Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy pekan
KRESTO Orzechy pecan
Orzechy pecan KRESTO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

20% taniej

5.0
z 37 opinii

KRESTO Orzechy pecan

100 g
KRESTO

Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
109,90 zł/kg
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (20% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Migdały KRESTO stanowią idealną przekąskę pomiędzy posiłkami i znakomicie nadają się jako komponent różnych dań. Sprawdzą się zarówno w deserach, jak i potrawach podawanych na słono, takich jak makarony!


Cechy

CHRUPKA PRZEKĄSKA

TYLKO CAŁE ORZECHY

DOSKONAŁE DO CIAST I DESERÓW


KRESTO Orzechy pecan


Produkt dostępny
Dostępne warianty
KRESTO Orzechy laskowe
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość
23.12.2025
0
0
BASIA
zweryfikowano
Zgłaszam
Super dobre!
02.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.09.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Paula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Alena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451040022
Cena za kg:
109,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451040022

Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Migdały KRESTO stanowią idealną przekąskę pomiędzy posiłkami i znakomicie nadają się jako komponent różnych dań. Sprawdzą się zarówno w deserach, jak i potrawach podawanych na słono, takich jak makarony!


O marce

KRESTO - Jakość, którą widać! KRESTO - świadome odżywianie!


O producencie

Migdały KRESTO stanowią idealną przekąskę pomiędzy posiłkami i znakomicie nadają się jako komponent różnych dań. Sprawdzą się zarówno w deserach, jak i potrawach podawanych na słono, takich jak makarony!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Orzechy pecan

Produkty z kategorii Orzechy pekan

5.0
z 13 opinii

23% taniej

BIG NATURE Orzechy pekan (połówki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (połówki)

200 g
92,95 zł/kg
Cena promocyjna18,59 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 15 opinii
BIG NATURE Orzechy pekan (kawałki) 200 g

BIG NATURE

Orzechy pekan (kawałki)

200 g
89,95 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
4.9
z 27 opinii
BIO PLANET Orzechy pekan BIO 100 g

BIO PLANET

Orzechy pekan BIO

100 g
167,90 zł/kg
Cena16,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 23 opinii
HEBAR Orzechy pekan 80 g

HEBAR

Orzechy pekan

80 g
149,88 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki KRESTO

4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 42 opinii
KRESTO Sezam 200 g

KRESTO

Sezam

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 45 opinii
KRESTO Pestki dyni 100 g

KRESTO

Pestki dyni

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store