Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Z piekarni i cukierni
Świeże chleby
Z różnych zbóż
Gryczany
GRZYBKI Chleb dobrodziej gryczany
Chleb dobrodziej gryczany GRZYBKI 650g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 110 opinii

GRZYBKI Chleb dobrodziej gryczany

650 g
GRZYBKI

Cena10,99 zł
16,91 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
GRZYBKI Chleb dobrodziej jaglany
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
110 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
0%
2
0%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Nasz ulubiony ❤️
19.03.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony Chleb.Perfect ...
06.12.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Teraz.musze kupować dwa.Pyszny.!!
05.11.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyjątkowo smaczny szczególnie z tostera
31.03.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Treściwy smaczny Chleb. Dobra odmiana z niskim ig.
13.12.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Kocham ten chleb
15.05.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny.👍️
01.04.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
04.03.2024
0
0
Ryszard
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny, ze skórką
04.03.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny , dobry chleb.
19.02.2024
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Kocham ten chleb!
12.02.2024
0
0
maria
zweryfikowano
Zgłaszam
moim zdaniem jeden z lepszych chlebów gryczanych w Warszawie
06.02.2024
0
0
malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczny i zawsze świeży
27.12.2023
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
W poprządku
18.12.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mój ulubiony chleb
05.12.2023
0
0
Wioleta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, zawsze świeży!
01.12.2023
0
0
Tadeusz
zweryfikowano
Zgłaszam
chleb bardzo dobry,świezy,dobrze zapakowany.
08.11.2023
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Chleb smaczny o długim terminie przydatności
02.10.2023
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
świeży, chrupiący, bardzo dobry
23.08.2023
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
15.08.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,91 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
650 g
Dostawca:
GRZYBKI
Marka:
GRZYBKI
EAN:
5904304020274
Cena za kg:
16,91 zł/kg
Waga:
650 g
Marka:
GRZYBKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRZYBKI
EAN:
5904304020274

Produkty z kategorii Gryczany

4.9
z 110 opinii
GRZYBKI Chleb dobrodziej gryczany 650 g

GRZYBKI

Chleb dobrodziej gryczany

650 g
16,91 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka

Produkty marki GRZYBKI

4.9
z 451 opinii
GRZYBKI Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym 80 g

GRZYBKI

Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym

80 g
46,13 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 3 dniPrzydatny ok. 3 dni
4.8
z 264 opinii
GRZYBKI Kajzerka 55 g

GRZYBKI

Kajzerka

55 g
12,55 zł/kg
friscontowa cena
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 270 opinii
GRZYBKI Bułka ciabatta 95 g

GRZYBKI

Bułka ciabatta

95 g
27,26 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 320 opinii
GRZYBKI Chleb rustykalny mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb rustykalny mazowiecki

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 157 opinii
GRZYBKI Chleb mazowiecki 400 g

GRZYBKI

Chleb mazowiecki

400 g
12,22 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 308 opinii
GRZYBKI Bułka grahamka 65 g

GRZYBKI

Bułka grahamka

65 g
26,00 zł/kg
Cena1,69 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 125 opinii
GRZYBKI Bułka szpinakowa 65 g

GRZYBKI

Bułka szpinakowa

65 g
39,85 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
4.9
z 284 opinii
GRZYBKI Bułka razowa 80 g

GRZYBKI

Bułka razowa

80 g
36,13 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 34 opinii
GRZYBKI Bułka słodka z kawałkami czekolady 80 g

GRZYBKI

Bułka słodka z kawałkami czekolady

80 g
44,88 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
4.9
z 452 opinii
GRZYBKI Ciabatta żytnia 90 g

GRZYBKI

Ciabatta żytnia

90 g
31,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
4.9
z 364 opinii
GRZYBKI Bułka owsiano orkiszowa 100 g

GRZYBKI

Bułka owsiano orkiszowa

100 g
28,90 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
5.0
z 199 opinii
GRZYBKI Bułka kurkumka 70 g

GRZYBKI

Bułka kurkumka

70 g
37,00 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.7
z 219 opinii
GRZYBKI Bagietka 360 g

GRZYBKI

Bagietka

360 g
23,58 zł/kg
friscontowa cena
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 280 opinii
GRZYBKI Rogal babuni 105 g

GRZYBKI

Rogal babuni

105 g
28,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 328 opinii
GRZYBKI Bułka indyjska 50 g

GRZYBKI

Bułka indyjska

50 g
51,80 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni
4.9
z 101 opinii
GRZYBKI Chałka 420 g

GRZYBKI

Chałka

420 g
30,93 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 2 dniPrzydatny ok. 2 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store