Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Mięsa pozostałe
Cielęcina
FRISCO FRESH Gicz cielęca bez kości
Gicz cielęca bez kości FRISCO FRESH 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.4
z 28 opinii

FRISCO FRESH Gicz cielęca bez kości

~500 g
FRISCO FRESH

Cena54,99 zł
109,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Gicz cielęca bez kości o jasnoróżowym kolorze i przyjemnym, ledwie wyczuwalnym, kwaskowatym zapachu. Luźne w strukturze mięso poprzerastane jest delikatną tkanką łączną, a niewielkie złogi tłuszczu mogą występować co najwyżej pod skórą. Cielęcinawybitne nadaje się do smażenia. Można ją jednak przyrządzać na wiele różnych sposobów: gotowaną, pieczoną na grillu, nadziewaną.


FRISCO FRESH Gicz cielęca bez kości


Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.4
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
11%
3
4%
2
4%
1
7%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
złoży .łąm reklamację , mięso po zdjęciu folii nie nadawało się do jedzenia , było śmierdzące
03.02.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
mam wątpliwości czy to dostaję to na pewno gicz a nie łopatka bo wyglądają tak samo i zawiera dużo wody i nie trzeba podlewać do duszenia
11.06.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Szybko i smacznie mięciutkie mięsko gotowe w kilka minut
24.06.2023
0
0
ILONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre, chude mięso.
29.01.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Przewaga błon żylastych, twardych. Wyjątkowo paskudny kawałek, a cena jak dla giczy cielęcej.
28.01.2023
0
1
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
doskonała
27.04.2022
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Przyrządzam pyszną pieczeń. Jakość tej cielęciny oceniam bardzo wysoko. Taki sposób pakowania jest bardzo praktyczny.
16.03.2022
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Daję pięć z plusem bo opakowanie jest porządne.
18.01.2022
0
1
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Cielęcinka przyjechała w dobrej formie, prawidłowo zapakowana.
08.08.2021
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
dziwnie mocno się pieniła w czasie duszenia nie spotkałam się z taką reakcją wcześniej
04.07.2021
0
1
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, dobra jakość, kupuję jako dodatek do rosołu lub do przygotowania wywaru z jarzynami, mięso dobre i w zupie i na zimno do pieczywa.
23.11.2020
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.09.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Radoslaw
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
109,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
JANEX
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22229310
Cena za kg:
109,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANEX
EAN:
22229310

Produkty z kategorii Cielęcina

4.7
z 30 opinii
FRISCO FRESH Polędwiczki cielęce 400 g

FRISCO FRESH

Polędwiczki cielęce

~400 g
234,97 zł/kg
Cena93,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.9
z 87 opinii
FRISCO FRESH Mięso cielęce na gulasz 500 g

FRISCO FRESH

Mięso cielęce na gulasz

~500 g
99,98 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.4
z 28 opinii
FRISCO FRESH Gicz cielęca bez kości 500 g

FRISCO FRESH

Gicz cielęca bez kości

~500 g
109,98 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 45 opinii
FRISCO FRESH Żeberka cielęce z kością 610 g

FRISCO FRESH

Żeberka cielęce z kością

~610 g
73,75 zł/kg
Cena44,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store