Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Pasty kanapkowe
Pasty jajeczne
SEKO Pasta jajeczna
Pasta jajeczna SEKO 120g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

SEKO Pasta jajeczna

120 g
SEKO

Cena4,49 zł
37,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
SEKO Pasta makrelowa
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.10.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.07.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.05.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Arleta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
120 g
Dostawca:
SEKO
Marka:
SEKO
EAN:
5902353026520
Cena za kg:
37,42 zł/kg
Waga:
120 g
Marka:
SEKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SEKO
EAN:
5902353026520

Produkty z kategorii Pasty jajeczne

4.9
z 105 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna z kurkami

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LISNER Pastella Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem 80 g

LISNER Pastella

Pasta kanapkowa jajeczna ze szczypiorkiem

80 g
40,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,25 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
SEKO Pasta jajeczna 120 g

SEKO

Pasta jajeczna

120 g
37,42 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

Produkty marki SEKO

4.8
z 82 opinii
SEKO Śledzik na okrągło po kaszubsku 200 g

SEKO

Śledzik na okrągło po kaszubsku

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
SEKO Śledzik na okrągło po myśliwsku 200 g

SEKO

Śledzik na okrągło po myśliwsku

200 g
48,45 zł/kg
Cena9,69 zł
Do koszyka
4.8
z 64 opinii
SEKO Sałatka warzywna z jajkiem 150 g

SEKO

Sałatka warzywna z jajkiem

150 g
25,93 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.9
z 60 opinii
SEKO Sałatka warzywna z groszkiem po polsku 150 g

SEKO

Sałatka warzywna z groszkiem po polsku

150 g
25,00 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
4.9
z 71 opinii
SEKO Koreczki śledziowe po giżycku 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe po giżycku

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.8
z 31 opinii
SEKO Koreczki śledziowe po kaszubsku 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe po kaszubsku

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
SEKO Koreczki śledziowe w oleju 220 g

SEKO

Koreczki śledziowe w oleju

220 g
43,41 zł/kg
Cena9,55 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
Nowość
SEKO Ryba po grecku 200 g

SEKO

Ryba po grecku

200 g
35,75 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
SEKO Makrela w galarecie z warzywami 200 g

SEKO

Makrela w galarecie z warzywami

200 g
39,45 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
SEKO Śledź w galarecie z warzywami 200 g

SEKO

Śledź w galarecie z warzywami

200 g
34,25 zł/kg
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 16 opinii
SEKO Pasta makrelowa 120 g

SEKO

Pasta makrelowa

120 g
40,42 zł/kg
Cena4,85 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
SEKO Dorsz po grecku 500 g

SEKO

Dorsz po grecku

500 g
36,98 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
4.9
z 32 opinii
SEKO Filety śledziowe a'la Matjas w oleju - tacka 250 g

SEKO

Filety śledziowe a'la Matjas w oleju - tacka

250 g
27,96 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
SEKO Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej 800 g

SEKO

Płaty śledziowe smażone w zalewie octowej

800 g
17,06 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
4.7
z 17 opinii
SEKO Pasta makrelowa (łagodna) 190 g

SEKO

Pasta makrelowa (łagodna)

190 g
41,00 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 28 opinii
SEKO Beczka śledzi filety z olejem wiejskim 550 g

SEKO

Beczka śledzi filety z olejem wiejskim

550 g
34,09 zł/kg
Cena18,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store