Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Pierogi i dania mączne
Z kapustą i grzybami
PROSTE HISTORIE Pierogi z mięsem
Pierogi z mięsem PROSTE HISTORIE 450g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 65 opinii

PROSTE HISTORIE Pierogi z mięsem

450 g
PROSTE HISTORIE
Polska

Cena11,99 zł
26,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wyraziste, dobrze doprawione mięso i cieniutkie, aksamitne ciasto są kwintesencją idealnych pierogów. Polskie mięso wieprzowo-wołowe, włoszczyznę i aromatyczne przyprawy znajdziesz w wyśmienitych pierogach z mięsem. Te sycące, łatwe w przygotowaniu pierogi zaspokoją nawet największy apetyt.


Cechy

bez konserwantów

cienkie, delikatne ciasto

dużo soczystego mięsa w nadzieniu - 70 %

polska wołowina


PROSTE HISTORIE Pierogi z mięsem


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
PROSTE HISTORIE Pierogi z truskawkami
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1100.00 kJ
13.1%
Wartość energetyczna (kcal)
263.00 kcal
13.2%
Tłuszcz (g)
14.00 g
20.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.10 g
15.5%
Węglowodany (g)
25.00 g
9.6%
w tym cukry (g)
1.30 g
1.4%
Białko (g)
8.90 g
17.8%
Sól (g)
0.62 g
10.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
65 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
85%
4
14%
3
2%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Średnie
25.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię pierogi tej firmy odkąd poznałam i mam porównanie👍️
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
IGLOTEX
Marka:
PROSTE HISTORIE
EAN:
5902162212220
Cena za kg:
26,64 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
PROSTE HISTORIE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
IGLOTEX
EAN:
5902162212220

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej):

1. Zamrożone pierogi wyjmij z opakowania i wrzuć do około 3 litrów wrzącej, osolonej wody. 2. Następnie pierogi delikatnie przemieszaj, aby nie przylegały do dna. Gotuj na wolnym ogniu 10-12 minut. 3. Ugotowane pierogi wyjmij z wody i podaj je tak jak lubisz. Możesz polać sosem lub tłuszczem z dodatkiem smażonej cebuli.


Przygotowanie i stosowanie

Gotowy do spożycia po obróbce cieplnej.


Przechowywanie

Warunki przechowywania: - w temperaturze -6 °C: 1 tydzień - w temperaturze -12 °C: 1 miesiąc - w temperaturze poniżej -18 °C: do końca daty minimalnej trwałości podanej na opakowaniu. Chronić przed rozmrożeniem. Wyrób rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Pierogi z mięsem dają wiele możliwości! Możesz przyrządzić je tak jak zwykle albo zupełnie inaczej. Zupa zimowa z grzybami, śliwką i pierogami Przygotuj zupę z suszonych grzybów, dodaj garść pokrojonych w paski suszonych, wędzonych śliwek i podaj ją z pierogami. Pierogi z mięsem zapiekane po włosku Przygotuj pomidorowy sos z białym winem, czosnkiem i oregano i zapiecz w nim pierogi. Kolejny pomysł? Posiekaj drobno 2 średnie cebule, obtocz w nich ugotowane pierogi i zrumień razem na tłuszczu.


Informacje producenta

Marka

Proste Historie


Marka standaryzowana

MarkaProste Historie

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Wyraziste, dobrze doprawione mięso i cieniutkie, aksamitne ciasto są kwintesencją idealnych pierogów. Polskie mięso wieprzowo-wołowe, włoszczyznę i aromatyczne przyprawy znajdziesz w wyśmienitych pierogach z mięsem. Te sycące, łatwe w przygotowaniu pierogi zaspokoją nawet największy apetyt.


O marce

Proste Historie to gotowanie z kilku składników połączonych w pyszne, domowe danie. Prostymi Historiami dzielimy się codziennie przy wspólnym stole. Poznaj jedną z nich. Przygotuj 3-daniowy obiad Proste Historie to wiele produktów i smacznych pomysłów na wspaniały obiad. 1. zupa 2. drugie danie 3. deser


Dodatkowe informacje

Te i wiele innych przepisów znajdziesz na: prostehistorie.com.pl instagram.com/prostehistorie facebook.com/prostehistorie infolinia 801 801 188 Opłata zgodna z taryfą Twojego operatora.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pierogi

Wariant z mięsem

Produkty z kategorii Z kapustą i grzybami

4.8
z 65 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z mięsem 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z mięsem

450 g
26,64 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 22 opinii
JAWO Uszka z kapustą i grzybami mrożone 300 g

JAWO

Uszka z kapustą i grzybami mrożone

300 g
24,17 zł/kg
Cena7,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.6
z 11 opinii
PROSTE HISTORIE Pierogi z grzybami 450 g

PROSTE HISTORIE

Pierogi z grzybami

450 g
24,42 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.6
z 7 opinii
MATEO Pierogi z kapustą bezglutenowe 450 g

MATEO

Pierogi z kapustą bezglutenowe

450 g
22,20 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Produkty marki PROSTE HISTORIE

4.9
z 212 opinii

36% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 176 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki proste do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki proste do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 201 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki cienkie do piekarnika bezglutenowe

750 g
15,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 39 opinii
PROSTE HISTORIE Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe 730 g

PROSTE HISTORIE

Frytki steakhouse do piekarnika bezglutenowe

730 g
14,04 zł/kg
Cena10,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 118 opinii
PROSTE HISTORIE Talarki ziemniaczane bezglutenowe 600 g

PROSTE HISTORIE

Talarki ziemniaczane bezglutenowe

600 g
14,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 86 opinii
PROSTE HISTORIE Kluski śląskie z dziurką 450 g

PROSTE HISTORIE

Kluski śląskie z dziurką

450 g
17,31 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 63 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z szynką i pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z szynką i pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.8
z 41 opinii
PROSTE HISTORIE BISTRO Zapiekanka z pieczarkami 200 g

PROSTE HISTORIE BISTRO

Zapiekanka z pieczarkami

200 g
29,95 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 92 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa krupnik polski z kaszą jęczmienną

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 44 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pieczarkowa z pietruszką bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa królewska ze szpinakiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa królewska ze szpinakiem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 33 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa wiosenna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa wiosenna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 37 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa węgierska pikantna bezglutenowa 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa węgierska pikantna bezglutenowa

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 30 opinii
PROSTE HISTORIE Zupa pomidorowa z ryżem 450 g

PROSTE HISTORIE

Zupa pomidorowa z ryżem

450 g
19,98 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 254 opinii
PROSTE HISTORIE Słodkie truskawki 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodkie truskawki

450 g
28,87 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
14,42 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store