Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Whisky
Szkocka
Blended
Dojrzała
CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky
18 Y.O. Blend Scotch Whisky CHIVAS REGAL 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky

CHIVAS REGAL
700 ml
zawartość alkoholu: 40%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena329,99 zł
471,41 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Nasza kultowa 18-letnia whisky Gold Signature, ceniona na całym świecie za bogaty, złożony i pełen charakteru smak.


CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.12.2030
Dostępne warianty
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky
Pokaż wszystkie

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
471,41 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
CHIVAS REGAL
EAN:
5000299225004
Cena za kg:
471,41 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
CHIVAS REGAL
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5000299225004

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 40


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. KORZYSTAJ Z ALKOHOLU ODPOWIEDZIALNIE Więcej na: www.wise-drinking.com


Informacje producenta

Marka

Chivas Regal


Marka standaryzowana

MarkaChivas Regal

Opis produktu

Nasza kultowa 18-letnia whisky Gold Signature, ceniona na całym świecie za bogaty, złożony i pełen charakteru smak.


Dodatkowe informacje

www.chivas.com


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Blended Scotch Whisky

Wariant Aged 18 Years

Produkty z kategorii Blended

4.9
z 8 opinii
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
164,27 zł/l
Frisco poleca
Cena114,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
DEWARS 12 Y.O. Whisky szkocka typu blend 700 ml

DEWARS 12 Y.O.

Whisky szkocka typu blend

700 ml
147,84 zł/l
Frisco poleca
Cena103,49 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

18 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
471,41 zł/l
Cena329,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BALLANTINES 7 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES

7 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
121,41 zł/l
Cena84,99 zł
Do koszyka
BALLANTINES 21 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES

21 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
671,41 zł/l
Cena469,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
GRANTS 12 Y.O. Blended Scotch Whisky 700 ml

GRANTS

12 Y.O. Blended Scotch Whisky

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky

700 ml
287,99 zł/l
Cena201,59 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky

700 ml
314,27 zł/l
Cena219,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Bourbon Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Bourbon Finish Whisky

700 ml
249,99 zł/l
Cena174,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Tequila Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Tequila Finish Whisky

700 ml
242,84 zł/l
Cena169,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 500 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

500 ml
211,98 zł/l
Cena105,99 zł
Do koszyka
DEWARS 15 Y.O. Whisky 700 ml

DEWARS 15 Y.O.

Whisky

700 ml
267,70 zł/l
Cena187,39 zł
Do koszyka

Produkty marki CHIVAS REGAL

4.9
z 8 opinii
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
164,27 zł/l
Frisco poleca
Cena114,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky

700 ml
287,99 zł/l
Cena201,59 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky

700 ml
314,27 zł/l
Cena219,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Bourbon Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Bourbon Finish Whisky

700 ml
249,99 zł/l
Cena174,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Tequila Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Tequila Finish Whisky

700 ml
242,84 zł/l
Cena169,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 500 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

500 ml
211,98 zł/l
Cena105,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store