Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Kiszonki, surówki i sałatki
Kapusta kiszona
FRISCO FRESH Kapusta kiszona
Kapusta kiszona FRISCO FRESH 900g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 341 opinii

FRISCO FRESH Kapusta kiszona

900 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena7,49 zł
8,32 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kapusta kiszona od lat gości na polskich stołach. A to wszystko dzięki połączeniu niezwykłych walorów smakowych i wartości odżywczych.

W kiszonej kapuście odnajdziemy prawdziwe bogactwo witamin B, C, K i E. Poza tym jest ona niezwykłym źródłem wapnia i fosforu, naturalnych przeciwutleniaczy, bakterii chroniących nasz układ pokarmowy, a także grzybo- i bakteriobójczych fitoncydów, które pomagają szczególnie w infekcjach układu moczowego.

Kapusta doskonale sprawdzi się w postaci surowej, jako składnik surówek, a także w farszach, zupach czy daniach jednogarnkowych. 


FRISCO FRESH Kapusta kiszona


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
341 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
7%
3
2%
2
1%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
świetna, pyszna!!!!!!
06.03.2026
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️❤️❤️od dlugiego czaqsu nie jadlam tak pysznej kapusty - rewelacja pod każdym względem !!11
31.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
19.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super jak zwykle
06.12.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Dziwny smak
04.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Mało kwaśna, trochę bez smaku po prostu
18.04.2025
1
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️ kapusta jak zwykle ok
07.04.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Coś chyba ta kapusta producentowi nie wyszła. Jest tak słona i przy tym mało ukiszona, że tego się jeść nie da.
15.03.2025
1
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jedna z lepszych jakie jadłam. W smaku czuć smaczną kapustę i trochę marchwi. Nie jest tak typowo kwaśna, jak bywa w tego typu produktach. Nawet dzieciaki się nakusiły :)
20.01.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️bardzo dobra
15.01.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Kapusta, nie była kwaśna.
31.12.2024
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Gorzka kapusta, nie do zjedzenia - trafiła do śmietnika. NIE POLECAM
27.12.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Naturalna bardzo dobra kapusta :)
26.12.2024
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze dobra w smaku, pakowana po kilogramie, dobra cena - POLECAM WSZYSTKIM 👍️
19.12.2024
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Kapusta. niestety, jest niedobra. Jest mało soczysta i dziwnie pikantna. Jestem rozczarowana, bo kapustę trudno zepsuć.
11.12.2024
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Słodka, niekwaśna
19.11.2024
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ta kapusta zawsze dobra💯
16.10.2024
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Charsznicka kapusta bardzo dobra,Polecam!
16.09.2024
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna kapusta,Polecam!
28.07.2024
0
0
Kryspin
zweryfikowano
Zgłaszam
opakowanie - plastik, powinna być taka informacja albo zdjęcie rzeczywiste
01.07.2024
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,32 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
900 g
Dostawca:
WIGANT
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222304200019
Cena za kg:
8,32 zł/kg
Waga:
900 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
1222304200019

Produkty z kategorii Kapusta kiszona

4.8
z 460 opinii
CHARSZNICKIE Kapusta kiszona BIO 750 g

CHARSZNICKIE

Kapusta kiszona BIO

750 g
19,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 376 opinii
STAN Kapusta kiszona 500 g

STAN

Kapusta kiszona

500 g
6,98 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
4.8
z 341 opinii
FRISCO FRESH Kapusta kiszona 900 g

FRISCO FRESH

Kapusta kiszona

900 g
8,32 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
4.9
z 67 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Kapusta kiszona z marchewką 1 kg

CHARASZNICKIE KISZONKI

Kapusta kiszona z marchewką

1 kg
6,49 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
4.8
z 66 opinii
CHARASZNICKIE KISZONKI Kapusta kiszona 600 g

CHARASZNICKIE KISZONKI

Kapusta kiszona

600 g
7,48 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
4.8
z 278 opinii
STAN Kapusta kiszona 1 kg

STAN

Kapusta kiszona

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store