Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Korzeniowe
Burak
STAN Buraczki gotowane całe BIO
Buraczki gotowane całe BIO STAN 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 53 opinii

STAN Buraczki gotowane całe BIO

500 g
STAN
Polska

Cena7,99 zł
15,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
STAN Buraczki gotowane całe
Pokaż wszystkie
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
53 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze i szybko do wykorzystania
12.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
03.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze kupuję.
22.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
21.01.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, delikatnie pikantne. Nasze ulubione.Polecam
25.12.2023
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre, smaczne
07.12.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
FIRMA STAN DANIEL LE
Marka:
STAN
EAN:
5907078002088
Cena za kg:
15,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
STAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FIRMA STAN DANIEL LE
EAN:
5907078002088

Produkty z kategorii Burak

4.8
z 1226 opinii
FRISCO FRESH Buraki 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Buraki 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
1,99 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.9
z 346 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 573 opinii
FRISCO FRESH Burak podłużny czerwony 4-6szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Burak podłużny czerwony 4-6szt. (800g-1200g)

~1 kg
2,39 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
4.8
z 144 opinii
FRISCO ORGANIC Buraczki czerwone gotowane BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Buraczki czerwone gotowane BIO

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
STAN Buraczki gotowane całe BIO 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 43 opinii
STAN Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem 400 g

STAN

Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 65 opinii
FRISCO ORGANIC Burak BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Burak BIO

1 kg
7,49 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

Produkty marki STAN

4.7
z 842 opinii
STAN Ogórki kiszone 700 g

STAN

Ogórki kiszone

700 g
7,13 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 376 opinii
STAN Kapusta kiszona 500 g

STAN

Kapusta kiszona

500 g
6,98 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.8
z 92 opinii
STAN Buraczki gotowe plastry carpaccio vege 250 g

STAN

Buraczki gotowe plastry carpaccio vege

250 g
25,00 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
4.8
z 278 opinii
STAN Kapusta kiszona 1 kg

STAN

Kapusta kiszona

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
STAN Buraczki gotowane całe 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
STAN Ciecierzyca gotowana cała 300 g

STAN

Ciecierzyca gotowana cała

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.7
z 43 opinii
STAN Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem 400 g

STAN

Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 49 opinii
STAN Żurek tradycyjny 500 ml

STAN

Żurek tradycyjny

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store