Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Ryby i owoce morza
Chłodzone przetwory rybne
W marynacie
SEKO Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej
Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej SEKO 800g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 47 opinii

SEKO Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej

800 g
SEKO
Poza UE

Cena13,65 zł
17,06 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Opiekane płaty śledzia w zalewie octowej. Idelana propozycja na kolację lub obiad


Cechy

wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega-3

źródło witaminy D

Polski producent


SEKO Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
534.00 kJ
6.4%
Wartość energetyczna (kcal)
122.00 kcal
6.1%
Tłuszcz (g)
8.10 g
11.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.40 g
7.0%
Węglowodany (g)
4.40 g
1.7%
w tym cukry (g)
4.30 g
4.8%
Białko (g)
9.40 g
18.8%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Witamina D (µg)
9.70 g
194.0%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
1.40 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
47 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyrazisty smak dobrze doprawiony
05.06.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Z ciekawości spróbowałem i naprawdę pozytywne zaskoczenie. Śledź jest konkretny w smaku, smażenie dodaje mu głębi, a zalewa octowa fajnie to wszystko równoważy. Wziąłem kawałek, żeby sprawdzić… i jakoś naturalnie sięgnąłem po następny. Taki produkt, do którego się wraca bez specjalnego planu — po prostu dlatego, że smakuje.
15.04.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze mi smakowały, więc pewnie i teraz :)
31.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze zrównoważony smak
04.12.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre ale trudno wyciągną całe płaty
05.03.2024
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Seko ma bardzo pokaźny asortyment wyrobów śledzie smaczne choć trochę za miękkie trudno wyjąć z opakowania całe ryby .Smak poprawny .
30.01.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość, świetnie doprawione, smaczne, jak domowe.
05.09.2023
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,06 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
800 g
Dostawca:
SEKO
Marka:
SEKO
EAN:
5902353004108
Cena za kg:
17,06 zł/kg
Waga:
800 g
Marka:
SEKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEKO
EAN:
5902353004108

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +7°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 24 h.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Produkt może zawierać ości.


Informacje producenta

Marka

SEKO


Marka standaryzowana

MarkaSEKO

Opis produktu

Opiekane płaty śledzia w zalewie octowej. Idelana propozycja na kolację lub obiad


O marce

SEKO na fali smaku


Oświadczenia żywieniowe

wysoka zawartość kwasów tłuszczowych Omega-3

źródło witaminy D


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płaty śledziowe

Wariant opiekane w zalewie octowej

Produkty z kategorii W marynacie

4.9
z 595 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
44,50 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
4.8
z 82 opinii
SEKO Śledzik na okrągło po kaszubsku 200 g

SEKO

Śledzik na okrągło po kaszubsku

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SEKO Śledzik na okrągło po myśliwsku 200 g

SEKO

Śledzik na okrągło po myśliwsku

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
Nowość
SEKO Ryba po grecku 200 g

SEKO

Ryba po grecku

200 g
35,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
SEKO Koreczki śledziowe po giżycku 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe po giżycku

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.8
z 31 opinii
SEKO Koreczki śledziowe po kaszubsku 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe po kaszubsku

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
SEKO Koreczki śledziowe w oleju 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe w oleju

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.9
z 310 opinii
DESE Filety śledziowe a’la Matjas w oleju Litewskie 220 g

DESE

Filety śledziowe a’la Matjas w oleju Litewskie

220 g
28,41 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.8
z 111 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Pasztet z ryb i pomidorów (184g-276g) 230 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Pasztet z ryb i pomidorów (184g-276g)

~230 g
130,39 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
4.7
z 135 opinii
LISNER Płaty śledziowe ala Bismarck 400 g

LISNER

Płaty śledziowe ala Bismarck

400 g
33,48 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
4.8
z 260 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas solone- wiaderko 800 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas solone- wiaderko

800 g
21,86 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka
4.9
z 155 opinii
DESE Filety śledziowe w oleju Skandynawskie 700 g

DESE

Filety śledziowe w oleju Skandynawskie

700 g
34,93 zł/kg
Cena24,45 zł
Do koszyka
5.0
z 67 opinii
LISNER Rybka na raz słodko-pikantna 100 g

LISNER

Rybka na raz słodko-pikantna

100 g
38,90 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.8
z 38 opinii
SEKO Dorsz po grecku 500 g

SEKO

Dorsz po grecku

500 g
36,98 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
SEKO Filety śledziowe a'la Matjas w oleju - tacka 250 g

SEKO

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju - tacka

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
SEKO Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej 800 g

SEKO

Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej

800 g
17,06 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
SEKO Beczka śledzi filety z olejem wiejskim 550 g

SEKO

Beczka śledzi filety z olejem wiejskim

550 g
34,09 zł/kg
Cena18,75 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SMOLIN FISH Pstrąg w pomidorach 300 g

SMOLIN FISH

Pstrąg w pomidorach

300 g
99,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
SMOLIN FISH Ryba po grecku 300 g

SMOLIN FISH

Ryba po grecku

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SEKO

4.8
z 82 opinii
SEKO Śledzik na okrągło po kaszubsku 200 g

SEKO

Śledzik na okrągło po kaszubsku

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SEKO Śledzik na okrągło po myśliwsku 200 g

SEKO

Śledzik na okrągło po myśliwsku

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.8
z 64 opinii
SEKO Sałatka warzywna z jajkiem 150 g

SEKO

Sałatka warzywna z jajkiem

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
SEKO Sałatka warzywna z groszkiem po polsku 150 g

SEKO

Sałatka warzywna z groszkiem po polsku

150 g
25,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
Nowość
SEKO Ryba po grecku 200 g

SEKO

Ryba po grecku

200 g
35,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
SEKO Koreczki śledziowe po giżycku 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe po giżycku

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.8
z 31 opinii
SEKO Koreczki śledziowe po kaszubsku 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe po kaszubsku

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
SEKO Koreczki śledziowe w oleju 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe w oleju

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
SEKO Makrela w galarecie z warzywami 200 g

SEKO

Makrela w galarecie z warzywami

200 g
39,45 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
SEKO Pasta jajeczna 120 g

SEKO

Pasta jajeczna

120 g
37,42 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
SEKO Pasta makrelowa 120 g

SEKO

Pasta makrelowa

120 g
40,42 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
SEKO Śledź w galarecie z warzywami 200 g

SEKO

Śledź w galarecie z warzywami

200 g
34,25 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni
4.8
z 38 opinii
SEKO Dorsz po grecku 500 g

SEKO

Dorsz po grecku

500 g
36,98 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
SEKO Filety śledziowe a'la Matjas w oleju - tacka 250 g

SEKO

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju - tacka

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.7
z 17 opinii
SEKO Pasta makrelowa (łagodna) 190 g

SEKO

Pasta makrelowa (łagodna)

190 g
41,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 28 opinii
SEKO Beczka śledzi filety z olejem wiejskim 550 g

SEKO

Beczka śledzi filety z olejem wiejskim

550 g
34,09 zł/kg
Cena18,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store