Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Pozostałe warzywa
Korzeniowe
Burak
STAN Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem
Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem STAN 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 43 opinii

STAN Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem

400 g
STAN
Polska

Cena6,99 zł
17,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
16%
3
0%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Może być, aczkolwiek wolę buraki nie krojone w kostkę tylko starte.
05.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Obrzydliwe - sam ocet w smaku
15.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne
03.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Buraczki smaczne i doprawione.
14.11.2025
0
0
Grazyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładny towar
19.02.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Buraczki bardzo smaczne. Polecam. Danuta. 02/25/
18.02.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.09.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.07.2026
0
0
Regina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.07.2026
0
0
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.04.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
FIRMA STAN DANIEL LE
Marka:
STAN
EAN:
5906667578065
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
STAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FIRMA STAN DANIEL LE
EAN:
5906667578065

Produkty z kategorii Burak

4.8
z 1226 opinii
FRISCO FRESH Buraki 4-6 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Buraki 4-6 szt. (800g-1200g)

~1 kg
1,99 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
4.8
z 573 opinii
FRISCO FRESH Burak podłużny czerwony 4-6szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Burak podłużny czerwony 4-6szt. (800g-1200g)

~1 kg
2,39 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
4.9
z 346 opinii
EKO WITAL Buraki gotowane BIO 500 g

EKO WITAL

Buraki gotowane BIO

500 g
13,98 zł/kg
friscontowa cena
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 144 opinii
FRISCO ORGANIC Buraczki czerwone gotowane BIO 500 g

FRISCO ORGANIC

Buraczki czerwone gotowane BIO

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
STAN Buraczki gotowane całe BIO 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.7
z 43 opinii
STAN Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem 400 g

STAN

Buraczki gotowane z cebulką i jabłkiem

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
4.8
z 65 opinii
FRISCO ORGANIC Burak BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Burak BIO

1 kg
7,49 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka

Produkty marki STAN

4.8
z 376 opinii
STAN Kapusta kiszona 500 g

STAN

Kapusta kiszona

500 g
6,98 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.7
z 842 opinii
STAN Ogórki kiszone 700 g

STAN

Ogórki kiszone

700 g
7,13 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 278 opinii
STAN Kapusta kiszona 1 kg

STAN

Kapusta kiszona

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 92 opinii
STAN Buraczki gotowe plastry carpaccio vege 250 g

STAN

Buraczki gotowe plastry carpaccio vege

250 g
25,00 zł/kg
Cena6,25 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
STAN Ciecierzyca gotowana cała 300 g

STAN

Ciecierzyca gotowana cała

300 g
24,97 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
STAN Buraczki gotowane całe 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe

500 g
11,98 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
STAN Buraczki gotowane całe BIO 500 g

STAN

Buraczki gotowane całe BIO

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.8
z 49 opinii
STAN Żurek tradycyjny 500 ml

STAN

Żurek tradycyjny

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store