Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Batony śniadaniowe
Zbożowe
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam
Baton zbożowy z truskawkami NESTLÉ 35g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
NESTLÉ
Austria
1 szt.12 szt.

2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
71,14 zł/kg
2,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Batonik zbożowy Nestlé Musli z truskawkami to wszystkie wartości musli w formie pysznego batonika z wyśmienitymi dodatkami. Prawdziwa przyjemność, którą możesz się cieszyć w każdej chwili. Produkt zawiera naturalne aromaty. Wypróbuj także pozostałe warianty smakowe!


Cechy

pełne ziarno składnik nr 1

z owsem


NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam


Produkt dostępny
Dostępne warianty
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.
Powiązane promocje
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g
2,69 zł/szt. kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1566.00 kJ
18.6%
Wartość energetyczna (kcal)
371.00 kcal
18.6%
Tłuszcz (g)
6.40 g
9.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
3.00 g
15.0%
Węglowodany (g)
7.05 g
2.7%
w tym cukry (g)
20.30 g
22.6%
Błonnik (g)
5.70 g
Białko (g)
6.80 g
13.6%
Sól (g)
0.21 g
3.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
76,86 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
35 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
NESTLÉ
EAN:
5900020027689
Cena za kg:
76,86 zł/kg
Waga:
35 g
Marka:
NESTLÉ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900020027689

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

ILNI: V0311E20A


Informacje producenta

Marka

Nestlé


Marka standaryzowana

MarkaNestlé

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Batonik zbożowy Nestlé Musli z truskawkami to wszystkie wartości musli w formie pysznego batonika z wyśmienitymi dodatkami. Prawdziwa przyjemność, którą możesz się cieszyć w każdej chwili. Produkt zawiera naturalne aromaty. Wypróbuj także pozostałe warianty smakowe!


O marce

Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo


Podzielony opis produktu

Functional Name Batonik zbożowy

Variant z truskawkami

Produkty z kategorii Zbożowe

4.9
z 39 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2027
4.8
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
71,14 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
85,43 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027
5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.7
z 10 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
79,60 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
90,45 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.7
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzechami 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzechami

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.6
z 11 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z żurawiną

50 g
57,80 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.8
z 8 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami

35 g
71,14 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 1 opinii
HELLO DAY! Batonik orzechowy miodowy żurawina 35 g

HELLO DAY!

Batonik orzechowy miodowy żurawina

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka

Produkty marki NESTLÉ

5.0
z 25 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 500 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

500 g
23,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 400 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

400 g
29,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,79 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 3 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN 400 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) PROTEIN

400 g
32,48 zł/kg
16,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.2
z 10 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czekoladą 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czekoladą

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
86,52 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 164 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES (bezglutenowe)

250 g
23,56 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 50 opinii
NESTLÉ Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki kukurydziane CORN FLAKES z miodem i orzeszkami (bezglutenowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 48 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHOCAPIC (czekoladowe muszelki)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 37 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 52 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CINI MINIS (cynamonowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 39 opinii
Nowość
NESTLÉ Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe LION (karmelowo-czekoladowe)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 28 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe COOKIE CRISP (czekoladowe ciasteczka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 39 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka) 450 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe CHEERIOS (miodowe kółka)

450 g
33,31 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
NESTLÉ Płatki Corn Flakes Toffee 400 g

NESTLÉ

Płatki Corn Flakes Toffee

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 18 opinii
NESTLÉ Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe) 250 g

NESTLÉ

Płatki śniadaniowe NESQUIK (kulki czekoladowe)

250 g
35,96 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store