Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Syropy
Owocowe
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym z cytryną
Syrop o smaku malinowym z cytryną ŁOWICZ 400ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 19 opinii

ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym z cytryną

2.4 l
ŁOWICZ
Polska
1 szt.6 szt.

Cena57,54 zł
23,98 zł/l

Promocja do 30.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.12.2026
Dostępne warianty
ŁOWICZ Syrop o smaku truskawkowym
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
FRUKTUS Majonez rzymski stołowy 850 g
Odbierz za 10 gr!
Parametry
Cena za kg:
23,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2.4 l
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397746022
Cena za kg:
23,98 zł/l
Pojemność:
2.4 l
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397746022

Produkty z kategorii Owocowe

5.0
z 19 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku malinowym z cytryną 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku malinowym z cytryną

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 12 opinii
ŁOWICZ Syrop o smaku truskawkowym 400 ml

ŁOWICZ

Syrop o smaku truskawkowym

400 ml
23,97 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 1 opinii
ŁOWICZ Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru 400 ml

ŁOWICZ

Zagęszczona baza napoju o smaku pomarańczowym bez cukru

400 ml
24,97 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 84 opinii
HERBAPOL Mango z ananasem Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Mango z ananasem Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 63 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Truskawka Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Truskawka Suplement diety

420 ml
19,02 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 35 opinii
HERBAPOL Kiwi Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Kiwi Suplement diety

420 ml
18,45 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 28 opinii
HERBAPOL Malina z cytryną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina z cytryną Suplement diety

420 ml
19,64 zł/l
Cena8,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 52 opinii
HERBAPOL Malina z jeżyną Suplement diety 420 ml

HERBAPOL

Malina z jeżyną Suplement diety

420 ml
18,07 zł/l
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 104 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Wiśnia Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Wiśnia Suplement diety

420 ml
18,79 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 66 opinii
HERBAPOL Owocowa Spiżarnia Czarna porzeczka Suplement diety 420 ml

HERBAPOL Owocowa Spiżarnia

Czarna porzeczka Suplement diety

420 ml
18,79 zł/l
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA Syrop malinowo-różany 250 ml

POLSKA RÓŻA

Syrop malinowo-różany

250 ml
62,36 zł/l
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 7 opinii
KROKUS Syrop truskawkowy bezglutenowy 280 ml

KROKUS

Syrop truskawkowy bezglutenowy

280 ml
68,75 zł/l
Cena19,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 12 opinii
POLSKA RÓŻA Domowy syrop z czarnej porzeczki 500 ml

POLSKA RÓŻA

Domowy syrop z czarnej porzeczki

500 ml
47,18 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ Syrop z wiśni 300 g

SPIŻARNIA ANNY WALCZYŃSKIEJ

Syrop z wiśni

300 g
49,97 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
PREMIUM ROSA Syrop korzenny ze śliwek i malin 250 ml

PREMIUM ROSA

Syrop korzenny ze śliwek i malin

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 6 opinii
PREMIUM ROSA Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem 250 ml

PREMIUM ROSA

Syrop korzenny z mandarynką i pigwowcem

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki ŁOWICZ

5.0
z 149 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
42,81 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 140 opinii
ŁOWICZ Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek) 290 g

ŁOWICZ

Powidła węgierkowe (100% polskich śliwek)

290 g
26,52 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 110 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 190 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

190 g
31,53 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 93 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal truskawkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal truskawkowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 31 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów 225 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy z acerolą (extra gładki) o obniżonej zawartości cukrów

225 g
48,84 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 136 opinii
ŁOWICZ Żurawina do mięs i serów 230 g

ŁOWICZ

Żurawina do mięs i serów

230 g
46,91 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
52,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 39 opinii

20% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 94 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal wiśniowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal wiśniowy

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 71 opinii
ŁOWICZ Konfitura z truskawek 240 g

ŁOWICZ

Konfitura z truskawek

240 g
34,96 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 134 opinii
ŁOWICZ Koncentrat pomidorowy 30% 80 g

ŁOWICZ

Koncentrat pomidorowy 30%

80 g
37,38 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store