Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Cukier waniliowy i inne
AMYLON Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO
Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO AMYLON 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 16 opinii

AMYLON Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO

20 g
AMYLON
Czechy

Cena1,99 zł
99,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 01.10.2027
Dostępne warianty
AMYLON Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy)
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
wegetariański
bezglutenowy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny jako posypka do deserów czy churrosów.
29.09.2025
0
0
Weronika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.11.2025
0
0
IWONA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.11.2025
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
AMYLON
EAN:
8594006667647
Cena za kg:
99,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
AMYLON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8594006667647

Produkty z kategorii Cukier waniliowy i inne

4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 107 opinii
KOTANYI Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy 10 g

KOTANYI

Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy

10 g
449,00 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029
5.0
z 143 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 2kg mąki) 30 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 87 opinii
BIO PLANET Cukier z wanilią Bourbon BIO 15 g

BIO PLANET

Cukier z wanilią Bourbon BIO

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 92 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL 43 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL

43 g
36,98 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 23 opinii
AMYLON Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy) 20 g

AMYLON

Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy)

20 g
199,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 16 opinii
AMYLON Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO 20 g

AMYLON

Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
4.9
z 11 opinii
CELIKO Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) bezglutenowy 32 g

CELIKO

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) bezglutenowy

32 g
37,19 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 31 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) 15 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki)

15 g
46,00 zł/kg
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 22 opinii
WINIARY Cukier wanilinowy (na 1 kg mąki) 16 g

WINIARY

Cukier wanilinowy (na 1 kg mąki)

16 g
74,38 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 44 opinii
DR. OETKER Cukier z wanilią z dodatkiem wanilii bourbon z Madagaskaru 12 g

DR. OETKER

Cukier z wanilią z dodatkiem wanilii bourbon z Madagaskaru

12 g
299,17 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 34 opinii
DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii 12 g

DELECTA

Cukier z dodatkiem wanilii

12 g
182,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 19 opinii
Nowość
KAMIS Cukier z wanilią 12 g

KAMIS

Cukier z wanilią

12 g
332,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
5.0
z 12 opinii
WINIARY Cukier wanilinowy (na 2 kg mąki) 32 g

WINIARY

Cukier wanilinowy (na 2 kg mąki)

32 g
43,44 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki AMYLON

5.0
z 49 opinii
AMYLON Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO 12 g

AMYLON

Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
5.0
z 23 opinii
AMYLON Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy) 20 g

AMYLON

Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy)

20 g
199,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 7 opinii
AMYLON Kisiel instant o smaku truskawkowym z wit. C bezglutenowy BIO 30 g

AMYLON

Kisiel instant o smaku truskawkowym z wit. C bezglutenowy BIO

30 g
79,67 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 5 opinii
AMYLON Kisiel instant o smaku wiśniowym z wit. C bezglutenowy BIO 30 g

AMYLON

Kisiel instant o smaku wiśniowym z wit. C bezglutenowy BIO

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.8
z 6 opinii
AMYLON Budyń waniliowy bezglutenowy BIO 40 g

AMYLON

Budyń waniliowy bezglutenowy BIO

40 g
112,25 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 5 opinii
AMYLON Żelatyna spożywcza BIO 20 g

AMYLON

Żelatyna spożywcza BIO

20 g
349,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 5 opinii
AMYLON Panierka kukurydziana BIO bezglutenowa 200 g

AMYLON

Panierka kukurydziana BIO bezglutenowa

200 g
47,45 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store