Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Whisky
Szkocka
Blended
Dojrzała
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky
12 Y.O. Blend Scotch Whisky CHIVAS REGAL 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 8 opinii

CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky

CHIVAS REGAL
700 ml
zawartość alkoholu: 40%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena114,99 zł
164,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

miniaturka Chivas XV w prezencie


CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.12.2030
Dostępne warianty
CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
8 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Ela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.09.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
andrzejdabrowski006
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
24.06.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
164,27 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
CHIVAS REGAL
EAN:
5000299601327
Cena za kg:
164,27 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
CHIVAS REGAL
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5000299601327

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 40


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. KORZYSTAJ Z ALKOHOLU ODPOWIEDZIALNIE Więcej na: www.wise-drinking.com


Informacje producenta

Marka

Chivas Regal


Marka standaryzowana

MarkaChivas Regal

Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Blended Scotch Whisky

Wariant Aged 12 Years

Produkty z kategorii Blended

4.9
z 8 opinii
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
164,27 zł/l
Frisco poleca
Cena114,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
DEWARS 12 Y.O. Whisky szkocka typu blend 700 ml

DEWARS 12 Y.O.

Whisky szkocka typu blend

700 ml
147,84 zł/l
Frisco poleca
Cena103,49 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BALLANTINES 7 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES

7 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
121,41 zł/l
Cena84,99 zł
Do koszyka
BALLANTINES 21 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

BALLANTINES

21 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
671,41 zł/l
Cena469,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

18 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
471,41 zł/l
Cena329,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
GRANTS 12 Y.O. Blended Scotch Whisky 700 ml

GRANTS

12 Y.O. Blended Scotch Whisky

700 ml
171,41 zł/l
Cena119,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 500 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

500 ml
211,98 zł/l
Cena105,99 zł
Do koszyka
DEWARS 15 Y.O. Whisky 700 ml

DEWARS 15 Y.O.

Whisky

700 ml
267,70 zł/l
Cena187,39 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky

700 ml
287,99 zł/l
Cena201,59 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky

700 ml
314,27 zł/l
Cena219,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Tequila Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Tequila Finish Whisky

700 ml
242,84 zł/l
Cena169,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Bourbon Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Bourbon Finish Whisky

700 ml
249,99 zł/l
Cena174,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CHIVAS REGAL

CHIVAS REGAL 18 Y.O. Blend Scotch Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

18 Y.O. Blend Scotch Whisky

700 ml
471,41 zł/l
Cena329,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 12 Y.O. Blend Scotch Whisky 500 ml

CHIVAS REGAL

12 Y.O. Blend Scotch Whisky

500 ml
211,98 zł/l
Cena105,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Złota Cognac Finish Whisky

700 ml
287,99 zł/l
Cena201,59 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

XV Y.O. Tuba Cognac Finish Whisky

700 ml
314,27 zł/l
Cena219,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

Extra 13 Y.O. Rye Finish Whisky

700 ml
228,56 zł/l
Cena159,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Tequila Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Tequila Finish Whisky

700 ml
242,84 zł/l
Cena169,99 zł
Do koszyka
CHIVAS REGAL 13 Y.O. Bourbon Finish Whisky 700 ml

CHIVAS REGAL

13 Y.O. Bourbon Finish Whisky

700 ml
249,99 zł/l
Cena174,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store