Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata biała

Herbata biała

Wróć do Kawa, herbata, kakao




5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 28 opinii
TEEKANNE Herbata biała (20 tor. w sasz.) 25 g

TEEKANNE

Herbata biała (20 tor. w sasz.)

25 g
223,60 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2028

5.0
z 41 opinii
IRVING Herbata biała - z mango i brzoskwinią (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata biała - z mango i brzoskwinią (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028

4.8
z 24 opinii
IRVING Herbata biała - figowa z gruszką (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata biała - figowa z gruszką (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029

4.9
z 13 opinii
IRVING Herbata biała - pomarańcza z limetką (20 tor. w saszetkach) 30 g

IRVING

Herbata biała - pomarańcza z limetką (20 tor. w saszetkach)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

5.0
z 26 opinii
LIPTON Herbata biała - malina (20 tor.) 30 g

LIPTON

Herbata biała - malina (20 tor.)

30 g
366,33 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 15 opinii
CLIPPER Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała z dodatkiem malin BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
382,06 zł/kg
Cena promocyjna12,99 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2027

5.0
z 11 opinii

16% taniej

CLIPPER Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.) 34 g

CLIPPER

Herbata biała ze skórką pomarańczą BIO (20 tor. w sasz.)

34 g
346,76 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store