Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Wypieki i desery
Cukier waniliowy i inne
DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii
Cukier z dodatkiem wanilii DELECTA 12g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 34 opinii

DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii

12 g
DELECTA
Polska

Cena2,19 zł
182,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Piecz naturalnie... ot tak... prosto z serca, z naszym cukrem z dodatkiem wanilii, który zawiera aż 10 % pokruszonej wanilii, dzięki czemu Twój ulubiony wypiek lub deser stanie się cudownie aromatyczny. Zastosowanie: Doskonały do każdego rodzaju wypieku: ciast drożdżowych, ciast kruchych, serników, naleśników i kawy. Idealnie nadaje się do przygotowania babeczek, kremów, przetworów i past owocowych oraz innych deserów. Zawartość opakowania aromatyzuje ok. 1 kg wypieku.


Cechy

premium

naturalne składniki


DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1728.00 kJ
20.6%
Wartość energetyczna (kcal)
407.00 kcal
20.4%
Tłuszcz (g)
1.80 g
2.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
97.00 g
37.3%
w tym cukry (g)
90.00 g
100.0%
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.09.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.09.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
aga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.08.2025
0
0
Kamilla
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
182,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
12 g
Dostawca:
FOODWELL
Marka:
DELECTA
EAN:
5900983023414
Cena za kg:
182,50 zł/kg
Waga:
12 g
Marka:
DELECTA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODWELL
EAN:
5900983023414

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Delecta


Marka standaryzowana

MarkaDelecta

Podmarka

Podmarka Premium


Opis produktu

Piecz naturalnie... ot tak... prosto z serca, z naszym cukrem z dodatkiem wanilii, który zawiera aż 10 % pokruszonej wanilii, dzięki czemu Twój ulubiony wypiek lub deser stanie się cudownie aromatyczny. Zastosowanie: Doskonały do każdego rodzaju wypieku: ciast drożdżowych, ciast kruchych, serników, naleśników i kawy. Idealnie nadaje się do przygotowania babeczek, kremów, przetworów i past owocowych oraz innych deserów. Zawartość opakowania aromatyzuje ok. 1 kg wypieku.


Dodatkowe informacje

Przepis na sernik oraz wiele innych znajdziesz na: Delektujemy.pl


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cukier

Wariant z dodatkiem wanilii

Produkty z kategorii Cukier waniliowy i inne

4.9
z 182 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) 16 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii)

16 g
61,88 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 107 opinii
KOTANYI Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy 10 g

KOTANYI

Cukier z prawdziwą wanilią - cukier waniliowy

10 g
449,00 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2029
5.0
z 143 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 2kg mąki) 30 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 87 opinii
BIO PLANET Cukier z wanilią Bourbon BIO 15 g

BIO PLANET

Cukier z wanilią Bourbon BIO

15 g
132,67 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 92 opinii
DR. OETKER Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL 43 g

DR. OETKER

Cukier wanilinowy (z naturalnym ekstraktem wanilii) XXL

43 g
36,98 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 23 opinii
AMYLON Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy) 20 g

AMYLON

Cukier trzcinowy z mieloną wanilią Bourbon BIO (bezglutenowy)

20 g
199,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 16 opinii
AMYLON Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO 20 g

AMYLON

Cukier cynamonowy bezglutenowy BIO

20 g
99,50 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2027
4.9
z 11 opinii
CELIKO Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) bezglutenowy 32 g

CELIKO

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) bezglutenowy

32 g
37,19 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 31 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) 15 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki)

15 g
46,00 zł/kg
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 22 opinii
WINIARY Cukier wanilinowy (na 1 kg mąki) 16 g

WINIARY

Cukier wanilinowy (na 1 kg mąki)

16 g
74,38 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 44 opinii
DR. OETKER Cukier z wanilią z dodatkiem wanilii bourbon z Madagaskaru 12 g

DR. OETKER

Cukier z wanilią z dodatkiem wanilii bourbon z Madagaskaru

12 g
299,17 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 34 opinii
DELECTA Cukier z dodatkiem wanilii 12 g

DELECTA

Cukier z dodatkiem wanilii

12 g
182,50 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 19 opinii
Nowość
KAMIS Cukier z wanilią 12 g

KAMIS

Cukier z wanilią

12 g
332,50 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2027
5.0
z 12 opinii
WINIARY Cukier wanilinowy (na 2 kg mąki) 32 g

WINIARY

Cukier wanilinowy (na 2 kg mąki)

32 g
43,44 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki DELECTA

5.0
z 131 opinii
DELECTA Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże uniwersalne instant (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 58 opinii
DELECTA Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki) 8 g

DELECTA

Drożdże do pizzy (na 0,5kg mąki)

8 g
161,25 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 143 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 2kg mąki) 30 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 2kg mąki)

30 g
33,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 38 opinii
DELECTA Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 17 opinii
DELECTA Budyń o smaku krówki (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku krówki (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 20 opinii
DELECTA Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 22 opinii
DELECTA Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) 64 g

DELECTA

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru)

64 g
31,09 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 31 opinii
DELECTA Cukier wanilinowy (na 1kg mąki) 15 g

DELECTA

Cukier wanilinowy (na 1kg mąki)

15 g
46,00 zł/kg
Cena0,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 130 opinii
DELECTA Soda oczyszczona 70 g

DELECTA

Soda oczyszczona

70 g
18,43 zł/kg
Cena1,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 76 opinii
DELECTA Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki) 30 g

DELECTA

Proszek do pieczenia (na 1 kg mąki)

30 g
39,67 zł/kg
Cena1,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 19 opinii
DELECTA Aromat migdałowy 12 ml

DELECTA

Aromat migdałowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
DELECTA Aromat śmietankowy 12 ml

DELECTA

Aromat śmietankowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 33 opinii
DELECTA Aromat waniliowy 12 ml

DELECTA

Aromat waniliowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 6 opinii
DELECTA Aromat arakowy 12 ml

DELECTA

Aromat arakowy

12 ml
165,83 zł/l
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 13 opinii
DELECTA Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki) 15 g

DELECTA

Proszek do pieczenia (na 0,5 kg mąki)

15 g
66,00 zł/kg
Cena0,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 10 opinii
DELECTA Kisiel o smaku cytrynowym (bez dodatku cukru) 38 g

DELECTA

Kisiel o smaku cytrynowym (bez dodatku cukru)

38 g
41,84 zł/kg
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store