Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy pistacjowe
Łuskane
KRESTO Pistacje
Pistacje KRESTO 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

15% taniej

5.0
z 15 opinii

KRESTO Pistacje

200 g
KRESTO

Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
84,95 zł/kg
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (15% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przepiękny zielony kolor orzechów pistacjowych to nie ich jedyny atut. Pistacje prażone solone KRESTO odznaczają się delikatnym słodkawym smakiem, który w połączeniu z solą daje bardzo ciekawy smak.


Cechy

NIEZWYKLE CHRUPKIE

IDEALNA PRZEKĄSKA

DOSKONAŁE NA SPOTKANIA TOWARZYSKIE


KRESTO Pistacje


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.10.2026
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2548.00 kJ
30.3%
Wartość energetyczna (kcal)
614.00 kcal
30.7%
Tłuszcz (g)
46.00 g
65.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.60 g
28.0%
Węglowodany (g)
27.00 g
10.4%
w tym cukry (g)
7.80 g
8.7%
Błonnik (g)
3.80 g
Białko (g)
21.00 g
42.0%
Sól (g)
1.50 g
25.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
1
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
84,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
VOG
Marka:
KRESTO
EAN:
5902451022257
Cena za kg:
84,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KRESTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
VOG
EAN:
5902451022257

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

KRESTO


Marka standaryzowana

MarkaKresto

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Przepiękny zielony kolor orzechów pistacjowych to nie ich jedyny atut. Pistacje prażone solone KRESTO odznaczają się delikatnym słodkawym smakiem, który w połączeniu z solą daje bardzo ciekawy smak.


O marce

KRESTO - Jakość, którą widać! KRESTO - świadome odżywianie! Nasze produkty są dokładnie oczyszczone i poddawane ścisłej kontroli.


O producencie

Przepiękny zielony kolor orzechów pistacjowych to nie ich jedyny atut. Pistacje prażone solone KRESTO odznaczają się delikatnym słodkawym smakiem, który w połączeniu z solą daje bardzo ciekawy smak.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Pistacje

Produkty z kategorii Orzechy pistacjowe

5.0
z 15 opinii

15% taniej

KRESTO Pistacje 200 g

KRESTO

Pistacje

200 g
84,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna16,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.9
z 69 opinii
BAKALLAND Orzechy pistacjowe 70 g

BAKALLAND

Orzechy pistacjowe

70 g
128,43 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.2
z 12 opinii
HEBAR Pistacje łuskane naturalne 80 g

HEBAR

Pistacje łuskane naturalne

80 g
224,87 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 15 opinii
BIG NATURE Pistacje łuskane (niesolone) 200 g

BIG NATURE

Pistacje łuskane (niesolone)

200 g
174,95 zł/kg
Cena promocyjna34,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-05-2027

Produkty marki KRESTO

5.0
z 37 opinii

20% taniej

KRESTO Orzechy pecan 100 g

KRESTO

Orzechy pecan

100 g
109,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
KRESTO Żurawina suszona (całe owoce) 150 g

KRESTO

Żurawina suszona (całe owoce)

150 g
79,93 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
4.9
z 28 opinii
KRESTO Migdały płatki 150 g

KRESTO

Migdały płatki

150 g
86,60 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 24 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy brazylijskie 100 g

KRESTO

Orzechy brazylijskie

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 19 opinii

17% taniej

KRESTO Orzechy macadamia 100 g

KRESTO

Orzechy macadamia

100 g
149,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
17,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 13 opinii

17% taniej

KRESTO Orzeszki pinii 100 g

KRESTO

Orzeszki pinii

100 g
199,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna19,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 79 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (bezglutenowa) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (bezglutenowa)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 26 opinii
KRESTO Truskawka liofilizowana (grys) 15 g

KRESTO

Truskawka liofilizowana (grys)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 125 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 59 opinii
KRESTO Orzechy nerkowca 100 g

KRESTO

Orzechy nerkowca

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 25 opinii
KRESTO Orzechy laskowe 100 g

KRESTO

Orzechy laskowe

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 21 opinii
KRESTO Orzechy włoskie 100 g

KRESTO

Orzechy włoskie

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 39 opinii
KRESTO Pistacje prażone solone 100 g

KRESTO

Pistacje prażone solone

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 45 opinii
KRESTO Pestki dyni 100 g

KRESTO

Pestki dyni

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 24 opinii
KRESTO Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe) 140 g

KRESTO

Mix orzechów (migdały arachidowe nerkowce laskowe)

140 g
77,07 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.8
z 11 opinii
KRESTO Migdały Nonpareil 150 g

KRESTO

Migdały Nonpareil

150 g
93,27 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store