Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Ogórki
Konserwowe
ROLNIK Ogórki konserwowe
Ogórki konserwowe ROLNIK 850g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 219 opinii

ROLNIK Ogórki konserwowe

850 g
ROLNIK
Polska

Cena promocyjna7,49 zł
8,81 zł/kg
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (4% taniej)

Promocja do 1.11.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ogórki konserwowe Rolnik zostały przygotowane z wyselekcjonowanych, świeżych, dużych i twardych ogórków, które pochodząc z polskich tradycyjnych upraw. Ogórki posiadają doskonałą jędrność i tradycyjny, słodko-kwaśny smak ogórków konserwowych, smak ten zawdzięczają octowej marynacie, pełnej aromatycznych idealnie dobranych przypraw.

Ogórki Rolnik to bardzo smaczny i wyrazisty, dodatek do dań obiadowych. Często stosowany jako składnik sałatek, koreczków lub jako urozmaicenie zwykłych kanapek.

Ogórki konserwowe Rolnik:

  • Doskonała, aromatyczna octowa marynat
  • Idealny dodatek do sałatek, obiadów i przystawek
  • Przypominają weki prosto z domowej spiżarni

Cechy

sezon ogórkowy

zebrane w szczycie sezonu


ROLNIK Ogórki konserwowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.11.2027
Tagi
promocja
wegetariański
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
109.00 kJ
1.3%
Wartość energetyczna (kcal)
26.00 kcal
1.3%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
4.20 g
1.6%
w tym cukry (g)
4.20 g
4.7%
Białko (g)
0.80 g
1.6%
Sól (g)
0.85 g
14.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
219 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne moje ulubione
09.05.2026
1
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza zalewa, a do tego chrupkie i jędrne ogórki. Nie są rozmoknięte :)
23.03.2026
1
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
1
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
18.12.2025
1
0
Jarek
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre twarde soczyste
06.12.2025
1
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystko okej
06.06.2025
1
0
Łucjan
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne👍️
17.05.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,81 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
850 g
Dostawca:
ROLNIK
Marka:
ROLNIK
EAN:
5900919000045
Cena za kg:
8,81 zł/kg
Waga:
850 g
Marka:
ROLNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROLNIK
EAN:
5900919000045

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pojemność opakowania: 900 ml


Informacje producenta

Marka

Rolnik


Marka standaryzowana

MarkaRolnik

Opis produktu

Ogórki konserwowe Rolnik zostały przygotowane z wyselekcjonowanych, dużych i twardych ogórków, pochodzących z polskich upraw. Doskonałą jędrność i tradycyjny, słodko-kwaśny smak, zawdzięczają octowej marynacie, pełnej aromatycznych przypraw. Ogórki konserwowe Rolnik to wyrazisty, warzywny dodatek do dań obiadowych, częsty składnik sałatek i koreczków oraz niezastąpiona przekąska podczas każdej imprezy. Duży słoik pozwoli Ci spełnić jeszcze więcej kulinarnych fantazji!


Dodatkowe informacje

Pasuje do każdego talerza


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ogórki konserwowe

Produkty z kategorii Ogórki

4.9
z 576 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe 920 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe

920 g
9,23 zł/kg
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 219 opinii
ROLNIK Ogórki konserwowe 850 g

ROLNIK

Ogórki konserwowe

850 g
8,81 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
4.9
z 101 opinii
KRAKUS Ogórki kanapkowe konserwowe 670 g

KRAKUS

Ogórki kanapkowe konserwowe

670 g
19,39 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 86 opinii
KRAKUS Ogórki korniszony z czosnkiem 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z czosnkiem

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 56 opinii
Nowość
KRAKUS Ogórki korniszony z chili 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z chili

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 29 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kaszubskie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kaszubskie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 17 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kozackie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kozackie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 151 opinii
SMAK Ogórki konserwowe mini 300 g

SMAK

Ogórki konserwowe mini

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
4.9
z 76 opinii
ROLNIK Ogórki kanapkowe 720 ml

ROLNIK

Ogórki kanapkowe

720 ml
12,49 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
4.9
z 26 opinii
SMAK Ogóreczki konserwowe klasyczne 670 g

SMAK

Ogóreczki konserwowe klasyczne

670 g
17,15 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
5.0
z 16 opinii
SMAK Ogóreczki konserwowe z chilli 300 g

SMAK

Ogóreczki konserwowe z chilli

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.8
z 18 opinii
SMAK Ogóreczki konserwowe z czosnkiem 300 g

SMAK

Ogóreczki konserwowe z czosnkiem

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
5.0
z 32 opinii
ROLNIK Ogórki wyborowe 314 ml

ROLNIK

Ogórki wyborowe

314 ml
29,78 zł/l
Cena9,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
4.9
z 41 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe 850 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki konserwowe

850 g
11,75 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
4.9
z 60 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe kaszubskie 680 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki konserwowe kaszubskie

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 53 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe z czosnkiem 680 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki konserwowe z czosnkiem

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 19 opinii
DAWTONA Ogórki korniszony z papryką habanero 520 g

DAWTONA

Ogórki korniszony z papryką habanero

520 g
13,44 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
4.8
z 30 opinii
DAWTONA Ogórki konserwowe luksusowe 900 g

DAWTONA

Ogórki konserwowe luksusowe

900 g
9,10 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
5.0
z 27 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki plastry kanapkowe 680 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki plastry kanapkowe

680 g
14,40 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki ROLNIK

4.9
z 240 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 268 opinii
ROLNIK Fasola czerwona 400 g

ROLNIK

Fasola czerwona

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 324 opinii
ROLNIK Kukurydza konserwowa (super słodka) 340 g

ROLNIK

Kukurydza konserwowa (super słodka)

340 g
15,44 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 158 opinii
ROLNIK Cieciorka konserwowa 400 g

ROLNIK

Cieciorka konserwowa

400 g
8,13 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 289 opinii
ROLNIK Groszek konserwowy 400 g

ROLNIK

Groszek konserwowy

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
4.9
z 62 opinii
ROLNIK Pomidory suszone w oleju (paski) 280 g

ROLNIK

Pomidory suszone w oleju (paski)

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.9
z 68 opinii
ROLNIK Pomidory suszone w oleju 280 g

ROLNIK

Pomidory suszone w oleju

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 112 opinii
ROLNIK Buraczki tarte 370 ml

ROLNIK

Buraczki tarte

370 ml
9,43 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.9
z 143 opinii
ROLNIK Papryka konserwowa ćwiartki 720 ml

ROLNIK

Papryka konserwowa ćwiartki

720 ml
11,88 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.9
z 76 opinii
ROLNIK Ogórki kanapkowe 720 ml

ROLNIK

Ogórki kanapkowe

720 ml
12,49 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 60 opinii
ROLNIK Passata - przecier pomidorowy 720 ml

ROLNIK

Passata - przecier pomidorowy

720 ml
9,71 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 94 opinii
ROLNIK Seler wyborny 370 ml

ROLNIK

Seler wyborny

370 ml
12,41 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.8
z 121 opinii
ROLNIK Ćwikła z chrzanem 370 ml

ROLNIK

Ćwikła z chrzanem

370 ml
10,78 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.9
z 23 opinii
ROLNIK Kukurydza mini kolby 300 g

ROLNIK

Kukurydza mini kolby

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
5.0
z 32 opinii
ROLNIK Ogórki wyborowe 314 ml

ROLNIK

Ogórki wyborowe

314 ml
29,78 zł/l
Cena9,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
4.9
z 102 opinii
ROLNIK Chrzan tarty 190 g

ROLNIK

Chrzan tarty

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store