Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Vermuth
Vermuth bezalkoholowy
MARTINI Floreale Non-alcoholic Laperitivo
Floreale Non alcoholic Laperitivo MARTINI 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 11 opinii

MARTINI Floreale Non-alcoholic Laperitivo

750 ml
MARTINI
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena44,99 zł
59,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Martini Floreale to bezalkoholowy aperitif wytworzony w tradycyjny sposób i poddany procesowi dealkoholizacji. W smaku dominują nuty rumianku rzymskiego.


MARTINI Floreale Non-alcoholic Laperitivo


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
270.00 kJ
3.2%
Wartość energetyczna (kcal)
65.00 kcal
3.3%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
16.00 g
17.8%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetna alternatywa dla osób lubiących martini, ale z różnych względów niemogących lub niechcących pić alkoholu. Drinki z tego bezalkoholowego martini są wyśmienite.
22.08.2023
0
0
Blanka
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja!
28.07.2023
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.03.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2024
0
0
Oskar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.11.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2023
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MARTINI
EAN:
7630040403689
Cena za kg:
59,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
MARTINI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7630040403689

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na szyjce butelki. Po otwarciu przechowywać w lodówce do 4 tygodni w temperaturze poniżej 5 °C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(tydzień/tygodnie/tygodni):

4


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

<0,5% obj.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

WWW.PIJODPOWIEDZIALNIE.PL


Informacje producenta

Marka

Martini


Marka standaryzowana

MarkaMartini

Opis produktu

Martini Floreale to bezalkoholowy aperitif wytworzony w tradycyjny sposób i poddany procesowi dealkoholizacji. W smaku dominują nuty rumianku rzymskiego.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Bezalkoholowy aromatyzowany napój

Wariant Floreale

Produkty z kategorii Vermuth bezalkoholowy

5.0
z 10 opinii
MARTINI Vibrante Non alcoholic Laperitivo 750 ml

MARTINI

Vibrante Non alcoholic Laperitivo

750 ml
56,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna42,49 zł
42,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
MARTINI Floreale Non-alcoholic Laperitivo 750 ml

MARTINI

Floreale Non-alcoholic Laperitivo

750 ml
59,99 zł/l
Cena44,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MARTINI

5.0
z 23 opinii
MARTINI Bianco 1 l

MARTINI

Bianco

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
MARTINI Rosato 1 l

MARTINI

Rosato

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
MARTINI Extra Dry 1 l

MARTINI

Extra Dry

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
MARTINI Vibrante Non alcoholic Laperitivo 750 ml

MARTINI

Vibrante Non alcoholic Laperitivo

750 ml
56,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna42,49 zł
42,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MARTINI Fiero 1 l

MARTINI

Fiero

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MARTINI Rosé Extra Dry 750 ml

MARTINI

Rosé Extra Dry

750 ml
57,32 zł/l
różowe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena42,99 zł
Do koszyka
MARTINI Riserva Speciale Rubino 750 ml

MARTINI

Riserva Speciale Rubino

750 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena promocyjna74,99 zł
75,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
MARTINI Bitter Premium 700 ml

MARTINI

Bitter Premium

700 ml
135,70 zł/l
Frisco poleca
Cena94,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
MARTINI Rosso 1 l

MARTINI

Rosso

1 l
39,99 zł/l
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MARTINI Bianco 500 ml

MARTINI

Bianco

500 ml
75,98 zł/l
Cena37,99 zł
Do koszyka
5.0
z 69 opinii
MARTINI Prosecco DOC 750 ml

MARTINI

Prosecco DOC

750 ml
57,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 106 opinii
MARTINI Asti 750 ml

MARTINI

Asti

750 ml
57,32 zł/l
białe słodkie
słodkie
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store