Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Mięso i wędliny
Mięsa pozostałe
Wołowina

Wołowina

Wróć do Mięsa pozostałe




4.8
z 180 opinii

19% taniej

ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
36,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.6
z 69 opinii

20% taniej

ŁUKÓW Udziec wołowy bez kości (520g-780g) 600 g

ŁUKÓW

Udziec wołowy bez kości (520g-780g)

~600 g
66,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna39,99 zł
49,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.8
z 285 opinii
ŁUKÓW Szponder wołowy z kością (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Szponder wołowy z kością (640g-960g)

~800 g
49,99 zł/kg
friscontowa cena
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 332 opinii
FRISCO FRESH Pręga wołowa bez kości extra 500 g

FRISCO FRESH

Pręga wołowa bez kości extra

~500 g
59,98 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.8
z 75 opinii
ŁUKÓW Łopatka wołowa bez kości (480g-720g) 600 g

ŁUKÓW

Łopatka wołowa bez kości (480g-720g)

~600 g
73,32 zł/kg
Cena43,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni

4.9
z 96 opinii
ŁUKÓW Goleń wołowa bez kości (640g-960g) 800 g

ŁUKÓW

Goleń wołowa bez kości (640g-960g)

~800 g
62,49 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 7 dniPrzydatny ok. 7 dni

4.6
z 45 opinii
ŁUKÓW Łata wołowa (800g-1200g) 1 kg

ŁUKÓW

Łata wołowa (800g-1200g)

~1 kg
49,99 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

4.8
z 68 opinii
FRISCO FRESH Udziec wołowy zrazówka górna 800 g

FRISCO FRESH

Udziec wołowy zrazówka górna

~800 g
81,24 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni

4.7
z 52 opinii
FRISCO FRESH Rostbef wołowy bez kości extra 600 g

FRISCO FRESH

Rostbef wołowy bez kości extra

~600 g
99,98 zł/kg
Cena59,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni

4.6
z 23 opinii
FRISCO FRESH Polędwica wołowa bez głowy 560 g

FRISCO FRESH

Polędwica wołowa bez głowy

~560 g
249,98 zł/kg
Cena139,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni

4.7
z 21 opinii
FRISCO FRESH Polędwica wołowa 560 g

FRISCO FRESH

Polędwica wołowa

~560 g
223,20 zł/kg
Cena124,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 8 dniPrzydatny ok. 8 dni


4.9
z 67 opinii
FARMY ROZTOCZA Mięso wołowe na gulasz BIO 300 g

FARMY ROZTOCZA

Mięso wołowe na gulasz BIO

300 g
100,83 zł/kg
Cena30,25 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 4 dniPrzydatny ok. 4 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store