Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Antyperspiranty i dezodoranty
Męskie w aerozolu
NIVEA MEN DRY FRESH Antyperspirant w sprayu
Antyperspirant w sprayu MEN DRY FRESH NIVEA 150g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

NIVEA MEN DRY FRESH Antyperspirant w sprayu

150 g
NIVEA

Cena29,99 zł
199,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przed Tobą fizyczny wysiłek? Postaw na antyperspirant NIVEA MEN Dry Fresh zapewniający podwójną ochronę! Formuła Dual Protect zapewnia wysoce skuteczną ochronę przeciw poceniu oraz działanie antybakteryjne, aby zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Antyperspirant bez alkoholu etylowego jest przyjazny dla skóry, a jednocześnie niezawodny w swojej ochronie. Zapewnia 72-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i uczucie długotrwałej świeżości, które będzie Ci towarzyszyć podczas codziennych wyzwań. Antyperspirant w spray'u o męskim zapachu zawiera aromatyczne i drzewne nuty połączone z jaśminem i cytrusami. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Cechy

Skuteczna ochrona przeciw poceniu 72h ochrony przed nieprzyjemnym zapachem 0% alkoholu (nie zawiera alkoholu etylowego) Dual Protect: Ochrona przed potem i działanie antybakteryjne Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie


NIVEA MEN DRY FRESH Antyperspirant w sprayu


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.10.2026

Skład i alergeny

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
199,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
NIVEA POLSKA
Marka:
NIVEA
EAN:
5900017061382
Cena za kg:
199,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
NIVEA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NIVEA POLSKA
EAN:
5900017061382

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed użyciem Rozpyl w odległości 15 cm wyłącznie na skórę pod pachami Pozostaw do wyschnięcia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Product ID: 85996


Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

15


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Niebezpieczeństwo: Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Palenie wzbronione. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C. Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z przeznaczeniem. Nie rozpylać prosto w oczy. Oddawać do recyklingu tylko puste opakowanie.


Informacje producenta

Marka

NIVEA


Marka standaryzowana

MarkaNivea

Opis produktu

Przed Tobą fizyczny wysiłek? Postaw na antyperspirant NIVEA MEN Dry Fresh zapewniający podwójną ochronę! Formuła Dual Protect zapewnia wysoce skuteczną ochronę przeciw poceniu oraz działanie antybakteryjne, aby zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Antyperspirant bez alkoholu etylowego jest przyjazny dla skóry, a jednocześnie niezawodny w swojej ochronie. Zapewnia 72-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i uczucie długotrwałej świeżości, które będzie Ci towarzyszyć podczas codziennych wyzwań. Antyperspirant w spray'u o męskim zapachu zawiera aromatyczne i drzewne nuty połączone z jaśminem i cytrusami. Tolerancja dla skóry potwierdzona dermatologicznie. NIVEA® - ponad 100 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry oraz starannie wyselekcjonowane składniki z zachowaniem najwyższych standardów jakości.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Antyperspirant męski w spray'u Dry Fresh

Wariant Antyperspirant męski w spray'u Dry Fresh 150.00 ml

Produkty z kategorii Męskie w aerozolu

5.0
z 5 opinii

30% taniej

ADIDAS Pure Game Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Pure Game

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,25 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.7
z 19 opinii

23% taniej

STR8 Original Dezodorant w sprayu 150 ml

STR8 Original

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
5.0
z 8 opinii

37% taniej

ADIDAS Ice Dive Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Ice Dive

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2031
4.8
z 6 opinii

23% taniej

STR8 Red Code Dezodorant w sprayu 150 ml

STR8 Red Code

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
5.0
z 2 opinii

37% taniej

ADIDAS Dynamic Pulse Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS Dynamic Pulse

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2031
4.8
z 5 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu Black+White 150 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu Black+White

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 3 opinii

37% taniej

ADIDAS AFTER SPORT Dezodorant w sprayu 150 ml

ADIDAS AFTER SPORT

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
15,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2031
4.7
z 6 opinii
OLD SPICE Captain Dezodorant W Sprayu Dla Mężczyzn 150 ml

OLD SPICE Captain

Dezodorant W Sprayu Dla Mężczyzn

150 ml
139,93 zł/l
Frisco poleca
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 5 opinii

23% taniej

STR8 FR34K Dezodorant w sprayu 150 ml

STR8 FR34K

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 4 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu dla mężczyzn Active Protection+ Fresh 150 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu dla mężczyzn Active Protection+ Fresh

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 6 opinii

23% taniej

STR8 Game Dezodorant w sprayu 150 ml

STR8 Game

Dezodorant w sprayu

150 ml
66,60 zł/l
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
4.8
z 4 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu 200 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu

200 ml
87,45 zł/l
Frisco poleca
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2027
5.0
z 3 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu dla mężczyzn Workout 150 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu dla mężczyzn Workout

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2031
5.0
z 1 opinii
REXONA MEN Antyperspirant w aerozolu Invisible Ice 150 ml

REXONA MEN

Antyperspirant w aerozolu Invisible Ice

150 ml
93,27 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-02-2027
5.0
z 3 opinii
OLD SPICE Orginal Dezodorant w sprayu dla mężczyzn 150 ml

OLD SPICE Orginal

Dezodorant w sprayu dla mężczyzn

150 ml
139,93 zł/l
Frisco poleca
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 1 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w aerozolu Invisible Dry 150 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w aerozolu Invisible Dry

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
5.0
z 2 opinii
DOVE MEN + CARE Antyperspirant w aerozolu Invisible Fresh 150 ml

DOVE MEN + CARE

Antyperspirant w aerozolu Invisible Fresh

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028
4.9
z 9 opinii
ADIDAS Pro Invisible Antyperspirant w sprayu 150 ml

ADIDAS Pro Invisible

Antyperspirant w sprayu

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 8 opinii
NIVEA MEN Invisible Power Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA MEN

Invisible Power Antyperspirant w sprayu

150 ml
105,93 zł/l
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 8 opinii
DOVE Men+Care Clean Comfort Antyperspirant w aerozolu 150 ml

DOVE Men+Care Clean Comfort

Antyperspirant w aerozolu

150 ml
139,93 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2028
4.5
z 2 opinii
FA Dezodorant w sprayu o odświeżającym zapachu 150 ml

FA

Dezodorant w sprayu o odświeżającym zapachu

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
4.9
z 7 opinii
NIVEA MEN Silver Protect Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA MEN

Silver Protect Antyperspirant w sprayu

150 ml
109,93 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.8
z 5 opinii
ADIDAS Fresh Endurance Antyperspirant w sprayu 150 ml

ADIDAS Fresh Endurance

Antyperspirant w sprayu

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Antyperspirant w sprayu Fresh Kick 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant w sprayu Fresh Kick

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2028
5.0
z 6 opinii
NIVEA MEN Antyperspirant spray Ultimate Impact Invisible 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant spray Ultimate Impact Invisible

150 ml
109,93 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Antyperspirant w sprayu Active Energy 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant w sprayu Active Energy

150 ml
199,93 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Antyperspirant w sprayu Cool Marine 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant w sprayu Cool Marine

150 ml
113,27 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2030
NIVEA MEN Antyperspirant w sprayu Alpine Breeze 150 ml

NIVEA MEN

Antyperspirant w sprayu Alpine Breeze

150 ml
113,27 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2027
5.0
z 1 opinii
ADIDAS Active Endurance antyperspirant w sprayu dla mężczyzn 150 ml

ADIDAS

Active Endurance antyperspirant w sprayu dla mężczyzn

150 ml
79,27 zł/l
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2031
NIVEA Derma Control Sensitive Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA

Derma Control Sensitive Antyperspirant w sprayu

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 2 opinii
NIVEA Derma Control Defend Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA

Derma Control Defend Antyperspirant w sprayu

150 ml
119,93 zł/l
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Deep Antyperspirant w sparyu 150 ml

NIVEA MEN Deep

Antyperspirant w sparyu

150 ml
146,60 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028
5.0
z 12 opinii
FA MEN Antyperspirant w sprayu o zapachu nut drzewnych czerwonego cedru 150 ml

FA MEN

Antyperspirant w sprayu o zapachu nut drzewnych czerwonego cedru

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 4 opinii
FA Men Dezodorant w sprayu Spicy Bergamot o zapachu ostrej bergamtoki 150 ml

FA Men

Dezodorant w sprayu Spicy Bergamot o zapachu ostrej bergamtoki

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2028
5.0
z 9 opinii
FA Men Sport Energy Boost 72h antyperspirant w sprayu o pobudzającym zapachu imbiru i cytryny 150 ml

FA Men

Sport Energy Boost 72h antyperspirant w sprayu o pobudzającym zapachu imbiru i cytryny

150 ml
95,00 zł/l
Cena14,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2028
4.8
z 5 opinii
NIVEA MEN Fresh Active Antyperspirant w sprayu 150 ml

NIVEA MEN

Fresh Active Antyperspirant w sprayu

150 ml
109,93 zł/l
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
NIVEA MEN DRY FRESH Antyperspirant w sprayu 150 g

NIVEA MEN DRY FRESH

Antyperspirant w sprayu

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-10-2026

Produkty marki NIVEA

5.0
z 10 opinii

43% taniej

NIVEA MEN Sensitive Łagodzący żel do golenia 200 ml

NIVEA MEN

Sensitive Łagodzący żel do golenia

200 ml
64,95 zł/l
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 19 opinii
NIVEA Dwufazowy płyn do demakijażu oczu 125 ml

NIVEA

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu

125 ml
119,92 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA MicellAir Skin Breathe Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej 400 ml

NIVEA MicellAir Skin Breathe

Pielęgnujący płyn micelarny do cery suchej

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 9 opinii
NIVEA Regeneracyjny balsam do ciała SOS 400 ml

NIVEA

Regeneracyjny balsam do ciała SOS

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Clear

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-06-2028
5.0
z 8 opinii

23% taniej

NIVEA Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.) 1 szt

NIVEA

Odświeżające chusteczki do demakijażu (25 szt.)

1 szt
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
19,35 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2031
4.8
z 11 opinii
NIVEA Q10 PLUS Krem przeciwzmarszczkowy na dzień 50 ml

NIVEA Q10 PLUS

Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

50 ml
699,80 zł/l
Frisco poleca
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 10 opinii
NIVEA Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej 400 ml

NIVEA

Błyskawicznie nawilżający balsam do ciała do skóry przesuszonej

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
5.0
z 4 opinii
NIVEA Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta) 150 ml

NIVEA

Żel do mycia twarzy (cera mieszana i tłusta)

150 ml
99,93 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
NIVEA Balsam do ciała Rose Touch 400 ml

NIVEA

Balsam do ciała Rose Touch

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 2 opinii
NIVEA MEN Black & White Antyperspirant w sztyfcie 50 ml

NIVEA MEN Black & White

Antyperspirant w sztyfcie

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2031
5.0
z 2 opinii
NIVEA Black & White Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth 50 ml

NIVEA Black & White

Antyperspirant w sztyfcie Invisible Silky Smooth

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.7
z 3 opinii
NIVEA Diamond Gloss Care Szampon pielęgnujący do włosów 400 ml

NIVEA Diamond Gloss Care

Szampon pielęgnujący do włosów

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2031
5.0
z 4 opinii
NIVEA Łagodzący balsam do ciała Aloes 400 ml

NIVEA

Łagodzący balsam do ciała Aloes

400 ml
59,97 zł/l
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2030
5.0
z 2 opinii
NIVEA Hairmilk Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine 400 ml

NIVEA Hairmilk

Mleczny szampon wyzwalający blask Natural Shine

400 ml
39,98 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028
5.0
z 3 opinii
NIVEA MEN Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick 50 ml

NIVEA MEN

Anyperspirant w sztyfcie Fresh Kick

50 ml
259,80 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store