Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Izotoniki
Bez cukru
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO
Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO OSHEE 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO

750 ml
OSHEE
1 szt.6 szt.

Cena3,99 zł
5,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nie zawiera cukrów.


Cechy

bez cukru, bez kalorii


OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.11.2026
Dostępne warianty
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku cytrynowo-miętowym ZERO
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
6.00 kJ
0.1%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.07 g
1.2%
Witamina B6 (mg)
0.105 mg
7.5%
Niacyna (B3) (mg)
1.20 mg
Biotyna (µg)
3.75 g
7.5%
Magnez (mg)
7.50 mg
2.0%
Potas (mg)
40.00 mg
2.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry produkt
02.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
5,32 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
OSHEE
Marka:
OSHEE
EAN:
5901783950382
Cena za kg:
5,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
OSHEE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSHEE
EAN:
5901783950382

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Tworzenie się osadów jest zjawiskiem naturalnym. Przed otwarciem delikatnie wstrząsnąć.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii produkcyjnej podane w górnej części butelki. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych. Spożyć bezpośrednio po otwarciu.


Informacje producenta

Marka

Oshee


Marka standaryzowana

MarkaOshee

Logotypy stron trzecich

Polski System kaucyjny


Opis produktu

Nie zawiera cukrów.


O marce

Oshee zachęca do prowadzenia zdrowego trybu życia i odżywiania się w sposób zrównoważony.


Oświadczenia żywieniowe

bez cukru, bez kalorii


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój niegazowany

Wariant o smaku wieloowocowym

Produkty z kategorii Bez cukru

4.2
z 6 opinii
OSHEE Vitamin Boost ZERO Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO 250 ml

OSHEE Vitamin Boost ZERO

Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych ZERO

250 ml
15,96 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 6 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 7 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 6 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku cytrynowo-miętowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku cytrynowo-miętowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
5.0
z 17 opinii
OSHEE ZERO Napój izotoniczny o smaku cytrynowym ZERO 750 ml

OSHEE ZERO

Napój izotoniczny o smaku cytrynowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 19 opinii
DR WITT Elektrolity napój kiwi-limonka 750 ml

DR WITT

Elektrolity napój kiwi-limonka

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WK DZIK Napój izotoniczny o smaku owocowym bez cukru 750 ml

WK DZIK

Napój izotoniczny o smaku owocowym bez cukru

750 ml
7,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
5.0
z 4 opinii
WK DZIK Napój izotoniczny o smaku grejfrutowym bez cukru 750 ml

WK DZIK

Napój izotoniczny o smaku grejfrutowym bez cukru

750 ml
7,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

Produkty marki OSHEE

4.9
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym 48 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym

48 g
114,38 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 8 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym 47 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku malinowo-migdałowym

47 g
116,81 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
4.9
z 32 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Witaminy & Minerały o smaku czerwonych winogron i dragonfruit

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.8
z 13 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy ZERO

555 ml
7,91 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 26 opinii
OSHEE Vitamin Water Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy 555 ml

OSHEE Vitamin Water

Napój niegazowany Magnez+B6 o smaku cytryny i pomarańczy

555 ml
7,01 zł/l
Cena3,89 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy Crispy Hazelnut 37 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy Crispy Hazelnut

37 g
180,81 zł/kg
Cena6,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.7
z 17 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku wieloowocowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym ZERO

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
5.0
z 21 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku grejpfrutowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku pomarańczowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 12 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku czerwonej pomarańczy

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 10 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku cytrynowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku cytrynowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku limetkowo-miętowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.7
z 7 opinii
OSHEE Napój izotoniczny o smaku arbuzowym 750 ml

OSHEE

Napój izotoniczny o smaku arbuzowym

750 ml
5,32 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 8 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Magnez+B6 o smaku owoców tropikalnych

250 ml
14,60 zł/l
Cena3,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.8
z 9 opinii
OSHEE Vitamin Boost Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango 250 ml

OSHEE Vitamin Boost

Napój gazowany Witaminy & Minerały o smaku pomarańczy i mango

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store