Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Mięsa i ryby gotowe
Ryby gotowe
SMOLIN FISH Ryba po grecku
Ryba po grecku SMOLIN FISH 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

SMOLIN FISH Ryba po grecku

300 g
SMOLIN FISH
Polska

Cena26,99 zł
89,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
89,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
SMOLIN FISH
EAN:
5907222932346
Cena za kg:
89,97 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
SMOLIN FISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
5907222932346

Produkty z kategorii Ryby gotowe

5.0
z 3 opinii
Fish & Chill Ryba w sosie po węgiersku z kaszą bulgur 1 szt

Fish & Chill

Ryba w sosie po węgiersku z kaszą bulgur

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
Fish & Chill Ryba w sosie po hawajsku z ryżem 1 szt

Fish & Chill

Ryba w sosie po hawajsku z ryżem

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
Fish & Chill Ryba w sosie po azjatycku z ryżem 1 szt

Fish & Chill

Ryba w sosie po azjatycku z ryżem

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
Fish & Chill MIRUNA w sosie paprykowym z kaszą bulgur 1 szt

Fish & Chill

MIRUNA w sosie paprykowym z kaszą bulgur

1 szt
Cena22,89 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE Karp w galarecie miodowej BIO 165 g

GOSPODARSTWO RYBACKIE ZAWÓLCZE

Karp w galarecie miodowej BIO

165 g
199,94 zł/kg
Cena32,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-07-2027
5.0
z 4 opinii
Fish & Chill Morszczuk w sosie grzybowym z kaszą bulgur 1 szt

Fish & Chill

Morszczuk w sosie grzybowym z kaszą bulgur

1 szt
Cena22,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
SMOLIN FISH Pstrąg w pomidorach 300 g

SMOLIN FISH

Pstrąg w pomidorach

300 g
99,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
SMOLIN FISH Pstrąg smażony w zalewie curry 300 g

SMOLIN FISH

Pstrąg smażony w zalewie curry

300 g
99,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
SMOLIN FISH Ryba po grecku 300 g

SMOLIN FISH

Ryba po grecku

300 g
89,97 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka

Produkty marki SMOLIN FISH

5.0
z 1 opinii
SMOLIN FISH Pstrąg w pomidorach 300 g

SMOLIN FISH

Pstrąg w pomidorach

300 g
99,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
SMOLIN FISH Pstrąg smażony w zalewie curry 300 g

SMOLIN FISH

Pstrąg smażony w zalewie curry

300 g
99,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store