Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Napoje
Funkcjonalne
Izotoniki

Izotoniki

Wróć do Funkcjonalne

Bez cukruZ glukoząZ sokiem



4.7
z 17 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 6 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 21 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.9
z 12 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026

4.9
z 14 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

5.0
z 8 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

5.0
z 10 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku cytrynowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku cytrynowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

4.7
z 7 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku arbuzowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku arbuzowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026

5.0
z 7 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

5.0
z 6 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku cytrynowo-miętowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku cytrynowo-miętowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

5.0
z 17 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku cytrynowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku cytrynowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026


4.2
z 6 opinii
OSHEE Vitamin Boost ZERO Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO 250 ml

OSHEE Vitamin Boost ZERO

Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026

5.0
z 13 opinii
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym 555 ml

OSHEE HydroBoost

Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym

555 ml
7,19 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 9 opinii
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym 555 ml

OSHEE HydroBoost

Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym

555 ml
7,19 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

4.9
z 19 opinii
DR WITT Elektrolity napój kiwi-limonka 750 ml

DR WITT

Elektrolity napój kiwi-limonka

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
WK DZIK Napój izotoniczny o smaku owocowym bez cukru 750 ml

WK DZIK

Napój izotoniczny o smaku owocowym bez cukru

750 ml
7,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026

5.0
z 4 opinii
WK DZIK Napój izotoniczny o smaku grejfrutowym bez cukru 750 ml

WK DZIK

Napój izotoniczny o smaku grejfrutowym bez cukru

750 ml
7,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026


4.8
z 10 opinii
PLUSSSZ Elektrolity Nawodnienie 250 ml

PLUSSSZ

Elektrolity Nawodnienie

250 ml
11,96 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store