Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Żelatyna i zagęstniki
AMYLON Żelatyna spożywcza BIO
Żelatyna spożywcza BIO AMYLON 20g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

AMYLON Żelatyna spożywcza BIO

20 g
AMYLON
Czechy

Cena6,99 zł
349,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 17.12.2027
Tagi
bio

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wygodna w użyciu.
05.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Eugeniusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
349,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
20 g
Dostawca:
BIOPLANET
Marka:
AMYLON
EAN:
8594006661966
Cena za kg:
349,50 zł/kg
Waga:
20 g
Marka:
AMYLON
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIOPLANET
EAN:
8594006661966

Produkty z kategorii Żelatyna i zagęstniki

5.0
z 68 opinii
DR. OETKER Żelatyna uniwersalna 20 g

DR. OETKER

Żelatyna uniwersalna

20 g
137,50 zł/kg
Cena2,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 77 opinii
DR. OETKER Żelatyna uniwersalna 50 g

DR. OETKER

Żelatyna uniwersalna

50 g
99,80 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
4.8
z 5 opinii
KOTANYI Agartyna (roślinna substancja żelująca) 20 g

KOTANYI

Agartyna (roślinna substancja żelująca)

20 g
239,50 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 5 opinii
AMYLON Żelatyna spożywcza BIO 20 g

AMYLON

Żelatyna spożywcza BIO

20 g
349,50 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.9
z 28 opinii
PRYMAT Żelatyna wieprzowa 20 g

PRYMAT

Żelatyna wieprzowa

20 g
109,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2029
4.9
z 45 opinii
DELECTA Żelatyna spożywcza 50 g

DELECTA

Żelatyna spożywcza

50 g
119,80 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 7 opinii
DR. OETKER Żelatyna w listkach 6 szt. 10 g

DR. OETKER

Żelatyna w listkach 6 szt.

10 g
499,00 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
DELECTA Żelatyna do mięs ryb warzyw i deserów 20 g

DELECTA

Żelatyna do mięs ryb warzyw i deserów

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029

Produkty marki AMYLON

5.0
z 49 opinii
AMYLON Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO 12 g

AMYLON

Proszek do pieczenia bezglutenowy BIO

12 g
165,83 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2028
5.0
z 23 opinii
AMYLON Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy) 20 g

AMYLON

Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy)

20 g
199,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 16 opinii
AMYLON Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO 20 g

AMYLON

Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
4.8
z 5 opinii
AMYLON Kisiel instant o smaku wiśniowym z wit. C bezglutenowy BIO 30 g

AMYLON

Kisiel instant o smaku wiśniowym z wit. C bezglutenowy BIO

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
4.9
z 7 opinii
AMYLON Kisiel instant o smaku truskawkowym z wit. C bezglutenowy BIO 30 g

AMYLON

Kisiel instant o smaku truskawkowym z wit. C bezglutenowy BIO

30 g
79,67 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 6 opinii
AMYLON Budyń waniliowy bezglutenowy BIO 40 g

AMYLON

Budyń waniliowy bezglutenowy BIO

40 g
112,25 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2027
5.0
z 5 opinii
AMYLON Panierka kukurydziana BIO bezglutenowa 200 g

AMYLON

Panierka kukurydziana BIO bezglutenowa

200 g
47,45 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store