Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Kremy i masy
BAKALLAND Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym
Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym BAKALLAND 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 29 opinii

BAKALLAND Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym

400 g
BAKALLAND
1 szt.6 szt.

Cena11,99 zł
29,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
29 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
21.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.12.2025
0
0
ALEKSANDRA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.12.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
BAKALLAND
EAN:
5900749570916
Cena za kg:
29,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
BAKALLAND
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900749570916

Produkty z kategorii Kremy i masy

4.9
z 60 opinii
MLECZNA ZAGRODA Bita śmietana w sprayu 250 ml

MLECZNA ZAGRODA

Bita śmietana w sprayu

250 ml
47,96 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
DR. OETKER Śmietan-fix 9 g

DR. OETKER

Śmietan-fix

9 g
143,33 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 83 opinii
PRESIDENT Bita śmietanka w sprayu 250 g

PRESIDENT

Bita śmietanka w sprayu

250 g
55,96 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 48 opinii
DELECTA Kajmak - masa krówkowa tradycyjna 400 g

DELECTA

Kajmak - masa krówkowa tradycyjna

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 9 opinii
DELECTA Kajmak - masa krówkowa orzechowa 400 g

DELECTA

Kajmak - masa krówkowa orzechowa

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 14 opinii
HELIO Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa - kajmak (bezglutenowa)

400 g
22,47 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 2 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. waniliowym (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 10 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. advocata (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. advocata (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.7
z 11 opinii
HELIO Masa krówkowa o sm. kukułka (bezglutenowa) 400 g

HELIO

Masa krówkowa o sm. kukułka (bezglutenowa)

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 9 opinii
HELIO Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa) 850 g

HELIO

Masa makowa z bakaliami i miodem (bezglutenowa)

850 g
14,11 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.5
z 8 opinii
HELIO Masa makowa z bakaliami (bezglutenowa) 850 g

HELIO

Masa makowa z bakaliami (bezglutenowa)

850 g
12,69 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 21 opinii
DELECTA Mix do śmietany 13 g

DELECTA

Mix do śmietany

13 g
99,23 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 21 opinii
BAKALLAND Masa makowa z bakaliami 850 g

BAKALLAND

Masa makowa z bakaliami

850 g
14,11 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 29 opinii
BAKALLAND Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym 400 g

BAKALLAND

Masa makowa z białego maku o smaku marcepanowym

400 g
29,97 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
DELECTA Kajmak - masa krówkowa kokosowa 460 g

DELECTA

Kajmak - masa krówkowa kokosowa

460 g
21,72 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki BAKALLAND

5.0
z 40 opinii
BAKALLAND Pistacje prażone 200 g

BAKALLAND

Pistacje prażone

200 g
94,95 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z owocami tropikalnymi 300 g

BAKALLAND

Granola z owocami tropikalnymi

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.7
z 20 opinii
BAKALLAND Granola z orzechami i kawałkami czekolady 300 g

BAKALLAND

Granola z orzechami i kawałkami czekolady

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Granola klasyczna z kokosem 300 g

BAKALLAND

Granola klasyczna z kokosem

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 16 opinii
BAKALLAND Granola z bakaliami 300 g

BAKALLAND

Granola z bakaliami

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 12 opinii
BAKALLAND Granola czekoladowa 300 g

BAKALLAND

Granola czekoladowa

300 g
32,50 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 122 opinii
BAKALLAND Orzechy włoskie 100 g

BAKALLAND

Orzechy włoskie

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 43 opinii
BAKALLAND Orzechy laskowe 100 g

BAKALLAND

Orzechy laskowe

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 52 opinii
BAKALLAND Rodzynki 200 g

BAKALLAND

Rodzynki

200 g
25,95 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 54 opinii
BAKALLAND Pestki dyni łuskane 200 g

BAKALLAND

Pestki dyni łuskane

200 g
58,95 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 88 opinii
BAKALLAND Morele suszone (całe owoce) 100 g

BAKALLAND

Morele suszone (całe owoce)

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 50 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 300 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 108 opinii
BAKALLAND Orzechy nerkowca 75 g

BAKALLAND

Orzechy nerkowca

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Orzechy makadamia 75 g

BAKALLAND

Orzechy makadamia

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 19 opinii
BAKALLAND Orzechy pekan 75 g

BAKALLAND

Orzechy pekan

75 g
170,53 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 14 opinii
BAKALLAND Orzechy pinii 75 g

BAKALLAND

Orzechy pinii

75 g
266,53 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store