Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Vermuth
Vermuth alkoholowy
MARTINI Bianco
Bianco MARTINI 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

MARTINI Bianco

MARTINI
500 ml
zawartość alkoholu: 14,4%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena37,99 zł
75,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Najpopularniejszy wariant Martini w Polsce. Wyjątkowy smak pochodzi od kilkunastu aromatycznych ziół, do których dodano nieco słodkości, wyśmienite przyprawy oraz aromat wanilii. W smaku doskonale zrównoważone nuty gorzkie i słodkie. Barwa jasnosłomkowa. Podstawa do zrobienia drinka Martini & Tonic lub Martini Royale Bianco.


MARTINI Bianco


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.01.2031

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
75,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MARTINI
EAN:
7630040408615
Cena za kg:
75,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
MARTINI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7630040408615

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 14.4


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.pijodpowiedzialnie.pl


Informacje producenta

Marka

Martini


Marka standaryzowana

MarkaMartini

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Najpopularniejszy wariant Martini w Polsce. Wyjątkowy smak pochodzi od kilkunastu aromatycznych ziół, do których dodano nieco słodkości, wyśmienite przyprawy oraz aromat wanilii. W smaku doskonale zrównoważone nuty gorzkie i słodkie. Barwa jasnosłomkowa. Podstawa do zrobienia drinka Martini & Tonic lub Martini Royale Bianco.


Rodzaj alkoholu

TypNapoje mieszane

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Aromatyzowany napój na bazie wina

Wariant Bianco

Produkty z kategorii Vermuth alkoholowy

5.0
z 23 opinii
MARTINI Bianco 1 l

MARTINI

Bianco

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
MARTINI Rosato 1 l

MARTINI

Rosato

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
MARTINI Extra Dry 1 l

MARTINI

Extra Dry

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MARTINI Fiero 1 l

MARTINI

Fiero

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
MARTINI Riserva Speciale Rubino 750 ml

MARTINI

Riserva Speciale Rubino

750 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna74,99 zł
75,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
MARTINI Bitter Premium 700 ml

MARTINI

Bitter Premium

700 ml
135,70 zł/l
Frisco poleca
Cena94,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MARTINI Rosso 1 l

MARTINI

Rosso

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MARTINI Bianco 500 ml

MARTINI

Bianco

500 ml
75,98 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MARTINI

5.0
z 23 opinii
MARTINI Bianco 1 l

MARTINI

Bianco

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
MARTINI Rosato 1 l

MARTINI

Rosato

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
MARTINI Extra Dry 1 l

MARTINI

Extra Dry

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MARTINI Vibrante Non alcoholic Laperitivo 750 ml

MARTINI

Vibrante Non alcoholic Laperitivo

750 ml
56,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna42,49 zł
42,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MARTINI Fiero 1 l

MARTINI

Fiero

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MARTINI Rosé Extra Dry 750 ml

MARTINI

Rosé Extra Dry

750 ml
57,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
MARTINI Riserva Speciale Rubino 750 ml

MARTINI

Riserva Speciale Rubino

750 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna74,99 zł
75,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
MARTINI Bitter Premium 700 ml

MARTINI

Bitter Premium

700 ml
135,70 zł/l
Frisco poleca
Cena94,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MARTINI Rosso 1 l

MARTINI

Rosso

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
MARTINI Floreale Non-alcoholic Laperitivo 750 ml

MARTINI

Floreale Non-alcoholic Laperitivo

750 ml
59,99 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka
5.0
z 69 opinii
MARTINI Prosecco DOC 750 ml

MARTINI

Prosecco DOC

750 ml
57,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 106 opinii
MARTINI Asti 750 ml

MARTINI

Asti

750 ml
57,32 zł/l
białe słodkie
słodkie
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store