Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

HORTEX

HORTEX

Hortex to mocny lider wśród marek soków, nektarów i napojów, a także mrożonych warzyw i owoców, zup oraz makaronów.
Firma od lat słynie z artykułów przede wszystkim naturalnych wytwarzanych z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych warzyw i owoców.
W ofercie są dostępne również produkty dla dzieci między innymi bardzo znany sok „Leon” z bajkowym lwem uwielbianym od lat przez najmłodszych.

ProduktyHORTEXwe Frisco.pl


4.9
z 14 opinii
HORTEX Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony 450 g

HORTEX

Makaron na patelnię z sosem carbonara mrożony

450 g
32,64 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 3 opinii
HORTEX Danie gotowe paella z kurczakiem 450 g

HORTEX

Danie gotowe paella z kurczakiem

450 g
37,76 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2027

4.0
z 1 opinii
HORTEX HIGH PROTEIN Chili sin carne 450 g

HORTEX HIGH PROTEIN

Chili sin carne

450 g
34,64 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

4.9
z 8 opinii
HORTEX HIGH PROTEIN Warzywa na patelnię z tofu 450 g

HORTEX HIGH PROTEIN

Warzywa na patelnię z tofu

450 g
35,53 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 4 opinii
HORTEX Zupa pomidorowa 1 l

HORTEX

Zupa pomidorowa

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.8
z 4 opinii
HORTEX Zupa dyniowa 1 l

HORTEX

Zupa dyniowa

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

4.9
z 12 opinii
HORTEX Kluski śląskie na patelnię z sosem pieczeniowym 400 g

HORTEX

Kluski śląskie na patelnię z sosem pieczeniowym

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

4.5
z 14 opinii
HORTEX Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym 400 g

HORTEX

Kopytka na patelnię z sosem śmietankowo-grzybowym

400 g
37,48 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
12
Warzywa oraz owoce można dostać zarówno solo jak i w wielu kompozycjach smakowych - już przyprawionych lub zamrożonych w aromatycznych sosach. Takie rozwiązanie wychodzi naprzeciw osobom z szybkim trybem życia, które chcą zdrowo i naturalnie się odżywiać.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store