Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Izotoniki
Z glukozą
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym
Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym HydroBoost OSHEE 555ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym

555 ml
OSHEE
Polska
1 szt.6 szt.

Cena3,99 zł
7,19 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Roztwory węglowodanowo-elektrolitowe zwiększają wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych oraz pomagają utrzymać wytrzymałość podczas długotrwałych ćwiczeń wytrzymałościowych. Nawadniaj się Zrelaksuj się Bądź aktywny Niskokaloryczny; bez syropu glukozowo-fruktozowego; bez barwników


Cechy

nawodnienie

elektrolity: potas 300 mg**, magnez 56,1 mg**

witaminy: niacyna 6,66 mg**, witamina B6 0,58 mg**, biotyna 20,8 µg**

**zawartość w porcji 555 ml


OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym


Produkt dostępny
Dostępne warianty
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
70.00 kJ
0.8%
Wartość energetyczna (kcal)
16.00 kcal
0.8%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
3.70 g
1.4%
w tym cukry (g)
3.70 g
4.1%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.12 g
2.0%
Witamina B6 (mg)
0.105 mg
7.5%
Niacyna (B3) (mg)
1.20 mg
Biotyna (µg)
3.75 g
7.5%
Magnez (mg)
10.10 mg
2.7%
Potas (mg)
54.00 mg
2.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
JAKUB
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Malgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,19 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
555 ml
Dostawca:
OSHEE
Marka:
OSHEE
EAN:
5901783951020
Cena za kg:
7,19 zł/l
Pojemność:
555 ml
Marka:
OSHEE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSHEE
EAN:
5901783951020

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Tworzenie się osadów jest zjawiskiem naturalnym. Przed otwarciem delikatnie wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcyjnej podane na zamknięciu lub w górnej części butelki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Informacje producenta

Marka

Oshee


Marka standaryzowana

MarkaOshee

Podmarka

Podmarka Hydration


Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Roztwory węglowodanowo-elektrolitowe zwiększają wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych oraz pomagają utrzymać wytrzymałość podczas długotrwałych ćwiczeń wytrzymałościowych. Nawadniaj się Zrelaksuj się Bądź aktywny Niskokaloryczny; bez syropu glukozowo-fruktozowego; bez barwników


O marce

Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.


Oświadczenia zdrowotne

Roztwory węglowodanowo-elektrolitowe zwiększają wchłanianie wody podczas ćwiczeń fizycznych oraz pomagają utrzymać wytrzymałość podczas długotrwałych ćwiczeń wytrzymałościowych.

Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.


Informacje dot. stylu życia

Niska kaloryczność


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój izotoniczny niegazowany

Wariant smak soczysta cytryna

Produkty z kategorii Z glukozą

5.0
z 9 opinii
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym 555 ml

OSHEE HydroBoost

Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym

555 ml
7,19 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 13 opinii
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym 555 ml

OSHEE HydroBoost

Napój izotoniczny niegazowany o smaku cytrynowym

555 ml
7,19 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.7
z 17 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 21 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 12 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 10 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku cytrynowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku cytrynowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku arbuzowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku arbuzowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026

Produkty marki OSHEE

4.9
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym 48 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym

48 g
114,38 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 8 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym 47 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym

47 g
116,81 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 32 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
5.0
z 26 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO

555 ml
7,91 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.6
z 7 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Kolagen o smaku mięta-cytryna-limonka

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy Crispy Hazelnut 37 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy Crispy Hazelnut

37 g
180,81 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.9
z 14 opinii
OSHEE Vitamin Water Magnez +B6 Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 1.1 l

OSHEE Vitamin Water Magnez +B6

Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

1.1 l
4,68 zł/l
Cena5,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.2
z 6 opinii
OSHEE Vitamin Boost ZERO Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO 250 ml

OSHEE Vitamin Boost ZERO

Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 9 opinii
OSHEE HydroBoost Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym 555 ml

OSHEE HydroBoost

Napój izotoniczny niegazowany o smaku grejpfrutowym

555 ml
7,19 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.7
z 17 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 8 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 21 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store