Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Strączki
Fasola
MELVIT Fasola Piękny Jaś
Fasola Piękny Jaś MELVIT 400g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 78 opinii

MELVIT Fasola Piękny Jaś

400 g
MELVIT
Polska

Cena6,99 zł
17,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 19.01.2028
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
78 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
3%
3
3%
2
1%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Mała odmiana Jasia,liczyłem na większy,nie kupię więcej.
25.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ładnie wyselekcjonowane ziarna
19.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Rewelacja- szybko się ugotowała, kremowa i pyszna.
10.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Też ładne ziarna fasoli, ale myślałam że będą większe
22.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Oczekiwałam większych ziaren fasoli, myślałam, że "piękny" oznacza duży, a to były średniej wielkości ziarna
15.06.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie podano na opakowaniu, że to "mały" Jaś.
28.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Zamawiam tę fasolę drugi raz, bowiem jest bardzo dobrej jakości - płucząc przed zagotowaniem nie odrzuciłam ani jednej, wszystkie były świeże i bez żadnych plam.
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
MELVIT
Marka:
MELVIT
EAN:
5906827001600
Cena za kg:
17,47 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
MELVIT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MELVIT
EAN:
5906827001600

Produkty z kategorii Fasola

4.9
z 78 opinii
MELVIT Fasola Piękny Jaś 400 g

MELVIT

Fasola Piękny Jaś

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.9
z 58 opinii
KUPIEC Fasola piękny Jaś karłowy 400 g

KUPIEC

Fasola piękny Jaś karłowy

400 g
18,72 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 16 opinii
KUPIEC Fasola piękny jaś (tyczny) 400 g

KUPIEC

Fasola piękny jaś (tyczny)

400 g
29,47 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Produkty marki MELVIT

5.0
z 283 opinii
MELVIT Płatki owsiane górskie 500 g

MELVIT

Płatki owsiane górskie

500 g
9,18 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 73 opinii
MELVIT Kasza bulgur (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza bulgur (4x100g)

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2028
4.9
z 65 opinii
MELVIT Kasza jaglana 400 g

MELVIT

Kasza jaglana

400 g
14,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 41 opinii
MELVIT Kasza bulgur z vermicelli 400 g

MELVIT

Kasza bulgur z vermicelli

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2027
4.9
z 29 opinii
MELVIT Kasza orkiszowa (4x100g) 400 g

MELVIT

Kasza orkiszowa (4x100g)

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 70 opinii
MELVIT Kuskus perłowy 400 g

MELVIT

Kuskus perłowy

400 g
16,22 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.9
z 44 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z kozim serem i rozmarynem

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 22 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie żytnie Cripsy Vegan 8 warzyw

130 g
46,08 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 49 opinii
MELVIT Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią 130 g

MELVIT

Pieczywo chrupkie Crispy żytnie z pomidorami i bazylią

130 g
38,38 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 31 opinii
MELVIT Mąka owsiana 1 kg

MELVIT

Mąka owsiana

1 kg
7,99 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.5
z 2 opinii
MELVIT Mąka gryczana 1 kg

MELVIT

Mąka gryczana

1 kg
16,99 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-01-2027
5.0
z 30 opinii
MELVIT Mąka kukurydziana 1 kg

MELVIT

Mąka kukurydziana

1 kg
5,99 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
4.9
z 16 opinii
MELVIT Mąka ryżowa 1 kg

MELVIT

Mąka ryżowa

1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2027
5.0
z 48 opinii
MELVIT Skrobia ziemniaczana 1 kg

MELVIT

Skrobia ziemniaczana

1 kg
8,49 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2031
5.0
z 47 opinii
MELVIT Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g) 400 g

MELVIT

Ryż Basmati z Pakistanu (4x100g)

400 g
21,97 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2027
5.0
z 55 opinii
MELVIT Kasza pęczak kujawski 400 g

MELVIT

Kasza pęczak kujawski

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store