Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Soki i napoje
Owocowe

Owocowe

Wróć do Soki i napoje

Tłoczone i wyciskaneMultiwitaminowePorzeczkoweGrejpfrutoweEgzotyczneWieloowocowePozostałeSok z cytryny



5.0
z 7 opinii
TYMBARK napój o smaku jabłko-jagoda 500 ml

TYMBARK

napój o smaku jabłko-jagoda

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 17 opinii
BRACIA SADOWNICY Napój letnie jabłko cytryna truskawka 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Napój letnie jabłko cytryna truskawka

750 ml
11,13 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka

4.9
z 11 opinii
HORTEX Nektar bananowy 1 l

HORTEX

Nektar bananowy

1 l
6,29 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka

4.6
z 28 opinii
TYMBARK Owoce świata Zielony banan Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Zielony banan Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 16 opinii
NAURA Sok z granatu 750 ml

NAURA

Sok z granatu

750 ml
19,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027

4.8
z 5 opinii
GRANINI Napój pomarańcza - mango 1 l

GRANINI

Napój pomarańcza - mango

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 24 opinii
TYMBARK Owoce świata Granat Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Granat Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 33 opinii
TYMBARK Owoce świata Limonka Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Limonka Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.7
z 3 opinii
GRANINI Napój z różowego grejpfruta 1 l

GRANINI

Napój z różowego grejpfruta

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

SŁOŃCE Orzeźwienie (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Orzeźwienie (HPP)

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka

4.9
z 12 opinii
Jumi Jumi Napój o smaku liczi z kawałkami kokosa 320 ml

Jumi Jumi

Napój o smaku liczi z kawałkami kokosa

320 ml
14,34 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026

TYMBARK Malina mięta Napój PET 500 ml

TYMBARK

Malina mięta Napój PET

500 ml
5,90 zł/l
Cena2,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

5.0
z 24 opinii
Nowość
HORTEX Napój jabłko - rabarbar PET 1.75 l

HORTEX

Napój jabłko - rabarbar PET

1.75 l
2,79 zł/l
Cena4,89 zł
Do koszyka

4.0
z 1 opinii
ANDROS Napój cytrynowy pasteryzowany 1 l

ANDROS

Napój cytrynowy pasteryzowany

1 l
23,99 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka

4.9
z 61 opinii
TYMBARK Owoce świata Kaktus Napój wieloowocowy 1 l

TYMBARK Owoce świata

Kaktus Napój wieloowocowy

1 l
4,85 zł/l
Cena4,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 13 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój kokosowy z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój kokosowy z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026

4.7
z 3 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój liczi z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój liczi z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026

4.9
z 10 opinii
HELLO DAY! MAGICO Napój mango z kawałkami kokosa (nata de coco) 500 ml

HELLO DAY! MAGICO

Napój mango z kawałkami kokosa (nata de coco)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026

5.0
z 29 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - brzoskwinia 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - brzoskwinia

1 l
6,39 zł/l
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.9
z 10 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - agrest 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - agrest

1 l
7,29 zł/l
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 34 opinii
TYMBARK Polskie jabłko - czerwona porzeczka 1 l

TYMBARK

Polskie jabłko - czerwona porzeczka

1 l
6,65 zł/l
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 116 opinii
LIMMI Sok z cytryny 200 ml

LIMMI

Sok z cytryny

200 ml
32,75 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 5 opinii
CAPPY Napój o smaku multiwitamina 330 ml

CAPPY

Napój o smaku multiwitamina

330 ml
12,09 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.8
z 9 opinii
HORTEX Napój pomarańcza-mango PET 1.75 l

HORTEX

Napój pomarańcza-mango PET

1.75 l
2,66 zł/l
Cena4,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

4.9
z 9 opinii
HOLLINGER Napój z czerwonych winogron BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój z czerwonych winogron BIO

200 ml
21,75 zł/l
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027

4.9
z 37 opinii
EKO WITAL Sok z granatów 100% BIO 1 l

EKO WITAL

Sok z granatów 100% BIO

1 l
23,49 zł/l
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027

5.0
z 9 opinii
HOLLINGER Napój gruszkowy BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój gruszkowy BIO

200 ml
22,25 zł/l
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027

5.0
z 3 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Malin 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Malin

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027

5.0
z 10 opinii
HOLLINGER Sok wieloowocowy z sokiem z marchwi BIO 1 l

HOLLINGER

Sok wieloowocowy z sokiem z marchwi BIO

1 l
13,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027

5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Sok z aronii BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z aronii BIO

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 17 opinii
BIO FOOD Sok z granatu bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z granatu bezglutenowy BIO

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028

5.0
z 11 opinii
EKO WITAL Sok z aronii BIO 100% 500 ml

EKO WITAL

Sok z aronii BIO 100%

500 ml
21,58 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027

4.8
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Żurawiny 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Żurawiny

500 ml
95,98 zł/l
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027

4.9
z 8 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Aronii 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Aronii

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027

5.0
z 2 opinii
Nowość
POLSKA RÓŻA granat sok 500 ml

POLSKA RÓŻA

granat sok

500 ml
57,98 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027

5.0
z 1 opinii
PEPPA PIG Napój jabłko - gruszka BIO (3 x 200ml) 600 ml

PEPPA PIG

Napój jabłko - gruszka BIO (3 x 200ml)

600 ml
15,75 zł/l
Cena9,45 zł
Do koszyka
12

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store