Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Naczynia kuchenne
Przybory i narzędzia kuchenne
Drobne akcesoria
HOUSE OF ASIA Mata bambusowa 1 szt.
Serek wiejski rodzinny - Piątnica. Idealnie mleczny, w ekonomicznym opakowaniu.
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

HOUSE OF ASIA Mata bambusowa 1 szt.

1 szt
HOUSE OF ASIA

Cena6,75 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mata bambusowa House Of Asia 1 sztuka to produkt, który powinien znaleźć się w domu każdego miłośnika tradycyjnego, japońskiego sushi. Jest wielokrotnego użytku i po wykonaniu smacznej potrawy wystarczy go tylko umyć i dokładnie osuszyć.

Mata bambusowa pozwoli w łatwy sposób zrolować sushi. Wystarczy tylko położyć na jej środki nori, ułożyć na nim cienką warstwę przestudzonego ryżu, dodać wybrane dodatki i zwinnym ruchem zrolować i pokroić na równe części. Przygotowywanie sushi jeszcze nigdy nie było tak proste i szybkie!

Mata bambusowa pozwoli:

  • Przygotować wyjątkowe sushi w kilka minut
  • Stworzyć niesamowitą przekąskę na spotkania towarzyskie
  • Wykonać smaczne danie dla niespodziewanych gości

Cechy

do sushi

kuchnia japońska


HOUSE OF ASIA Mata bambusowa 1 szt.


Produkt dostępny
Data przydatności: 18.12.2030

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
SERHII
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.10.2025
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
DE CARE
Marka:
HOUSE OF ASIA
EAN:
5907603458625
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
HOUSE OF ASIA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DE CARE
EAN:
5907603458625

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Rolowanie sushi 1. Połóż listek nori na środku maty bambusowej. Nałóż na niego cienką warstwę letniego ryżu pozostawiając na brzegach marginesy. 2. Ułóż wybrane dodatki w części, od której zaczniesz zwijanie. 3. Rulon zwiń tak, aby listek nori zamknął ryż i dodatki w środku a mata pozostała na zewnątrz. 4. Pokrój na 10 równych części.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Informacje producenta

Marka

House of Asia


Marka standaryzowana

MarkaHouse of Asia

Opis produktu

Oryginalna bambusowa mata do rolowania sushi. Produkt wielokrotnego użytku, po umyciu i osuszeniu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Mata bambusowa


O marce

Pozostałe produkty do sushi House of Asia Sushi Sos do ryżu Pasta Wasabi Sushi Nori Zestaw do sushi Czarny sezam Imbir w zalewie Miso

Pochodzenie

:Wyprodukowano w Chinach


Dodatkowe informacje

Zroluj swoje sushi! www.decare.pl ciekawostki i przepisy kuchni świata Zapraszamy!

Produkty z kategorii Drobne akcesoria

4.9
z 17 opinii
viGO! Filtry do kawy 100szt rozmiar 4 1 szt

viGO!

Filtry do kawy 100szt rozmiar 4

1 szt
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2031
4.7
z 19 opinii
ALTOM DESIGN Komplet 5 klipsów do zamykania woreczków 6 cm 1 szt

ALTOM DESIGN

Komplet 5 klipsów do zamykania woreczków 6 cm

1 szt
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2031
5.0
z 8 opinii
ALTOM DESIGN Obieraczka do warzyw 2 w 1 z tarką 1 szt

ALTOM DESIGN

Obieraczka do warzyw 2 w 1 z tarką

1 szt
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
4.4
z 5 opinii
PRACTIC Klipsy do torebek - małe 5 szt. 1 szt

PRACTIC

Klipsy do torebek - małe 5 szt.

1 szt
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-01-2031
5.0
z 6 opinii
ALTOM DESIGN Krajacz do jabłek 1 szt

ALTOM DESIGN

Krajacz do jabłek

1 szt
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2031
4.7
z 10 opinii
PRACTIC Krajaczka do warzyw gotowanych 90mm 1 szt

PRACTIC

Krajaczka do warzyw gotowanych 90mm

1 szt
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-01-2031
4.8
z 4 opinii
PRACTIC Uniwersalny otwieracz do butelek i słoików 1 szt

PRACTIC

Uniwersalny otwieracz do butelek i słoików

1 szt
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2030
4.9
z 8 opinii
FLORINA Zestaw: korkociąg i korek-nalewak czarny 1 szt

FLORINA

Zestaw: korkociąg i korek-nalewak czarny

1 szt
Cena9,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
5.0
z 10 opinii
ALTOM DESIGN Komplet lejków z sitkiem 3 szt. 1 szt

ALTOM DESIGN

Komplet lejków z sitkiem 3 szt.

1 szt
Cena11,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2031
5.0
z 2 opinii
PRACTIC Drewniany dziadek do orzechów - Grzybek 1 szt

PRACTIC

Drewniany dziadek do orzechów - Grzybek

1 szt
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2030
5.0
z 4 opinii
HOUSE OF ASIA Mata bambusowa 1 szt. 1 szt

HOUSE OF ASIA

Mata bambusowa 1 szt.

1 szt
Cena6,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2030
4.7
z 3 opinii
ALTOM DESIGN Łyżeczka w kolorze złota z grawerem Świat potrzebuje dziadka 1 szt

ALTOM DESIGN

Łyżeczka w kolorze złota z grawerem Świat potrzebuje dziadka

1 szt
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2030
ALTOM DESIGN Zestaw 4 wykrawaczy do ciastek z wałkiem wiosna WN 1 szt

ALTOM DESIGN

Zestaw 4 wykrawaczy do ciastek z wałkiem wiosna WN

1 szt
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2031
ALTOM DESIGN Zestaw 3 wykrawaczy do ciastek BN 1 szt

ALTOM DESIGN

Zestaw 3 wykrawaczy do ciastek BN

1 szt
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2030

Produkty marki HOUSE OF ASIA

4.9
z 153 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe (tł. 5-7%)

400 ml
12,47 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2027
5.0
z 90 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Udon (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Udon (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
5.0
z 125 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy

200 g
26,95 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-09-2027
5.0
z 66 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%) 400 g

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 17-19%)

400 g
23,72 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-09-2027
4.9
z 89 opinii

21% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy ciemny (naturalnie warzony)

150 ml
34,33 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,15 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2027
4.9
z 56 opinii

31% taniej

HOUSE OF ASIA Sos sojowy jasny (naturalnie warzony) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos sojowy jasny (naturalnie warzony)

150 ml
29,93 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
4.9
z 45 opinii

16% taniej

HOUSE OF ASIA Olej sezamowy (z prażonego sezamu) 150 g

HOUSE OF ASIA

Olej sezamowy (z prażonego sezamu)

150 g
83,27 zł/kg
Cena promocyjna12,49 zł
14,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2027
5.0
z 43 opinii

15% taniej

HOUSE OF ASIA Sos Teriyaki (gęsty) 150 ml

HOUSE OF ASIA

Sos Teriyaki (gęsty)

150 ml
49,93 zł/l
Cena promocyjna7,49 zł
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2027
4.9
z 48 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (10 mm) bezglutenowy

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%) 400 ml

HOUSE OF ASIA

Mleczko kokosowe BIO (tł. 5-7%)

400 ml
19,97 zł/l
Cena promocyjna7,99 zł
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
4.9
z 31 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron pszenny Ramen (świeży) 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron pszenny Ramen (świeży)

200 g
17,45 zł/kg
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 40 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy vermicelli bezglutenowy

200 g
37,45 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2027
5.0
z 18 opinii
HOUSE OF ASIA Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy 200 g

HOUSE OF ASIA

Makaron ryżowy (7 mm) bezglutenowy

200 g
38,95 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2027
5.0
z 50 opinii
HOUSE OF ASIA Liście alg morskich nori (6 szt.) 15 g

HOUSE OF ASIA

Liście alg morskich nori (6 szt.)

15 g
532,67 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-09-2027
4.9
z 30 opinii
HOUSE OF ASIA Przyprawa garam masala (pikantna) 20 g

HOUSE OF ASIA

Przyprawa garam masala (pikantna)

20 g
179,50 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 26 opinii
HOUSE OF ASIA Papier ryżowy okrągły 100 g

HOUSE OF ASIA

Papier ryżowy okrągły

100 g
49,90 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store