Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata ziołowa
Pozostałe
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)
Szałwia 20 torebek ex. ZIELNIK POLSKI 24g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 28 opinii

ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

24 g
ZIELNIK POLSKI
Polska

Cena4,45 zł
185,42 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Szałwia działa kojąco na gardło i struny głosowe oraz wspomaga odporność organizmu. Wpływa korzystnie na fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie. Przyczynia się także do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.


Cechy

działa kojąco na gardło


ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
1.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
28 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Szałwiowa!
16.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Jonasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Volha
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Michalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.11.2025
0
0
Kazimiera
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
185,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
24 g
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
Marka:
ZIELNIK POLSKI
EAN:
5900956002330
Cena za kg:
185,42 zł/kg
Waga:
24 g
Marka:
ZIELNIK POLSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HERBAPOL-LUBLIN
EAN:
5900956002330

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przygotowania Jedną torebkę zalać szklanką (200 ml) wrzącej wody. Zaparzać pod przykryciem przez ok. 10 min. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 2 torebek dziennie. Zaleca się spożywanie produktu w okresach 4-tygodniowych z zachowaniem przerw pomiędzy okresami. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić od światła.


Informacje producenta

Marka

Herbapol


Marka standaryzowana

MarkaHerbapol

Podmarka

Podmarka Zielnik Polski


Opis produktu

Szałwia działa kojąco na gardło i struny głosowe oraz wspomaga odporność organizmu. Wpływa korzystnie na fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie. Przyczynia się także do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.


O marce

Dbamy o jakość naszych ziół na każdym etapie Zioła pozyskiwane od sprawdzonych dostawców Starannie wyselekcjonowane zioła Surowce badane na zawartość olejku


Oświadczenia zdrowotne

Szałwia działa kojąco na gardło i struny głosowe oraz wspomaga odporność organizmu. Wpływa korzystnie na fizyczne i psychiczne dobre samopoczucie. Przyczynia się także do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.

Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia naparu z 2 torebek dziennie.

Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Herbatka ziołowa

Wariant szałwia

Produkty z kategorii Pozostałe

4.9
z 26 opinii
CLIPPER Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.) 30 g

CLIPPER

Herbata ziołowa SNORE&PEACE z rumiankiem, melisą i lawendą BIO (20 tor. w sasz.)

30 g
393,00 zł/kg
Cena promocyjna11,79 zł
12,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2028
4.7
z 3 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa DOBROSTAN JELIT z mniszkiem lekarskim i imbirem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 17 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.) 33 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - melisa i pomarańcza (20 tor.)

33 g
216,67 zł/kg
Cena7,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 4 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach) 34 g

LIPTON

Herbatka ziołowa SEN z melatoniną (20 tor. w kopertach)

34 g
235,00 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 2 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa RELAX z witaminą B (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.8
z 6 opinii

15% taniej

DILMAH Napar mięta z bergamotką 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar mięta z bergamotką 20 torebk ex.

30 g
366,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
LIPTON Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach) 38 g

LIPTON

Herbatka ziołowa TRAWIENIE z aloesem (20 tor. w kopertach)

38 g
210,26 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 3 opinii
BIG-ACTIVE Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbatka Yerba Mate limonka i trawa cytrynowa 20 torebek (w kopertach)

30 g
233,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 3 opinii

15% taniej

DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem moringi, chili, kakao i kardamonu (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem moringi, chili, kakao i kardamonu (20 tor.)

30 g
366,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii

15% taniej

DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
366,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
107,25 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2028
5.0
z 14 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

35 g
118,57 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2027
5.0
z 28 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.) 24 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - szałwia (20 tor.)

24 g
185,42 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kardamonu, imbiru i pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kardamonu, imbiru i pomarańczy (20 tor.)

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 7 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z dodatkiem kokosa i mango (20 tor.)

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 6 opinii
DILMAH Herbata Rooibos z bazylią azjatycka, cytryną, imbirem i trawą cytrunową (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata Rooibos z bazylią azjatycka, cytryną, imbirem i trawą cytrunową (20 tor.)

30 g
433,00 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
PUKKA Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa RELAX BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 5 opinii
PUKKA Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach) 40 g

PUKKA

Herbata ziołowa AFTER DINNER BIO (20 tor. w kopertach)

40 g
499,75 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach) 34 g

PUKKA

Herbata ziołowa - cytryna, imbir i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach)

34 g
587,94 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
5.0
z 6 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach) 20 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BIO (20 tor. w kopertach)

20 g
999,50 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa NIGHT TIME BERRY BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa NIGHT TIME BERRY BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
624,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 1 opinii
PUKKA Herbata ziołowa - rumianek, wanilia i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach) 32 g

PUKKA

Herbata ziołowa - rumianek, wanilia i miód manuka BIO (20 tor. w kopertach)

32 g
624,69 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028

Produkty marki ZIELNIK POLSKI

5.0
z 4 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 40 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

40 g
139,75 zł/kg
5,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,85 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 192 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
111,25 zł/kg
friscontowa cena
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 86 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 136 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 76 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 30 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

30 g
148,33 zł/kg
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 80 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.) 60 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - rumianek (40 tor.)

60 g
124,83 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 16 opinii
ZIELNIK POLSKI Herbatka ziołowa - mięta (40 tor.) 80 g

ZIELNIK POLSKI

Herbatka ziołowa - mięta (40 tor.)

80 g
91,13 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store