Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Ogórki
Konserwowe
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe z czosnkiem
Ogórki konserwowe z czosnkiem BRACIA ZAWADZCY 680g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 53 opinii

BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe z czosnkiem

680 g
BRACIA ZAWADZCY

Cena9,99 zł
14,69 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.08.2027
Dostępne warianty
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe kaszubskie
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
53 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
9%
3
0%
2
0%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne ogórki
23.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Słoik był rozszczelniony i ogórki nie nadawały się do jedzenia
15.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,69 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
680 g
Dostawca:
BRACIA ZAWADZCY TOMA
Marka:
BRACIA ZAWADZCY
EAN:
5906395503797
Cena za kg:
14,69 zł/kg
Waga:
680 g
Marka:
BRACIA ZAWADZCY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRACIA ZAWADZCY TOMA
EAN:
5906395503797

Produkty z kategorii Ogórki

4.9
z 575 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe 920 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe

920 g
9,23 zł/kg
8,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 219 opinii
ROLNIK Ogórki konserwowe 850 g

ROLNIK

Ogórki konserwowe

850 g
8,81 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
4.9
z 101 opinii
KRAKUS Ogórki kanapkowe konserwowe 670 g

KRAKUS

Ogórki kanapkowe konserwowe

670 g
19,39 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 86 opinii
KRAKUS Ogórki korniszony z czosnkiem 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z czosnkiem

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 56 opinii
Nowość
KRAKUS Ogórki korniszony z chili 500 g

KRAKUS

Ogórki korniszony z chili

500 g
25,98 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 29 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kaszubskie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kaszubskie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 17 opinii
KRAKUS Ogórki konserwowe kozackie 670 g

KRAKUS

Ogórki konserwowe kozackie

670 g
17,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 151 opinii
SMAK Ogórki konserwowe mini 300 g

SMAK

Ogórki konserwowe mini

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
4.9
z 76 opinii
ROLNIK Ogórki kanapkowe 720 ml

ROLNIK

Ogórki kanapkowe

720 ml
12,49 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 32 opinii
ROLNIK Ogórki wyborowe 314 ml

ROLNIK

Ogórki wyborowe

314 ml
29,78 zł/l
Cena9,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2027
4.9
z 26 opinii
SMAK Ogóreczki konserwowe klasyczne 670 g

SMAK

Ogóreczki konserwowe klasyczne

670 g
17,15 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2028
4.8
z 18 opinii
SMAK Ogóreczki konserwowe z czosnkiem 300 g

SMAK

Ogóreczki konserwowe z czosnkiem

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2027
5.0
z 16 opinii
SMAK Ogóreczki konserwowe z chilli 300 g

SMAK

Ogóreczki konserwowe z chilli

300 g
19,97 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.8
z 30 opinii
DAWTONA Ogórki konserwowe luksusowe 900 g

DAWTONA

Ogórki konserwowe luksusowe

900 g
9,10 zł/kg
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
4.9
z 41 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe 850 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki konserwowe

850 g
11,75 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
4.8
z 19 opinii
DAWTONA Ogórki korniszony z papryką habanero 520 g

DAWTONA

Ogórki korniszony z papryką habanero

520 g
13,44 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2028
4.9
z 60 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe kaszubskie 680 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki konserwowe kaszubskie

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 53 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe z czosnkiem 680 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki konserwowe z czosnkiem

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 27 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki plastry kanapkowe 680 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki plastry kanapkowe

680 g
14,40 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Produkty marki BRACIA ZAWADZCY

4.9
z 104 opinii
BRACIA ZAWADZCY Żurek staropolski z beki domowy 500 ml

BRACIA ZAWADZCY

Żurek staropolski z beki domowy

500 ml
7,58 zł/l
4,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2026
4.9
z 36 opinii

22% taniej

BRACIA ZAWADZCY Papryczki czereśniowe z kremową masą serową 230 g

BRACIA ZAWADZCY

Papryczki czereśniowe z kremową masą serową

230 g
56,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.7
z 857 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki kwaszone domowe 750 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki kwaszone domowe

750 g
15,40 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 128 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki kwaszone na ostro 750 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki kwaszone na ostro

750 g
15,40 zł/kg
Cena11,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 40 opinii
BRACIA ZAWADZCY Jabłka prażone 790 g

BRACIA ZAWADZCY

Jabłka prażone

790 g
13,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 14 opinii
BRACIA ZAWADZCY Pomidory suszone w oleju 270 g

BRACIA ZAWADZCY

Pomidory suszone w oleju

270 g
44,41 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 75 opinii
BRACIA ZAWADZCY Podgrzybki marynowane 300 g

BRACIA ZAWADZCY

Podgrzybki marynowane

300 g
66,63 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 47 opinii
BRACIA ZAWADZCY Papryka konserwowa 700 g

BRACIA ZAWADZCY

Papryka konserwowa

700 g
10,84 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 41 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe 850 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki konserwowe

850 g
11,75 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
5.0
z 28 opinii
BRACIA ZAWADZCY Gruszki w occie 500 g

BRACIA ZAWADZCY

Gruszki w occie

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 37 opinii
BRACIA ZAWADZCY Dynia w occie 500 g

BRACIA ZAWADZCY

Dynia w occie

500 g
21,58 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 10 opinii
BRACIA ZAWADZCY Borowiki marynowane 300 g

BRACIA ZAWADZCY

Borowiki marynowane

300 g
83,30 zł/kg
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 60 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki konserwowe kaszubskie 680 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki konserwowe kaszubskie

680 g
14,69 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 15 opinii
BRACIA ZAWADZCY Maślak marynowany 300 g

BRACIA ZAWADZCY

Maślak marynowany

300 g
53,30 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 24 opinii
BRACIA ZAWADZCY Śliwki w occie 500 g

BRACIA ZAWADZCY

Śliwki w occie

500 g
23,58 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 27 opinii
BRACIA ZAWADZCY Ogórki plastry kanapkowe 680 g

BRACIA ZAWADZCY

Ogórki plastry kanapkowe

680 g
14,40 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store