Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

BIG-ACTIVE

BIG-ACTIVE

Big-active to herbaty stworzone z myślą o osobach ceniących zdrowy tryb życia oraz racjonalne odżywianie. Jako marka wybiła się tworząc konfiguracje herbaty czerwonej oraz herbat funkcjonalnych – na tych segmentach niezmiennie utrzymuje swoją pozycję. W ofercie znajdziesz herbaty idealne na detoks, odchudzanie i wiele innych np:
+ herbaty zielone, czerwone, białe
+ herbaty czarne (aromatyzowane, smakowe)
+ zioła (ułatwiające pracę jelit, na oczyszczanie, odchudzanie, obniżenie poziomu cholesterolu)
+ zielona kawa
Wspaniały smak i dodatkowe właściwości herbat są idealnym początkiem zmiany trybu życia lub kontynuowanie zdrowego odżywiania się.

ProduktyBIG-ACTIVEwe Frisco.pl


5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata biała z tajską cytryną i kwiatem granatu (20 tor. w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

4.9
z 34 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z limonką i mandarynką (20 tor. w kopertach)

30 g
209,67 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 32 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z maliną i marakują (20 tor. w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 49 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z z opuncją i mango (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 52 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z pigwą i granatem (20 tor. w kopertach)

34 g
173,24 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 6 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach) 34 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z papają i jagodami goji 20 torebek (w kopertach)

34 g
185,00 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 16 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona z truskawką i graviolą 20 torebek (w kopertach)

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona 20 torebek (w kopertach)

30 g
209,67 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

4.4
z 7 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 29 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona liściasta z pomarańczą (sypka) 100 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona liściasta z pomarańczą (sypka)

100 g
61,50 zł/kg
Cena6,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. grejpfrutowym (20 tor. w kopertach) 36 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. grejpfrutowym (20 tor. w kopertach)

36 g
194,17 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 12 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. mandarynki z trawą cytrynową (40 tor.) 72 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. mandarynki z trawą cytrynową (40 tor.)

72 g
117,92 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

5.0
z 80 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czerwona PU-ERH o sm. cytrynowym (40 tor.) 72 g

BIG-ACTIVE

Herbata czerwona PU-ERH o sm. cytrynowym (40 tor.)

72 g
151,25 zł/kg
friscontowa cena
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 23 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna CEYLON (100 tor.) 150 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna CEYLON (100 tor.)

150 g
66,60 zł/kg
Cena promocyjna9,99 zł
11,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

4.9
z 8 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna cejlońska EARL GREY (50 tor.) 75 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna cejlońska EARL GREY (50 tor.)

75 g
119,87 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

5.0
z 17 opinii
BIG-ACTIVE Herbata czarna cytryna i mango 20 torebek (w kopertach) 40 g

BIG-ACTIVE

Herbata czarna cytryna i mango 20 torebek (w kopertach)

40 g
187,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku wiśniowym

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

4.9
z 15 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku mango 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku mango

500 ml
9,10 zł/l
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 22 opinii
BIG-ACTIVE Napój owocowo-herbaciany o smaku melona z ekstraktem z nasion konopi siewnych 500 ml

BIG-ACTIVE

Napój owocowo-herbaciany o smaku melona z ekstraktem z nasion konopi siewnych

500 ml
9,10 zł/l
Cena4,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy GLOW SKIN o sm. latte (w proszku - 10 saszetek)

100 g
129,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

5.0
z 5 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy POWER MIND o sm. czekoladowym (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy POWER MIND o sm. czekoladowym (w proszku - 10 saszetek)

100 g
139,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
14,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

4.5
z 2 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy FAT BURN o sm. czarnej kawy (w proszku - 10 saszetek)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 1 opinii
BIG-ACTIVE Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek) 100 g

BIG-ACTIVE

Napój kawowy DIGESTIVE BALANCE o sm. waniliowym (w proszku - 10 saszetek)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store