Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Mięsa pozostałe
Wołowina
FRISCO FRESH Rostbef wołowy bez kości extra
Rostbef wołowy bez kości extra FRISCO FRESH 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 52 opinii

FRISCO FRESH Rostbef wołowy bez kości extra

~600 g
FRISCO FRESH

Cena59,99 zł
99,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wołowina to mięso stanowiące podstawę wielu dań kuchni europejskiej i amerykańskiej. Ze względu na bardzo wysoka jakość tego mięsa steki czy zrazy wołowe cieszą się bardzo dużą popularnością wśród smakoszów mięsnych potraw. Rostbef wołowy bez kości to doskonały sposób na przyrządzanie potraw z wołowiny. Najlepiej smakuje pieczony lub grillowany. Można podawać z różnymi przyprawami, np. z chrzanem, czy specjalnymi przyprawami do mięs. Warto spróbować przyrządzić taką potrawę i delektować się jej doskonałym smakiem.


FRISCO FRESH Rostbef wołowy bez kości extra


Produkt dostępny
Data przydatności: około 14 dni
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
52 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
79%
4
17%
3
0%
2
0%
1
4%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie pierwszy, nie drugi, nie wiem, który raz już z rzędu - mięso w połowie terminu ważności, po wyjęciu z opakowania śmierdzi, że się na wymioty zbiera. Ciągle popełniam ten sam błąd - powinienem przekładać w dniu dostawy do woreczka i mrozić, wtedy wytrzymuje spokojnie kilka dni, ale jak tego nie zrobię - utylizacja, jak dziś.
08.09.2025
3
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
4 gwiazdki trochę na wyrost. Problem z jakim często mam z tym produktem, to fakt, że pomimo jeszcze połowy czasu przydatności do spożycia zaczyna nieprzyjemnie pachnieć - wtedy niestety wszystkie opcje typu pieczeń czy stek odpadają i zostaje mielone. Z doświadczenia już wiem, że lepiej to mięso przełożyć do ziplocka i zamrozić zaraz po dostawie.
14.08.2025
1
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry wybór.
15.11.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża, piękny kolor - z pewnością zamówię ponownie
01.01.2024
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
mięso jest idealne. Szkoda tylko, że takie drogie.
29.12.2023
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ładny kawałek rostbefu. Bitki były bardzo smaczne, chociaż musiałam dusić 2 dni po trochu. Goście chwalili, ale to też zasługa gospodyni.
06.12.2023
0
0
BEATA
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry kawałek mięsa
27.11.2023
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Na stek się nie nadaje
29.09.2023
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam. Jakość i smak super
09.08.2023
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
23.01.2023
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Cóż. Kawałek mięsa, który do mnie trafił wyglądał jak ochłap, zupełnie nieprzypominający tego na zdjęciu w ofercie. W mojej opinii nadawał się wyłącznie do zmielenia, lub na gulasz. Kiedyś bardzo chwaliłem Frisco ze względu na jakość mięsa, teraz ta jakość bardzo spadła.
13.09.2022
0
0
Bogdan
zweryfikowano
Zgłaszam
spełnił oczekiwania zgodnie z wymsganimi
03.07.2022
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wołowina z Frisco to gwarancja najwyższej jakości.
26.04.2022
0
0
William
zweryfikowano
Zgłaszam
Wołowina ma wyrazisty jasnoczerwony kolor. Jest naprawdę pierwszej jakości. Nie tylko jakość towaru, ale także opakowania zrobiła na mnie wrażenie.
02.02.2022
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze zabezpieczający produkt. Mała zawartość tłuszczu, doskonałe. Polecam na rolady.
21.01.2022
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Dzięki hermetycznemu opakowaniu, nie przenikają do mięsa zapachy innych produktów.
30.11.2021
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko oceniam bardzo dobrze
02.04.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
600 g
Dostawca:
JANEX
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22229490
Cena za kg:
99,98 zł/kg
Waga:
600 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANEX
EAN:
22229490

Produkty z kategorii Wołowina

4.8
z 180 opinii

19% taniej

ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.6
z 69 opinii

20% taniej

ŁUKÓW Udziec wołowy bez kości (520g-780g) 600 g

ŁUKÓW

Udziec wołowy bez kości (520g-780g)

~600 g
66,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
49,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.8
z 286 opinii
ŁUKÓW Szponder wołowy z kością (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Szponder wołowy z kością (640g-960g)

~800 g
49,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 332 opinii
FRISCO FRESH Pręga wołowa bez kości extra 500 g

FRISCO FRESH

Pręga wołowa bez kości extra

~500 g
59,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 67 opinii
FARMY ROZTOCZA Mięso wołowe na gulasz BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Mięso wołowe na gulasz BIO

300 g
100,83 zł/kg
Cena30,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni
4.8
z 75 opinii
ŁUKÓW Łopatka wołowa bez kości (480g-720g) 600 g

ŁUKÓW

Łopatka wołowa bez kości (480g-720g)

~600 g
73,32 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 96 opinii
ŁUKÓW Goleń wołowa bez kości (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Goleń wołowa bez kości (640g-960g)

~800 g
62,49 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni
4.6
z 45 opinii
ŁUKÓW Łata wołowa (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łata wołowa (800g-1200g)

~1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.8
z 68 opinii
FRISCO FRESH Udziec wołowy zrazówka górna 800 g

FRISCO FRESH

Udziec wołowy zrazówka górna

~800 g
81,24 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni
4.7
z 52 opinii
FRISCO FRESH Rostbef wołowy bez kości extra 600 g

FRISCO FRESH

Rostbef wołowy bez kości extra

~600 g
99,98 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.6
z 23 opinii
FRISCO FRESH Polędwica wołowa bez głowy 560 g

FRISCO FRESH

Polędwica wołowa bez głowy

~560 g
249,98 zł/kg
Cena139,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.7
z 21 opinii
FRISCO FRESH Polędwica wołowa 560 g

FRISCO FRESH

Polędwica wołowa

~560 g
223,20 zł/kg
Cena124,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store