słodkie Jabłka - po 4 miesiącu 200 ml

HIPP BIO od pokoleń

Sok Słodkie Jabłka - po 4 miesiącu

200 ml
32,45 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 6 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sok Jabłka - Czerwone Owoce, po 4 miesiącu 200 ml

HIPP BIO od pokoleń

Sok Jabłka - Czerwone Owoce, po 4 miesiącu

200 ml
32,45 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
5.0
z 4 opinii
HIPP BIO od pokoleń Sok Jabłka Winogrona - po 4 miesiącu 200 ml

HIPP BIO od pokoleń

Sok Jabłka Winogrona - po 4 miesiącu

200 ml
32,45 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 7 opinii
HIPP BIO Sok Maliny Jabłka - po 4 miesiącu 200 ml

HIPP BIO

Sok Maliny Jabłka - po 4 miesiącu

200 ml
32,45 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027

Produkty marki KUBUŚ

4.9
z 61 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 55 opinii
KUBUŚ Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus bananowo-jabłkowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 43 opinii
KUBUŚ Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus arbuzowo-jabłkowo-aroniowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-bananowo-aroniowy z maliną i kaszą manną (bez dodatku)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 22 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowy z ryżem i cynamonem (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 26 opinii
KUBUŚ Immuno mus malina dzika róża 100 g

KUBUŚ Immuno

mus malina dzika róża

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 33 opinii
KUBUŚ Sok 100% marchew malina jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% marchew malina jabłko

850 ml
5,28 zł/l
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
KUBUŚ Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko 850 ml

KUBUŚ

Sok 100% brzoskwinia marchew jabłko

850 ml
5,40 zł/l
4,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
KUBUŚ Immuno mus gruszka czarny bez 100 g

KUBUŚ Immuno

mus gruszka czarny bez

100 g
22,90 zł/kg
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 29 opinii
KUBUŚ Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus jabłkowo-mango-bananowy z jagłami (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 11 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + zielone warzywa jabłko zielony groszek koper włoski brokuł po 5 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
KUBUŚ Baby Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok + Woda jabłko gruszka po 6 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 20 opinii
KUBUŚ Baby Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owoce + czerwone warzywa jabłko czarna porzeczka burak po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
KUBUŚ Baby Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu 300 ml

KUBUŚ Baby

Sok 100% jabłko banan marchew po 5 miesiącu

300 ml
9,97 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 9 opinii
KUBUŚ Baby Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu 100 g

KUBUŚ Baby

Mus owocowy + serek banan jabłko truskawka z dodatkiem wanilii po 6 miesiącu

100 g
26,90 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store