Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
W proszku - warzywne
WINIARY Zupa grochowa
Zupa grochowa WINIARY 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

WINIARY Zupa grochowa

75 g
WINIARY
Polska

Cena3,79 zł
50,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Grochówkę zna i lubi każdy miłośnik polskiej kuchni. Smakowicie pachnąca, idealnie przyprawiona czosnkiem, chrzanem i ziołami, rozgrzewająca – taka właśnie jest Zupa grochowa WINIARY. Szczególnie pyszna, gdy podana np. z kawałkami podsmażonej kiełbasy i ugotowanymi, pokrojonymi w kostkę ziemniakami. Zupa grochowa dobrze smakuje także z łyżką kwaśnej śmietany i świeżą natką pietruszki. Szybka zupa grochowa nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy kilka minut i WINIARY grochówka jest gotowa! WINIARY Zupa grochowa to: • Proste, szybkie, a jednocześnie smaczne danie. • Pomysł na pyszną zupę na codzienny obiad. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt zawierający groch pochodzący z Polski. WINIARY grochowa w opakowaniu 75 g to aż trzy porcje pysznej, gęstej zupy!


Cechy

po prostu dobre!

z polskiego grochu

z naturalnymi składnikami*

*naturalne składniki


WINIARY Zupa grochowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
151.00 kJ
1.8%
Wartość energetyczna (kcal)
36.00 kcal
1.8%
Tłuszcz (g)
0.60 g
0.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
5.40 g
2.1%
w tym cukry (g)
0.80 g
0.9%
Błonnik (g)
0.50 g
Białko (g)
1.90 g
3.8%
Sól (g)
0.65 g
10.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.02.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
50,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
5900085010084
Cena za kg:
50,53 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
5900085010084

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 2 min, 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 2 minuty, często mieszając. Świetnie smakuje z grzankami i podsmażonymi kawałkami boczku. Często dobre dłużej Sprawdź zanim wyrzucisz Popatrz Powąchaj Posmakuj


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Grochówkę zna i lubi każdy miłośnik polskiej kuchni. Smakowicie pachnąca, idealnie przyprawiona czosnkiem, chrzanem i ziołami, rozgrzewająca – taka właśnie jest Zupa grochowa WINIARY. Szczególnie pyszna, gdy podana np. z kawałkami podsmażonej kiełbasy i ugotowanymi, pokrojonymi w kostkę ziemniakami. Zupa grochowa dobrze smakuje także z łyżką kwaśnej śmietany i świeżą natką pietruszki. Szybka zupa grochowa nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy kilka minut i WINIARY grochówka jest gotowa! WINIARY Zupa grochowa to: • Proste, szybkie, a jednocześnie smaczne danie. • Pomysł na pyszną zupę na codzienny obiad. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt zawierający groch pochodzący z Polski. WINIARY grochowa w opakowaniu 75 g to aż trzy porcje pysznej, gęstej zupy!


O marce

W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w gotowaniu i niemarnowaniu. Więcej na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zupa

Wariant grochowa

Produkty z kategorii W proszku - warzywne

4.9
z 57 opinii
AMINO Zupa pomidorowa z kawałkami pomidorów i natką pietruszki 61 g

AMINO

Zupa pomidorowa z kawałkami pomidorów i natką pietruszki

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 50 opinii
KNORR Nudle Pomidorowe łagodne 65 g

KNORR Nudle

Pomidorowe łagodne

65 g
46,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 39 opinii
KNORR Nudle Pomidorowe pikantne 63 g

KNORR Nudle

Pomidorowe pikantne

63 g
47,46 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 22 opinii
KNORR Francuska zupa cebulowa z prażoną cebulką 41 g

KNORR

Francuska zupa cebulowa z prażoną cebulką

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 20 opinii
KNORR Gorący Kubek Ogórkowa z grzankami 13 g

KNORR Gorący Kubek

Ogórkowa z grzankami

13 g
153,08 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 3 opinii
WINIARY Zupa ogórkowa 42 g

WINIARY

Zupa ogórkowa

42 g
118,81 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Zupa jarzynowa 48 g

WINIARY

Zupa jarzynowa

48 g
78,96 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 3 opinii
WINIARY Zupa cebulowa 31 g

WINIARY

Zupa cebulowa

31 g
160,97 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii
WINIARY Zupa pomidorowa 50 g

WINIARY

Zupa pomidorowa

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 2 opinii
WINIARY Zupa fasolowa 63 g

WINIARY

Zupa fasolowa

63 g
60,16 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 6 opinii
WINIARY Zupa grochowa 75 g

WINIARY

Zupa grochowa

75 g
50,53 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
WINIARY Krupnik polski 59 g

WINIARY

Krupnik polski

59 g
64,24 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki WINIARY

4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy 63 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (z cukrem) bezglutenowy

63 g
27,78 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 20 opinii
WINIARY Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store