Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy makadamia
KRESTO Orzechy macadamia
Orzechy macadamia KRESTO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

17% taniej

4.9
z 19 opinii

KRESTO Orzechy macadamia

100 g
KRESTO

Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
149,90 zł/kg
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (17% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzechy macadamia ze względu na swój słodki i lekko maślany smak idealnie sprawdzą się jako baza do mas i kremów. Stanowią również smaczną i pełnowartościową przekąskę, którą można jeść na co dzień.


Cechy

IDEALNY JAKO BAZA DO MAS I KREMÓW

CHRUPKA PRZEKĄSKA

LEKKO MAŚLANY SMAK


KRESTO Orzechy macadamia


Produkt dostępny
Dostępne warianty
KRESTO Orzechy brazylijskie
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
MAYIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2026
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.01.2026
0
0
DOROTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.12.2025
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
149,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451040008
Cena za kg:
149,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451040008

Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Orzechy macadamia ze względu na swój słodki i lekko maślany smak idealnie sprawdzą się jako baza do mas i kremów. Stanowią również smaczną i pełnowartościową przekąskę, którą można jeść na co dzień.


O marce

KRESTO - Jakość, którą widać! KRESTO - świadome odżywianie!


O producencie

Orzechy macadamia ze względu na swój słodki i lekko maślany smak idealnie sprawdzą się jako baza do mas i kremów. Stanowią również smaczną i pełnowartościową przekąskę, którą można jeść na co dzień.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Orzechy macadamia

Produkty z kategorii Orzechy makadamia

4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.2
z 5 opinii

16% taniej

BIO PLANET Orzechy macadamia BIO 75 g

BIO PLANET

Orzechy macadamia BIO

75 g
199,87 zł/kg
Cena promocyjna14,99 zł
17,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 10 opinii
HEBAR Orzechy makadamia 80 g

HEBAR

Orzechy makadamia

80 g
197,37 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 6 opinii
BIO PLANET Orzechy macadamia BIO 200 g

BIO PLANET

Orzechy macadamia BIO

200 g
203,95 zł/kg
Cena40,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 42 opinii
KRESTO Sezam 200 g

KRESTO

Sezam

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 45 opinii
KRESTO Pestki dyni 100 g

KRESTO

Pestki dyni

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store