Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Vermuth
Vermuth alkoholowy
MARTINI Extra Dry
Extra Dry MARTINI 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 25 opinii

MARTINI Extra Dry

MARTINI
1 l
zawartość alkoholu: 18%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena39,99 zł
39,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Klasyczny wytrawny wermut. Każda kropla sekretnej receptury to kwintesencja szlachetnych krzewów, ziół i owoców cytrusowych. Malinowe nuty i wyraźny cytrusowy aromat stanowią bazę koktajlu, który po raz pierwszy został przyrządzony 1 stycznia 1900 roku. Martini Dry szybko przyćmił swoją popularnością wszystkie inne koktajle minionego stulecia. Odpowiedni dla wegan: Nie. Odpowiedni dla wegetarian: Nie.


MARTINI Extra Dry


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.12.2030
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
460.00 kJ
5.5%
Wartość energetyczna (kcal)
110.00 kcal
5.5%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
2.00 g
0.8%
w tym cukry (g)
2.00 g
2.2%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione martini wytrawne.Trochę za wysoka cena.
25.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.07.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.03.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
1 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MARTINI
EAN:
7630040409261
Cena za kg:
39,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
MARTINI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7630040409261

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 18

Wskazówki dotyczące degustacji Każda kropla sekretnej receptury to kwintesencja szlachetnych krzewów, ziół i owoców cytrusowych. Malinowe nuty i wyraźny cytrusowy aromat stanowią bazę koktajlu, który po raz pierwszy został przyrządzony 1 stycznia 1900 roku


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. WWW.PIJODPOWIEDZIALNIE.PL www.responsibledrinking.eu


Informacje producenta

Marka

Martini


Marka standaryzowana

MarkaMartini

Opis produktu

Klasyczny wytrawny wermut. Każda kropla sekretnej receptury to kwintesencja szlachetnych krzewów, ziół i owoców cytrusowych. Malinowe nuty i wyraźny cytrusowy aromat stanowią bazę koktajlu, który po raz pierwszy został przyrządzony 1 stycznia 1900 roku. Martini Dry szybko przyćmił swoją popularnością wszystkie inne koktajle minionego stulecia. Odpowiedni dla wegan: Nie. Odpowiedni dla wegetarian: Nie.


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wermut

Wariant Extra Dry

Produkty z kategorii Vermuth alkoholowy

5.0
z 23 opinii
MARTINI Bianco 1 l

MARTINI

Bianco

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
MARTINI Extra Dry 1 l

MARTINI

Extra Dry

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
MARTINI Rosato 1 l

MARTINI

Rosato

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MARTINI Fiero 1 l

MARTINI

Fiero

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MARTINI Rosso 1 l

MARTINI

Rosso

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
MARTINI Bitter Premium 700 ml

MARTINI

Bitter Premium

700 ml
135,70 zł/l
Frisco poleca
Cena94,99 zł
Do koszyka
MARTINI Riserva Speciale Rubino 750 ml

MARTINI

Riserva Speciale Rubino

750 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna74,99 zł
75,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MARTINI Bianco 500 ml

MARTINI

Bianco

500 ml
75,98 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MARTINI

5.0
z 23 opinii
MARTINI Bianco 1 l

MARTINI

Bianco

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
MARTINI Rosato 1 l

MARTINI

Rosato

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MARTINI Fiero 1 l

MARTINI

Fiero

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MARTINI Vibrante Non alcoholic Laperitivo 750 ml

MARTINI

Vibrante Non alcoholic Laperitivo

750 ml
56,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna42,49 zł
42,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MARTINI Rosso 1 l

MARTINI

Rosso

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MARTINI Rosé Extra Dry 750 ml

MARTINI

Rosé Extra Dry

750 ml
57,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
MARTINI Bitter Premium 700 ml

MARTINI

Bitter Premium

700 ml
135,70 zł/l
Frisco poleca
Cena94,99 zł
Do koszyka
MARTINI Riserva Speciale Rubino 750 ml

MARTINI

Riserva Speciale Rubino

750 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna74,99 zł
75,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MARTINI Bianco 500 ml

MARTINI

Bianco

500 ml
75,98 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
MARTINI Floreale Non-alcoholic Laperitivo 750 ml

MARTINI

Floreale Non-alcoholic Laperitivo

750 ml
59,99 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 69 opinii
MARTINI Prosecco DOC 750 ml

MARTINI

Prosecco DOC

750 ml
57,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 106 opinii
MARTINI Asti 750 ml

MARTINI

Asti

750 ml
57,32 zł/l
białe słodkie
słodkie
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store