Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Whisky
Szkocka
Blended
Dojrzała
GRANTS 12 Y.O. Blended Scotch Whisky
12 Y.O. Blended Scotch Whisky GRANTS 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

GRANTS 12 Y.O. Blended Scotch Whisky

GRANTS
700 ml
zawartość alkoholu: 40%
Wielka Brytania
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena119,99 zł
171,41 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

To doskonałe połączenie najlepszych whisky słodowych i zbożowych, w tym Glenfiddich oraz Balvenie, dojrzewających w dębowych beczkach przynajmniej przez 12 lat.


GRANTS 12 Y.O. Blended Scotch Whisky


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.11.2030

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
171,41 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
CEDC
Marka:
GRANTS
EAN:
5010327135007
Cena za kg:
171,41 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
GRANTS
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
CEDC
EAN:
5010327135007

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 40


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Grant's


Marka standaryzowana

MarkaGrant's

Opis produktu

To doskonałe połączenie najlepszych whisky słodowych i zbożowych, w tym Glenfiddich oraz Balvenie, dojrzewających w dębowych beczkach przynajmniej przez 12 lat.


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Scotch Whisky

Wariant 12-letnia

Produkty z kategorii Blended

4.9
z 8 opinii
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
164,27 zł/l
Frisco poleca
Cena114,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
DEWARS 12 Y.O. Whisky szkocka typu blend 700 ml

DEWARS 12 Y.O.

Whisky szkocka typu blend

700 ml
147,84 zł/l
Frisco poleca
Cena103,49 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

18 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
471,41 zł/l
Cena329,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BALLANTINES 7 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES

7 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
121,41 zł/l
Cena84,99 zł
Do koszyka
BALLANTINES 21 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES

21 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
671,41 zł/l
Cena469,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
GRANTS 12 Y.O. Blended Scotch Whisky 700 ml

GRANTS

12 Y.O. Blended Scotch Whisky

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Tequila Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Tequila Finish Whisky

700 ml
242,84 zł/l
Cena169,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Bourbon Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Bourbon Finish Whisky

700 ml
249,99 zł/l
Cena174,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky

700 ml
287,99 zł/l
Cena201,59 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky

700 ml
314,27 zł/l
Cena219,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 500 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

500 ml
211,98 zł/l
Cena105,99 zł
Do koszyka
DEWARS 15 Y.O. Whisky 700 ml

DEWARS 15 Y.O.

Whisky

700 ml
267,70 zł/l
Cena187,39 zł
Do koszyka

Produkty marki GRANTS

4.7
z 3 opinii
GRANTS Summer Orange 700 ml

GRANTS

Summer Orange

700 ml
85,70 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
GRANTS Blend Szkocka whisky 1 l

GRANTS

Blend Szkocka whisky

1 l
84,99 zł/l
Frisco poleca
Cena84,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
GRANTS Blend Szkocka whisky 700 ml

GRANTS

Blend Szkocka whisky

700 ml
92,84 zł/l
Frisco poleca
Cena64,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
GRANTS Blend Szkocka whisky 500 ml

GRANTS

Blend Szkocka whisky

500 ml
99,98 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
GRANTS Tropical Fiesta 700 ml

GRANTS

Tropical Fiesta

700 ml
92,84 zł/l
Frisco poleca
Cena64,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
GRANTS Smoky Whisky 700 ml

GRANTS

Smoky Whisky

700 ml
125,41 zł/l
Cena87,79 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store