Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata biała
BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)
Herbata biała tajska cytryna, kwiat granatu 20 torebek (w kopertach) BIG ACTIVE 30g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 22 opinii

BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)

30 g
BIG-ACTIVE
Chiny

Frisco poleca
Cena6,99 zł
233,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Każdą naszą torebkę zapakowaliśmy w kopertkę, która jest gwarancją utrzymania smaku i aromatu. Tajska cytryna + biała herbata + płatki kwiatu granatu = wyjątkowy smak


Cechy

delikatny smak bez goryczki

duże liście herbaty

innowacyjna mieszanka

biodegradowalna torebka


BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
22 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna i bardzo estetycznie zapakowana.
05.01.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna herbata, intensywnie cytrynowa
26.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.04.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.12.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.08.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
233,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
30 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
BIG-ACTIVE
EAN:
5900956700465
Cena za kg:
233,00 zł/kg
Waga:
30 g
Marka:
BIG-ACTIVE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956700465

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania: 1 torebkę zalać 250 ml gorącej wody. Zaparzać przez 2-3 min.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu w temp. pokojowej.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

30 g (20 tb. x 1,5 g w kopertkach)


Informacje producenta

Marka

Big-Active


Marka standaryzowana

MarkaBig-Active

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

Każdą naszą torebkę zapakowaliśmy w kopertkę, która jest gwarancją utrzymania smaku i aromatu. Tajska cytryna + biała herbata + płatki kwiatu granatu = wyjątkowy smak


Dodatkowe informacje

Znajdź nas na: Facebook Instagram e-herbapol.com.pl big-active.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbata biała

Wariant tajska cytryna kwiat granatu

Produkty z kategorii Herbata biała

5.0
z 15 opinii
CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
382,06 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027
5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 11 opinii

16% taniej

CLIPPER Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
346,76 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
4.9
z 28 opinii
TEEKANNE Herbata biała (20 tor. w sasz.) 25 g

TEEKANNE

Herbata biała (20 tor. w sasz.)

25 g
223,60 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2028
5.0
z 41 opinii
IRVING Herbata biała - z mango i brzoskwinią (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata biała - z mango i brzoskwinią (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 13 opinii
IRVING Herbata biała - pomarańcza z limetką (20 tor. w saszetkach) 30 g

IRVING

Herbata biała - pomarańcza z limetką (20 tor. w saszetkach)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
4.8
z 24 opinii
IRVING Herbata biała - figowa z gruszką (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata biała - figowa z gruszką (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 26 opinii
LIPTON Herbata biała - malina (20 tor.) 30 g

LIPTON

Herbata biała - malina (20 tor.)

30 g
366,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

Produkty marki BIG-ACTIVE

4.9
z 34 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach)

30 g
159,67 zł/kg
Cena promocyjna4,79 zł
5,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 23 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna CEYLON (100 tor.) 150 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna CEYLON (100 tor.)

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. grejpfrutowym (20 tor. w kopertach) 36 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. grejpfrutowym (20 tor. w kopertach)

36 g
194,17 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 17 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna cytryna i mango 20 torebek (w kopertach) 40 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna cytryna i mango 20 torebek (w kopertach)

40 g
187,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 12 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. mandarynki z trawą cytrynową (40 tor.) 72 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. mandarynki z trawą cytrynową (40 tor.)

72 g
117,92 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek)

100 g
129,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 32 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 49 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 52 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 6 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z papaj�ą i jagodami goji 20 torebek (w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona 20 torebek (w kopertach)

30 g
209,67 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 16 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach)

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.4
z 7 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 5 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy POWER MIND o sm. czekoladowym (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy POWER MIND o sm. czekoladowym (w proszku - 10 saszetek)

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 29 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona liściasta z pomarańczą (sypka) 100 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona liściasta z pomarańczą (sypka)

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store