Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Kiszonki, surówki i sałatki
Kapusta kiszona
STAN Kapusta kiszona
Kapusta kiszona STAN 1.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 278 opinii

STAN Kapusta kiszona

1 kg
STAN

Cena4,99 zł
4,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
278 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
13%
3
1%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Strasznie kwaśna. Może inna firma miałaby lepszą?
29.03.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Od tego producenta jest smacznie.
05.02.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
🚀👍️🚀👍️🚀👍️
24.01.2026
0
0
Marzenna
zweryfikowano
Zgłaszam
może byc
07.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Super.
09.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam ją!
30.09.2025
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
Zgodny z zamówieniem
29.05.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Kapusta kiszona na pewno jest konkurencyjna cenowo, ale... Z racji sposobu kiszenia i specyficznego smaku nadaje się do bigosu, kapuśniaku czy kwaśnicy, a nieco mniej do surówki z kiszonej kapusty.
12.05.2025
0
1
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
mocno kwaśna ale taka lubię.sok odcisnięty lekko rozwodniony do wypicia,reszta na bigosik,z grzybami suszonymi nastawiona
31.03.2025
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra ukiszona
24.01.2025
0
1
ALICJA
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajna kwaśna . często była nie kiszona tylko słona
21.01.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiepski skład kapusty. Wyczuwalna sztuczność w produkcie. Sama nigdy więcej tej konkretnej nie kupię i nie poleciłabym jej innym. Są lepsze produkty w asortymencie Frisco.
26.12.2024
1
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
wyszedł pyszny bigos
26.12.2024
0
1
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kwaśna. Za mało marchewki, prawie wcale.
26.12.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
w porządku, ale nie najsmaczniejsza
30.07.2024
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
26.02.2024
0
0
Ludmila
zweryfikowano
Zgłaszam
Kapusta jest smaczna, nadaje się do surówek i kapuśniaka , polecam
16.02.2024
0
0
Aysel
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonale
31.01.2024
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra już ją kupowałam
09.01.2024
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Trochę za kwasna
08.01.2024
0
1

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 kg
Dostawca:
FIRMA STAN DANIEL LE
Marka:
STAN
EAN:
5907078000039
Cena za kg:
4,99 zł/kg
Waga:
1 kg
Marka:
STAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FIRMA STAN DANIEL LE
EAN:
5907078000039

Produkty z kategorii Kapusta kiszona

4.8
z 376 opinii
STAN Kapusta kiszona 500 g

STAN

Kapusta kiszona

500 g
6,98 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.8
z 341 opinii
FRISCO FRESH Kapusta kiszona 900 g

FRISCO FRESH

Kapusta kiszona

900 g
8,32 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Kapusta kiszona z marchewką 1 kg

CHARASZNICKIE KISZONKI

Kapusta kiszona z marchewką

1 kg
6,49 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 66 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Kapusta kiszona 600 g

CHARASZNICKIE KISZONKI

Kapusta kiszona

600 g
7,48 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.8
z 278 opinii
STAN Kapusta kiszona 1 kg

STAN

Kapusta kiszona

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 460 opinii
CHARSZNICKIE Kapusta kiszona BIO 750 g

CHARSZNICKIE

Kapusta kiszona BIO

750 g
19,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki STAN

4.8
z 376 opinii
STAN Kapusta kiszona 500 g

STAN

Kapusta kiszona

500 g
6,98 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.7
z 842 opinii
STAN Ogórki kiszone 700 g

STAN

Ogórki kiszone

700 g
7,13 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 92 opinii
STAN Buraczki gotowe plastry carpaccio vege 250 g

STAN

Buraczki gotowe plastry carpaccio vege

250 g
25,00 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
STAN Ciecierzyca gotowana cała 300 g

STAN

Ciecierzyca gotowana cała

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
STAN Buraczki gotowane całe 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
STAN Buraczki gotowane całe BIO 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 43 opinii
STAN Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem 400 g

STAN

Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 49 opinii
STAN Żurek tradycyjny 500 ml

STAN

Żurek tradycyjny

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store