Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Ryby i owoce morza
Chłodzone przetwory rybne
W marynacie

W marynacie

Wróć do Chłodzone przetwory rybne




4.9
z 595 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas w oleju 220 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju

220 g
44,50 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka

4.8
z 82 opinii
SEKO Śledzik na okrągło po kaszubsku 200 g

SEKO

Śledzik na okrągło po kaszubsku

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka

4.8
z 16 opinii
SEKO Śledzik na okrągło po myśliwsku 200 g

SEKO

Śledzik na okrągło po myśliwsku

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka

4.9
z 403 opinii
LISNER Śledzik na raz w oleju z cebulką 100 g

LISNER

Śledzik na raz w oleju z cebulką

100 g
41,50 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka

4.9
z 59 opinii
Nowość
SEKO Ryba po grecku 200 g

SEKO

Ryba po grecku

200 g
35,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka

4.9
z 71 opinii
SEKO Koreczki śledziowe po giżycku 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe po giżycku

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka

4.8
z 31 opinii
SEKO Koreczki śledziowe po kaszubsku 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe po kaszubsku

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
SEKO Koreczki śledziowe w oleju 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe w oleju

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka

4.9
z 310 opinii
DESE Filety śledziowe a’la Matjas w oleju Litewskie 220 g

DESE

Filety śledziowe a’la Matjas w oleju Litewskie

220 g
28,41 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka

4.7
z 135 opinii
LISNER Płaty śledziowe ala Bismarck 400 g

LISNER

Płaty śledziowe ala Bismarck

400 g
33,48 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka

4.8
z 260 opinii
LISNER Filety śledziowe a'la Matjas solone- wiaderko 800 g

LISNER

Filety śledziowe a'la Matjas solone- wiaderko

800 g
21,86 zł/kg
Cena17,49 zł
Do koszyka


4.9
z 155 opinii
DESE Filety śledziowe w oleju Skandynawskie 700 g

DESE

Filety śledziowe w oleju Skandynawskie

700 g
34,93 zł/kg
Cena24,45 zł
Do koszyka

5.0
z 67 opinii
LISNER Rybka na raz słodko-pikantna 100 g

LISNER

Rybka na raz słodko-pikantna

100 g
38,90 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 30 dniPrzydatny ok. 30 dni

4.8
z 38 opinii
SEKO Dorsz po grecku 500 g

SEKO

Dorsz po grecku

500 g
36,98 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka

4.9
z 32 opinii
SEKO Filety śledziowe a'la Matjas w oleju - tacka 250 g

SEKO

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju - tacka

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka

5.0
z 47 opinii
SEKO Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej 800 g

SEKO

Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej

800 g
17,06 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka

4.9
z 28 opinii
SEKO Beczka śledzi filety z olejem wiejskim 550 g

SEKO

Beczka śledzi filety z olejem wiejskim

550 g
34,09 zł/kg
Cena18,75 zł
Do koszyka


5.0
z 1 opinii
SMOLIN FISH Pstrąg w pomidorach 300 g

SMOLIN FISH

Pstrąg w pomidorach

300 g
99,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

5.0
z 4 opinii
SMOLIN FISH Ryba po grecku 300 g

SMOLIN FISH

Ryba po grecku

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka

4.8
z 111 opinii
WĘDZARNIA MARÓZEK Pasztet z ryb i pomidorów (184g-276g) 230 g

WĘDZARNIA MARÓZEK

Pasztet z ryb i pomidorów (184g-276g)

~230 g
130,39 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store