Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Koncentraty i przeciery pomidorowe
Pomidory suszone
Klasyczne
ROLNIK Pomidory suszone w oleju (paski)
Pomidory suszone w oleju (paski) ROLNIK 280g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 62 opinii

ROLNIK Pomidory suszone w oleju (paski)

280 g
ROLNIK
Polska

Cena9,99 zł
35,68 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 10.02.2028
Dostępne warianty
ROLNIK Pomidory suszone w oleju
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
62 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo wygodne
16.10.2025
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajne 💯
11.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
35,68 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
280 g
Dostawca:
ROLNIK
Marka:
ROLNIK
EAN:
5900919020098
Cena za kg:
35,68 zł/kg
Waga:
280 g
Marka:
ROLNIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ROLNIK
EAN:
5900919020098

Produkty z kategorii Pomidory suszone

5.0
z 20 opinii
MELISSA Primo Gusto Pomidory suszone 340 g

MELISSA Primo Gusto

Pomidory suszone

340 g
29,38 zł/kg
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
13,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 68 opinii
ROLNIK Pomidory suszone w oleju 280 g

ROLNIK

Pomidory suszone w oleju

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
4.9
z 62 opinii
ROLNIK Pomidory suszone w oleju (paski) 280 g

ROLNIK

Pomidory suszone w oleju (paski)

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
5.0
z 14 opinii
BRACIA ZAWADZCY Pomidory suszone w oleju 270 g

BRACIA ZAWADZCY

Pomidory suszone w oleju

270 g
44,41 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 37 opinii
LA ROSSA Pomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym 280 g

LA ROSSA

Pomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym

280 g
42,11 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
4.9
z 20 opinii
OLE! Pomidory suszone (bez zalewy) 100 g

OLE!

Pomidory suszone (bez zalewy)

100 g
89,90 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 16 opinii
SMAK Pomidory suszone z ziołami (paski) 280 g

SMAK

Pomidory suszone z ziołami (paski)

280 g
45,68 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.9
z 15 opinii
HEBAR Pomidory suszone 200 g

HEBAR

Pomidory suszone

200 g
64,95 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 49 opinii
BIO PLANET Pomidory suszone solone BIO 150 g

BIO PLANET

Pomidory suszone solone BIO

150 g
86,60 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 5 opinii
LA ROSSA Pomidory suszone w oleju słonecznikowym 700 g

LA ROSSA

Pomidory suszone w oleju słonecznikowym

700 g
37,13 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 19 opinii
PONTI Pomidory suszone w oleju słonecznikowym 280 g

PONTI

Pomidory suszone w oleju słonecznikowym

280 g
60,68 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2028
4.9
z 38 opinii
MK Pomidory suszone w oleju słonecznikowym w paskach 280 g

MK

Pomidory suszone w oleju słonecznikowym w paskach

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026

Produkty marki ROLNIK

4.9
z 239 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2028
4.9
z 219 opinii
ROLNIK Ogórki konserwowe 850 g

ROLNIK

Ogórki konserwowe

850 g
8,81 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
4.9
z 158 opinii
ROLNIK Cieciorka konserwowa 400 g

ROLNIK

Cieciorka konserwowa

400 g
8,13 zł/kg
Cena3,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 324 opinii
ROLNIK Kukurydza konserwowa (super słodka) 340 g

ROLNIK

Kukurydza konserwowa (super słodka)

340 g
15,44 zł/kg
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 267 opinii
ROLNIK Fasola czerwona 400 g

ROLNIK

Fasola czerwona

400 g
8,72 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 289 opinii
ROLNIK Groszek konserwowy 400 g

ROLNIK

Groszek konserwowy

400 g
8,22 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2029
4.9
z 68 opinii
ROLNIK Pomidory suszone w oleju 280 g

ROLNIK

Pomidory suszone w oleju

280 g
35,68 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-12-2027
5.0
z 60 opinii
ROLNIK Passata - przecier pomidorowy 720 ml

ROLNIK

Passata - przecier pomidorowy

720 ml
9,71 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.9
z 94 opinii
ROLNIK Seler wyborny 370 ml

ROLNIK

Seler wyborny

370 ml
12,41 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.9
z 143 opinii
ROLNIK Papryka konserwowa ćwiartki 720 ml

ROLNIK

Papryka konserwowa ćwiartki

720 ml
11,88 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.9
z 112 opinii
ROLNIK Buraczki tarte 370 ml

ROLNIK

Buraczki tarte

370 ml
9,43 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.9
z 76 opinii
ROLNIK Ogórki kanapkowe 720 ml

ROLNIK

Ogórki kanapkowe

720 ml
12,49 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
4.9
z 23 opinii
ROLNIK Kukurydza mini kolby 300 g

ROLNIK

Kukurydza mini kolby

300 g
33,30 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2027
4.8
z 121 opinii
ROLNIK Ćwikła z chrzanem 370 ml

ROLNIK

Ćwikła z chrzanem

370 ml
10,78 zł/l
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.8
z 39 opinii
ROLNIK Przecier z ogórków kwaszonych 300 g

ROLNIK

Przecier z ogórków kwaszonych

300 g
11,63 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 102 opinii
ROLNIK Chrzan tarty 190 g

ROLNIK

Chrzan tarty

190 g
19,95 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store