Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Zupy i bazy do zup
W proszku - warzywne
WINIARY Zupa pomidorowa
Zupa pomidorowa WINIARY 50g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

16% taniej

5.0
z 5 opinii

WINIARY Zupa pomidorowa

50 g
WINIARY
Polska

Promocja
Cena promocyjna3,19 zł
63,80 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (16% taniej)

Promocja do 18.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Zupa pomidorowa to znane i uwielbiane przez Polaków danie, kolejny klasyk tradycyjnej polskiej kuchni. Doceniamy ją za bogaty smak dojrzałych, soczystych pomidorów oraz składników, które znamy i używamy na co dzień: czosnku, cebuli, pora i natki pietruszki. WINIARY pomidorowa ma to wszystko, a ponadto przygotujesz ją zaledwie w kilka minut. Pomidorówka świetnie smakuje z makaronem lub ryżem oraz łyżką śmietanki, te smaki na pewno pamiętasz z dzieciństwa. Możesz ją także urozmaicić według swoich upodobań, np. oryginalnymi dodatkami: suszonymi pomidorami, mozzarellą czy listkami bazylii. WINIARY Zupa pomidorowa to: • Pyszny smak pomidorów i aromatycznych przypraw. • Idealne rozwiązanie na szybki, rodzinny obiad. • Rozgrzewający posiłek, który przygotujesz w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. Zupa pomidorowa WINIARY w opakowaniu 50 g to aż trzy porcje pysznej zupy!


Cechy

po prostu dobre!

suszone z dbałością

z naturalnymi składnikami


WINIARY Zupa pomidorowa


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2027
Tagi
promocja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
93.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
22.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
4.10 g
1.6%
w tym cukry (g)
1.80 g
2.0%
Błonnik (g)
0.40 g
Białko (g)
0.70 g
1.4%
Sól (g)
0.66 g
11.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
63,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613033000607
Cena za kg:
63,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613033000607

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 5 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 5 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Zupa pomidorowa to znane i uwielbiane przez Polaków danie, kolejny klasyk tradycyjnej polskiej kuchni. Doceniamy ją za bogaty smak dojrzałych, soczystych pomidorów oraz składników, które znamy i używamy na co dzień: czosnku, cebuli, pora i natki pietruszki. WINIARY pomidorowa ma to wszystko, a ponadto przygotujesz ją zaledwie w kilka minut. Pomidorówka świetnie smakuje z makaronem lub ryżem oraz łyżką śmietanki, te smaki na pewno pamiętasz z dzieciństwa. Możesz ją także urozmaicić według swoich upodobań, np. oryginalnymi dodatkami: suszonymi pomidorami, mozzarellą czy listkami bazylii. WINIARY Zupa pomidorowa to: • Pyszny smak pomidorów i aromatycznych przypraw. • Idealne rozwiązanie na szybki, rodzinny obiad. • Rozgrzewający posiłek, który przygotujesz w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. Zupa pomidorowa WINIARY w opakowaniu 50 g to aż trzy porcje pysznej zupy!


O marce

W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w gotowaniu i niemarnowaniu. Więcej na winiary.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Zupa pomidorowa

Produkty z kategorii W proszku - warzywne

5.0
z 3 opinii
WINIARY Zupa ogórkowa 42 g

WINIARY

Zupa ogórkowa

42 g
106,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 5 opinii

21% taniej

WINIARY Zupa jarzynowa 48 g

WINIARY

Zupa jarzynowa

48 g
62,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii

21% taniej

WINIARY Zupa fasolowa 63 g

WINIARY

Zupa fasolowa

63 g
47,46 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.7
z 3 opinii
WINIARY Zupa cebulowa 31 g

WINIARY

Zupa cebulowa

31 g
144,84 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii

16% taniej

WINIARY Zupa pomidorowa 50 g

WINIARY

Zupa pomidorowa

50 g
63,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,19 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.8
z 6 opinii

16% taniej

WINIARY Zupa grochowa 75 g

WINIARY

Zupa grochowa

75 g
42,53 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,19 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 57 opinii
AMINO Zupa pomidorowa z kawałkami pomidorów i natką pietruszki 61 g

AMINO

Zupa pomidorowa z kawałkami pomidorów i natką pietruszki

61 g
49,02 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 50 opinii
KNORR Nudle Pomidorowe łagodne 65 g

KNORR Nudle

Pomidorowe łagodne

65 g
46,00 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 39 opinii
KNORR Nudle Pomidorowe pikantne 63 g

KNORR Nudle

Pomidorowe pikantne

63 g
47,46 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 22 opinii
KNORR Francuska zupa cebulowa z prażoną cebulką 41 g

KNORR

Francuska zupa cebulowa z prażoną cebulką

41 g
146,10 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 20 opinii
KNORR Gorący Kubek Ogórkowa z grzankami 13 g

KNORR Gorący Kubek

Ogórkowa z grzankami

13 g
153,08 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 4 opinii
WINIARY Krupnik polski 59 g

WINIARY

Krupnik polski

59 g
64,24 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki WINIARY

5.0
z 65 opinii
WINIARY Żurek (na 3 porcje) 49 g

WINIARY

Żurek (na 3 porcje)

49 g
61,02 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 33 opinii
WINIARY Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 30 opinii
WINIARY Kisiel o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 29 opinii
WINIARY Kisiel o smaku malinowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku malinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 27 opinii
WINIARY Kisiel o smaku cytrynowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku cytrynowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.8
z 25 opinii
WINIARY Zupa borowikowa 44 g

WINIARY

Zupa borowikowa

44 g
106,59 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,69 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 20 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak klasyczny teriayki 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak klasyczny teriayki

75 g
73,20 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 39 opinii
WINIARY Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
WINIARY Zupa ogórkowa 42 g

WINIARY

Zupa ogórkowa

42 g
106,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 13 opinii

16% taniej

WINIARY Zupa grzybowa (na 3 porcje) 48 g

WINIARY

Zupa grzybowa (na 3 porcje)

48 g
66,46 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,19 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 35 opinii

16% taniej

WINIARY Żurek z grzybami 49 g

WINIARY

Żurek z grzybami

49 g
65,10 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,19 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 3 opinii
WINIARY Zupa cebulowa 31 g

WINIARY

Zupa cebulowa

31 g
144,84 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 15 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak słodkie chili 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak słodkie chili

75 g
73,20 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.0
z 1 opinii
WINIARY Zupa pieczarkowa 44 g

WINIARY

Zupa pieczarkowa

44 g
102,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2027
5.0
z 5 opinii

21% taniej

WINIARY Zupa jarzynowa 48 g

WINIARY

Zupa jarzynowa

48 g
62,29 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 2 opinii

21% taniej

WINIARY Zupa fasolowa 63 g

WINIARY

Zupa fasolowa

63 g
47,46 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store