Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Izotoniki
Bez cukru
DR WITT Elektrolity napój kiwi-limonka
Elektrolity napój kiwi limonka DR WITT 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 19 opinii

DR WITT Elektrolity napój kiwi-limonka

750 ml
DR WITT
Polska
1 szt.6 szt.

Cena3,99 zł
5,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Witaminy B6, B12 oraz magnez przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.


Cechy

magnez, potas, B12, B6


DR WITT Elektrolity napój kiwi-limonka


Produkt dostępny
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
5.00 kJ
0.1%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Witamina B6 (mg)
0.028 mg
2.0%
Witamina B12 (µg)
0.05 g
2.0%
Niacyna (B3) (mg)
0.32 mg
Kwas foliowy (µg)
4.00 g
2.0%
Kwas pantotenowy (mg)
0.12 mg
2.0%
Biotyna (µg)
1.00 g
2.0%
Magnez (mg)
7.50 mg
2.0%
Potas (mg)
40.00 mg
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
01.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.03.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Rafal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.09.2025
0
0
Rafal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.08.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.08.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,32 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
MWS
Marka:
DR WITT
EAN:
5901067410687
Cena za kg:
5,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
DR WITT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MWS
EAN:
5901067410687

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij przed otwarciem. Użyte surowce mogą powodować powstanie osadu.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w górnej części opakowania. Chroń produkt przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Spożyj bezpośrednio po otwarciu.


Informacje producenta

Marka

Dr Witt


Marka standaryzowana

MarkaDr Witt

Podmarka

Podmarka Elektrolity Zero Cukru


Opis produktu

Witaminy B6, B12 oraz magnez przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Potas pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia mają znaczenie dla zachowania zdrowia.


Dodatkowe informacje

Oficjalny partner Tour de Pologne


Oświadczenia żywieniowe

Zero cukru


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój

Wariant o smaku kiwi i limonki

Produkty z kategorii Bez cukru

4.2
z 6 opinii
OSHEE Vitamin Boost ZERO Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO 250 ml

OSHEE Vitamin Boost ZERO

Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 6 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 7 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 6 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku cytrynowo-miętowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku cytrynowo-miętowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 17 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku cytrynowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku cytrynowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 19 opinii
DR WITT Elektrolity napój kiwi-limonka 750 ml

DR WITT

Elektrolity napój kiwi-limonka

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WK DZIK Napój izotoniczny o smaku owocowym bez cukru 750 ml

WK DZIK

Napój izotoniczny o smaku owocowym bez cukru

750 ml
7,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 4 opinii
WK DZIK Napój izotoniczny o smaku grejfrutowym bez cukru 750 ml

WK DZIK

Napój izotoniczny o smaku grejfrutowym bez cukru

750 ml
7,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

Produkty marki DR WITT

4.4
z 7 opinii
DR WITT Citrus Boost o smaku cytrynowym 330 ml

DR WITT

Citrus Boost o smaku cytrynowym

330 ml
10,27 zł/l
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
DR WITT Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny 330 ml

DR WITT

Magnesium Wave o smaku ananasa i cytryny

330 ml
9,97 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy wiśnia-czekolada 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy wiśnia-czekolada

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 3 opinii
DR WITT Shake proteinowy ciastko waniliowe 500 ml

DR WITT

Shake proteinowy ciastko waniliowe

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store