Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Mięsa pozostałe
Cielęcina
FRISCO FRESH Żeberka cielęce z kością
Żeberka cielęce z kością FRISCO FRESH 610g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 45 opinii

FRISCO FRESH Żeberka cielęce z kością

~610 g
FRISCO FRESH

Cena44,99 zł
73,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 8 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
45 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
0%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
23.04.2026
0
0
Nina
zweryfikowano
Zgłaszam
Praca kuriera,szybka dostawa,w oznaczonym czasie💪🚀
25.12.2024
0
1
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
02.07.2024
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza jakość 🙂
16.10.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Żeberka są zawsze świeże i bardzo dobre po ugotowaniu
29.07.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Mało mięsny kawałek, nadal twardy po ugotowaniu, ale w rosole znalazł się dla smaku tegoż i zdrowia jedzących, dlatego lepiej sprawdzi się na grillu. Mięso świeże i warto spróbować innej części cielęciny od tego dostawcy. Jantex.
09.03.2023
0
0
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Żeberka cielęce ładnie wyglądały i były smaczne
26.11.2022
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dużo mięsa na kostkach, świeże, pachnące.
07.11.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne, wysokiej jakości.
14.08.2022
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Zdrowe i swieze
20.07.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Cielęcina to mięso wyjątkowe.
23.05.2022
0
0
bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawartość dobrze spakowana i oznaczona. Brawo. Cielęcina to klasa sama w sobie, to doskonałe mięso. Duszona cielęcina to jest to.
17.01.2022
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Naprawdę warto spróbować, jest delikatne i smakowite. Warto spróbować tej właśnie z Frisco.
09.10.2021
0
0
bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
zamiast zeberek dostalam kawal kosci ze sladowymi ilosciami miesa
04.09.2021
0
0
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Dwa kawałki zręcznie ukrojone,dość grube,akurat do botwinki
23.05.2021
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
raczej w porzadku, choc chrzastka dosc duza
24.03.2021
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardxo dobrej jakości
15.02.2021
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
ok. spoko.
22.12.2020
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięso dobrej jakości, świetnie zapakowane. Dużo mięska.
17.11.2020
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
73,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
610 g
Dostawca:
JANEX
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22228004
Cena za kg:
73,75 zł/kg
Waga:
610 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANEX
EAN:
22228004

Produkty z kategorii Cielęcina

4.7
z 30 opinii
FRISCO FRESH Polędwiczki cielęce 400 g

FRISCO FRESH

Polędwiczki cielęce

~400 g
234,97 zł/kg
Cena93,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 87 opinii
FRISCO FRESH Mięso cielęce na gulasz 500 g

FRISCO FRESH

Mięso cielęce na gulasz

~500 g
99,98 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.4
z 28 opinii
FRISCO FRESH Gicz cielęca bez kości 500 g

FRISCO FRESH

Gicz cielęca bez kości

~500 g
109,98 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 45 opinii
FRISCO FRESH Żeberka cielęce z kością 610 g

FRISCO FRESH

Żeberka cielęce z kością

~610 g
73,75 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store