Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Jogurty roślinne na bazie kokosa
BAKOMA AVE VEGE Jogurt mango
Jogurt mango AVE VEGE BAKOMA 140g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 21 opinii

BAKOMA AVE VEGE Jogurt mango

140 g
BAKOMA

Cena5,55 zł
39,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bez konserwantów i soi


BAKOMA AVE VEGE Jogurt mango


Produkt dostępny
Data przydatności: około 24 dni
Dostępne warianty
BAKOMA AVE VEGE Jogurt kokos- migdał
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
547.00 kJ
6.5%
Wartość energetyczna (kcal)
131.00 kcal
6.6%
Tłuszcz (g)
6.10 g
8.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.00 g
25.0%
Węglowodany (g)
18.00 g
6.9%
w tym cukry (g)
9.50 g
10.6%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
0.09 g
1.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.04.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
14.11.2025
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.10.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.10.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
140 g
Dostawca:
BAKOMA
Marka:
BAKOMA
EAN:
5900197027727
Cena za kg:
39,64 zł/kg
Waga:
140 g
Marka:
BAKOMA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAKOMA
EAN:
5900197027727

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od +2°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Dbaj o środowisko - wyrzuć karton osobno


Informacje producenta

Marka

Bakoma


Marka standaryzowana

MarkaBakoma

Podmarka

Podmarka Ave Vege


Logotypy stron trzecich

V-Label (European Vegetarian Union)


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegan

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Deser na kremie kokosowym

Wariant z mango

Produkty z kategorii Jogurty roślinne na bazie kokosa

5.0
z 38 opinii
ALPRO Produkt kokosowy stracciatella 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy stracciatella

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 27 opinii
ALPRO Produkt kokosowy słony karmel 340 g

ALPRO

Produkt kokosowy słony karmel

340 g
29,38 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
4.9
z 42 opinii
PLANTON Vegangurt kokosowy naturalny 150 g

PLANTON

Vegangurt kokosowy naturalny

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
PLANTON Vegangurt kokosowy o smaku jagodowym 150 g

PLANTON

Vegangurt kokosowy o smaku jagodowym

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
PLANTON Vegangurt kokosowy o smaku ananas-mango 150 g

PLANTON

Vegangurt kokosowy o smaku ananas-mango

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
GREENZLY Vegangurt kokosowy naturalny 130 g

GREENZLY

Vegangurt kokosowy naturalny

130 g
23,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 33 opinii
GREENZLY Vegangurt kokosowy o smaku owoców leśnych 130 g

GREENZLY

Vegangurt kokosowy o smaku owoców leśnych

130 g
23,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
GREENZLY Vegangurt kokosowy o smaku brzoskwinia-marakuja 130 g

GREENZLY

Vegangurt kokosowy o smaku brzoskwinia-marakuja

130 g
23,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 56 opinii
PLANTON BIG Vegangurt kokosowy naturalny 400 g

PLANTON

BIG Vegangurt kokosowy naturalny

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
BAKOMA AVE VEGE Jogurt mango 140 g

BAKOMA AVE VEGE

Jogurt mango

140 g
39,64 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 17 opinii
BAKOMA AVE VEGE Jogurt kokos- migdał 140 g

BAKOMA AVE VEGE

Jogurt kokos- migdał

140 g
39,64 zł/kg
Cena5,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 43 opinii
PLANTON Lassi - orzeźwiający roślinny napój o smaku mango 200 g

PLANTON

Lassi - orzeźwiający roślinny napój o smaku mango

200 g
22,45 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 20 opinii
PLANTON Lassi - orzeźwiający roślinny napój o smaku cytryna-limonka-zielona herbata 200 g

PLANTON

Lassi - orzeźwiający roślinny napój o smaku cytryna-limonka-zielona herbata

200 g
22,45 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
PLANTON Vegangurt kokosowy naturalny z granolą 170 g

PLANTON

Vegangurt kokosowy naturalny z granolą

170 g
38,76 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka

Produkty marki BAKOMA

4.9
z 216 opinii
BAKOMA Jogurt naturalny gęsty 150 g

BAKOMA

Jogurt naturalny gęsty

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 268 opinii
BAKOMA Śmietanka kremówka 30% 200 g

BAKOMA

Śmietanka kremówka 30%

200 g
28,45 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.8
z 36 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z tapioką o smaku maliny

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 45 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
23,27 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 50 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku jagody bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 43 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego z chia o smaku mango banan

150 g
25,27 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
5.0
z 40 opinii
BAKOMA Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru 150 g

BAKOMA

Skyr jogurt typu islandzkiego o smaku waniliowym bez dodatku cukru

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 25 opinii
BAKOMA Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka 150 g

BAKOMA

Skyr Jogurt typu islandzkiego o smaku malina truskawka

150 g
22,60 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 17 dniPrzydatny ok. 17 dni
4.9
z 254 opinii
BAKOMA Jogurt typu greckiego 170 g

BAKOMA

Jogurt typu greckiego

170 g
22,06 zł/kg
Cena3,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 15 dniPrzydatny ok. 15 dni
4.9
z 107 opinii
BAKOMA Kefir naturalny 370 g

BAKOMA

Kefir naturalny

370 g
13,49 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
5.0
z 56 opinii
BAKOMA Kremowy jogurt naturalny 150 g

BAKOMA

Kremowy jogurt naturalny

150 g
15,67 zł/kg
Cena2,35 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 51 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z truskawkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Kaucja: + 2,50 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 41 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt z brzoskwiniami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 18 dniPrzydatny ok. 18 dni
5.0
z 61 opinii
BAKOMA 7 zbóż Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż 140 g

BAKOMA 7 zbóż

Jogurt ze śliwkami i ziarnami zbóż

140 g
22,50 zł/kg
Cena3,15 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 16 dniPrzydatny ok. 16 dni
5.0
z 107 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt brzoskwiniowo-gruszkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 87 opinii
BAKOMA 7 zbóż MEN Jogurt ananasowo-mandarynkowy 300 g

BAKOMA 7 zbóż MEN

Jogurt ananasowo-mandarynkowy

300 g
19,17 zł/kg
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store