Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Antyperspiranty i dezodoranty
Męskie w aerozolu
NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sprayu
Silver Protect Antyperspirant w sprayu MEN NIVEA 150ml
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sprayu

150 ml
NIVEA

Cena16,49 zł
109,93 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Antyperspirant Silver Protect dzięki innowacyjnej antybakteryjnej formule z jonami srebra skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu a jego antyperspiracyjne działanie zapewnia długotrwałą, 48h ochronę przed nadmiernym poceniem się.

Cechy

Formuła z jonami srebra zwalcza nieprzyjemny zapach 72-godzinna ochrona przed nadmiernym poceniem się Pielęgnacja NIVEA Men Nie zawiera alkoholu etylowego Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie


NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sprayu


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.03.2027

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.02.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.12.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
Hubert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,93 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
150 ml
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
4005808733828
Cena za kg:
109,93 zł/l
Pojemność:
150 ml
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
4005808733828

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząsnąć przed użyciem! Rozpyl z odległości 15 cm wyłącznie na skórę pod pachami Pozostawić do wyschnięcia Nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzoną skórę


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 82959


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

krajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Nie nanosić na podrażnioną lub uszkodzona skórę. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie. Unikać długotrwałego rozpylania i bezpośredniego wdychania.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant dla mężczyzn w spray'u, dzięki innowacyjnej formule z jonami srebra skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, a jego działanie zapewnia długotrwałą, 72 godzinną ochronę przed nadmiernym poceniem się. Dzięki innowacyjnej formule opartej na molekułach srebra o silnym działaniu, antyperspirant dla mężczyzn NIVEA MEN Silver Protect zwalcza bakterie zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dlatego możesz cieszyć się nowoczesnym i męskim zapachem przez wiele godzin po aplikacji. Antyperspirant nie zawiera alkoholu etylowego. Tolerancja dla skóry została potwierdzona dermatologicznie. NIVEA® to ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Antyperspirant Spray Silver Protect

Wariant Antyperspirant Spray Silver Protect 150.00 ml


Podmarka

Podmarka:MEN

Produkty z kategorii Męskie w aerozolu

5.0
z 5 opinii

30% taniej

ADIDAS Pure Game Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Pure Game

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
5.0
z 8 opinii

37% taniej

ADIDAS Ice Dive Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Ice Dive

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
4.7
z 19 opinii

23% taniej

STR8 Original Dezodorant w sprayu 150 ml

STR8 Original

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 2 opinii

37% taniej

ADIDAS Dynamic Pulse Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Dynamic Pulse

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
5.0
z 3 opinii

37% taniej

ADIDAS AFTER SPORT Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS AFTER SPORT

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.8
z 6 opinii

23% taniej

STR8 Red Code Dezodorant w sprayu 150 ml

STR8 Red Code

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 5 opinii

23% taniej

STR8 FR34K Dezodorant w sprayu 150 ml

STR8 FR34K

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 6 opinii

23% taniej

STR8 Game Dezodorant w sprayu 150 ml

STR8 Game

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.8
z 5 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu Black+White 150 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu Black+White

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.7
z 6 opinii
OLD SPICE Captain Dezodorant W Sprayu Dla Mężczyzn 150 ml

OLD SPICE Captain

Dezodorant W Sprayu Dla Mężczyzn

150 ml
139,93 zł/l
Frisco poleca
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 4 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu 200 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu

200 ml
87,45 zł/l
Frisco poleca
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2027
5.0
z 4 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu dla mężczyzn Active Protection+ Fresh 150 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu dla mężczyzn Active Protection+ Fresh

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 3 opinii
OLD SPICE Orginal Dezodorant w sprayu dla mężczyzn 150 ml

OLD SPICE Orginal

Dezodorant w sprayu dla mężczyzn

150 ml
139,93 zł/l
Frisco poleca
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 3 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu dla mężczyzn Workout 150 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu dla mężczyzn Workout

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 1 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu Invisible Ice 150 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu Invisible Ice

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 1 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w aerozolu Invisible Dry 150 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w aerozolu Invisible Dry

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 2 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w aerozolu Invisible Fresh 150 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w aerozolu Invisible Fresh

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
4.9
z 9 opinii
ADIDAS Pro Invisible Antyperspirant w sprayu 150 ml

ADIDAS Pro Invisible

Antyperspirant w sprayu

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 8 opinii
NIVEA MEN Invisible Power Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA MEN

Invisible Power Antyperspirant w sprayu

150 ml
105,93 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 8 opinii
DOVE Men+Care Clean Comfort Antyperspirant w aerozolu 150 ml

DOVE Men+Care Clean Comfort

Antyperspirant w aerozolu

150 ml
139,93 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.9
z 7 opinii
NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA MEN

Silver Protect Antyperspirant w sprayu

150 ml
109,93 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.5
z 2 opinii
FA Dezodorant w sprayu o odświeżającym zapachu 150 ml

FA

Dezodorant w sprayu o odświeżającym zapachu

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Antyperspirant w sprayu Fresh Kick 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant w sprayu Fresh Kick

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2028
5.0
z 6 opinii
NIVEA MEN Antyperspirant spray Ultimate Impact Invisible 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant spray Ultimate Impact Invisible

150 ml
109,93 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
NIVEA MEN Antyperspirant w sprayu Alpine Breeze 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant w sprayu Alpine Breeze

150 ml
113,27 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Antyperspirant w sprayu Active Energy 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant w sprayu Active Energy

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Antyperspirant w sprayu Cool Marine 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant w sprayu Cool Marine

150 ml
113,27 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
4.8
z 5 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w sprayu 150 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w sprayu

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 1 opinii
ADIDAS Active Endurance antyperspirant w sprayu dla mężczyzn 150 ml

ADIDAS

Active Endurance antyperspirant w sprayu dla mężczyzn

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
NIVEA Derma Control Sensitive Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA

Derma Control Sensitive Antyperspirant w sprayu

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA

Derma Control Defend Antyperspirant w sprayu

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Deep Antyperspirant w sparyu 150 ml

NIVEA MEN Deep

Antyperspirant w sparyu

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028
5.0
z 4 opinii
FA Men Dezodorant w sprayu Spicy Bergamot o zapachu ostrej bergamtoki 150 ml

FA Men

Dezodorant w sprayu Spicy Bergamot o zapachu ostrej bergamtoki

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2028
4.8
z 5 opinii
NIVEA MEN Fresh Active Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA MEN

Fresh Active Antyperspirant w sprayu

150 ml
109,93 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
NIVEA MEN DRY FRESH Antyperspirant w sprayu 150 g

NIVEA MEN DRY FRESH

Antyperspirant w sprayu

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026
5.0
z 9 opinii
FA Men Sport Energy Boost 72h antyperspirant w sprayu o pobudzającym zapachu imbiru i cytryny 150 ml

FA Men

Sport Energy Boost 72h antyperspirant w sprayu o pobudzającym zapachu imbiru i cytryny

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
5.0
z 12 opinii
FA MEN Antyperspirant w sprayu o zapachu nut drzewnych czerwonego cedru 150 ml

FA MEN

Antyperspirant w sprayu o zapachu nut drzewnych czerwonego cedru

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick 50 ml

NIVEA MEN

Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie Fresh 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Fresh

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Fresh Natural Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA Fresh Natural

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store